Apie

Mes jau beveik 40 metų yra nelaimingų atsitikimų tyrimo srities kompetencijos centras. Sukurtas specialiai oro avarijų tyrėjams ir dirbantiems su susijusiomis sritimis, šis kursas suteiks jums akademiškai pripažintą aukštą kvalifikaciją.

Kas tai yra?

Saugos ir nelaimingų atsitikimų tyrimo magistras (oro transportas) leidžia jums gauti tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją nelaimingų atsitikimų tyrimo srityje. Dauguma studentų prisijungia prie šio kurso, siekdami gauti kvalifikaciją, kuri leistų jiems toliau plėtoti karjerą nelaimingų atsitikimų tyrimuose ar kitose su sauga susijusiose oro transporto sektoriaus srityse.

Kodėl šis kursas?

Mes jau beveik 40 metų buvo orlaivių avarijų tyrimo kompetencijos centru. 2011 metais mums buvo suteikta karalienės jubiliejaus premija už mūsų pirmaujančią aviacijos saugos veiklą, atliekant tyrimus ir rengiant oro avarijų tyrimus.

Svarbus šio kurso aspektas - tai praktinių įgūdžių, reikalingų tyrėjui, praktinių įgūdžių panaudojimas. Tai papildo sesijos ir moduliai, leidžianti atlikti griežtą mokslinę ir mokslinę analizę kartu su technine rašymo, tyrimo ir apklausos technika.

Kurso formatas tinka profesionalams visame pasaulyje, nes mokymas yra moduliuose, o prireikus galima atlikti tyrimus ir vertinimus nuotoliniu būdu. Cranfield University yra labai gerai pasirengęs lankytis ne visą darbo dieną dirbantiems studentams iš viso pasaulio ir siūlo įvairias bibliotekos ir paramos priemones, skirtas jūsų studijoms paremti. Tai leidžia studentams iš viso pasaulio užpildyti šią kvalifikaciją, tuo pačiu suderinant darbo ir gyvenimo įsipareigojimus.

Kurso informacija

Programa pradedama lankyti Lėktuvo avarijų tyrimo modulį, kuris gali būti baigtas kaip dvi tris savaites trukmės tyrimo ir taikomųjų oro avarijų tyrimo pagrindai.

Baigę šiuos pagrindinius modulius, galite pasirinkti keturis papildomus modulius (apimančius pagrindinius tyrimo įgūdžius, valdymo, inžinerijos, žmogiškuosius veiksnius ir specialius metodus). Dauguma pasirenkamų modulių yra viena savaitė, o daugelis siūlomi kaip atskiri trumpi kursai.

Privalomi moduliai
Visi šio kurso moduliai turi būti įtraukti į šį sąrašą
 • Tyrimo pagrindai
 • Taikomas orlaivių avarijų tyrimas
 • Tyrimo metodai
Pasirinktiniai moduliai
Šio kurso dalis turi būti pasirinkta iš žemiau pateikto sąrašo
 • Aviacijos saugos valdymas
 • Skrydžio duomenų stebėjimas
 • Žmogaus veiksniai aviacijos priežiūra
 • Orlaivių sistemų saugos vertinimas
 • Žmogaus veiklos tyrimas
 • Krizių valdymas ir verslo tęstinumas
 • Nelaimingų atsitikimų tyrėjų metodų apklausa
 • Įvadas į orlaivių konstrukcinį atsparumą
 • Nelaimingų atsitikimų tyrėjų teisiniai įgūdžiai
 • Nelaimingų atsitikimų tyrėjų materialinių gedimų pagrindai

Patekimo reikalavimai

Kursas visų pirma skirtas tiems, kurie dalyvauja atliekant orlaivių avarijų tyrimus ir kitas su sauga susijusias pramonės šakas. Pareiškėjai turėtų turėti gerą Jungtinės Karalystės diplomą (ar lygiavertį) bet kurioje disciplinoje arba pripažintą žemesnę kvalifikaciją ir atitinkamą darbo patirtį aviacijos / su sauga susijusiose srityse.

Pareiškėjai, neturintys geros JK pagyrimo laipsnio (ar lygiaverčio), yra skatinami dalyvauti viename ar dviejuose moduliuose (pavyzdžiui, nelaimingų atsitikimų tyrimo pagrindai ir taikomųjų orlaivių avarijų tyrimas) kaip asocijuotasis studentas tęstinio profesinio tobulėjimo kurse, o ne kaip magistrantūros studentas. Apsilankykite nelaimingų atsitikimų tyrimo pagrindų tinklalapyje.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 99 daugiau kursų Cranfield University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
3 metų
Ištęstinės
Price
22,500 GBP
Užjūrio - Pradžia / ES: £ 21,000
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Gegužė 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Gegužė 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date