Terminai ir sąlygos

Taip teksto aprašoma, www.masterstudies.com 's svetainėje ir su ja susijusių paslaugų, kaip sukūrė ir valdo Masterstudies Marketing Group naudojimo nuostatas ir sąlygas . Prašome ją atidžiai perskaityti. Naudodamiesi šia interneto svetaine, Jūs parodote, kad jūs sutinkate būti saistomos šie terminai ir sąlygos. Masterstudies Marketingo grupė gali peržiūrėti ir atnaujinti šiuos terminus ir sąlygas bet kuriuo metu, todėl prašome aplankyti šį puslapį periodiškai peržiūrėti tekstą, nes jis yra privalomas. Terminai "Jūs " ir "Vartotojas " yra naudojami visoje tekstą su nuoroda į visų asmenų ir / ar juridiniams susipažinimo šią svetainę, bet kokiam tikslui ar priežasties.

&nbsp

Turinio ir patentuota teisių
Naudodamiesi šia interneto svetaine Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad visas turinys ir medžiaga apie tai, pavyzdžiui, teksto, logotipai, grafika, vaizdus, ​​ir programinę įrangą, yra saugoma pagal Norvegijos ir tarptautiniai autorių teisių, prekių ženklų ir kitus įstatymus.Visą turinį ir medžiagos Masterstudies Marketing Group arba jos turinio tiekėjų ar klientų. Masterstudies Marketing Group pasilieka išimtinę teisę į iš šios svetainės turinio (ty savo kolekciją, išdėstymas ir rodyti) rengimo. Ši teisė yra apsaugota Norvegijos ir tarptautinių autorių teisių įstatymų. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate, surinkti, parduoti, licencijuoti, platinti, skelbti, keisti, pritaikyti, keisti, kopijuoti, atgaminti, arba pakartotinai naudoti šios svetainės turinį bet kuriuo kitu būdu bet kokiam viešam ar komerciniam tikslui. Jums draudžiama kopijuoti ar pritaikyti HTML kodą, kad Masterstudies Marketing Group sukuria ir naudoja kurti savo tinklalapius. Šis kodas taip pat saugoma autorių teisių.Jūs griežtai draudžiama pažeisti saugumą šioje svetainėje (pavyzdžiui būdu, bet neapsiribojant, naudojančiam bet kurį įrenginį, programinė įranga arba procesas, kuris trukdo arba bando trukdyti tinkamai veiktų šioje svetainėje, naudojančiam bet kurį įrenginį arba įrankiu naršyti šią svetainę, kitą nei numatyta by Masterstudies Marketing Group, bando iššifruoti, dekompiliuoti, ardyti arba perkonstruoti bet koks programinės įrangos, kurią svetainės dalį sudarančių skleisti ar virusų, Trojos arklys, "kirminų", ar bet kokių kitų prietaisų, kurie bando skleisti kurie skirti sutrikdyti, sugadinti ar trukdyti bet kokios informacijos, programinės įrangos, aparatūros ar ryšių sistemų).

&nbsp

Naudojimo elgesys
Jums leidžiama naudotis šios svetainės turinį savo asmeniniam, nekomerciniam naudojimui, jei jums tai padaryti be autorių teisių ir kitų nuosavybės teisių pažeidimo, ir jei jūs neturite naudoti šią interneto svetainę, bet kokiam tikslui, kuris yra neteisėtas arba draudžiamas pagal šias terminai ir sąlygos. Jūs sutinkate naudotis šia interneto svetaine jokiu būdu, kuris yra neteisėtas, įžeidžiančio, grasinančio, priekabiaujančio, nešvankių, šmeižiančią, bjaurių, arba bet kokiu kitu būdu, pažeidė šias taisykles ir sąlygas. Naudodami šią svetainę, jūs sutinkate nerašyti netiksli ar klaidinga informacija apie save, arba bet kokią informaciją, kurios nėra dalis savo CV, ar bet kokių nepageidaujamų reklama ar verslo pasiūlymai arba grandininių laiškų ir nepageidaujamo pašto. Kaip iš šios svetainės ir jos paslaugų vartotojas, jūs esate atsakingas už savo komunikacijos ir savo parašėte pasekmes.

&nbsp

Atsakomybė Masterstudies Marketing Group
Šios svetainės turinys gali būti netikslumų ar tipografijos klaidų. Galite naudoti šią svetainę ir jos turinį į savo pačių rizika. Pakeitimai periodiškai į šią svetainę ir jos turinį, ir gali būti pateikti bet kuriuo metu. Masterstudies Marketing Group neįsipareigoja stebėti jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine arba išsaugoti jūsų sesijos turinį. Masterstudies Marketing Group nekontroliuoja ar garantuoti patalpintą vartotojų informacijos tikslumą. Masterstudies Marketing Group, gali imtis priemonių, kad būtų užkirstas kelias naudoti šią svetainę, kad gali sukelti teisinę atsakomybę Masterstudies Marketing Group.

&nbsp

Atsisakymas garantijų ir dėl to atsiradusius žalos
Masterstudies Marketing Group neatstovauja ir negarantuoja, kad šis tinklalapis veiks nepertraukiamas ir be klaidų, kad svetainė arba serveris, kuris suteikia galimybę gauti ją nemokamai kompiuterių virusų ar kitų kenksmingų prietaisų. Visas šios svetainės turinys yra "kaip " be jokių garantijų, įskaitant garantijos perkamumo, tinkamumo konkrečiam tikslui ir nepažeidžiamumo. Masterstudies Marketing Group neatstovauja ar garantuojate, kad ši svetainė, jos turinys, jo naudojimas ar naudojimo rezultatai būti teisinga, tiksli, laiku, arba kitaip patikimai. Masterstudies Marketing Group nebus atsakinga arba atsakingi už šios svetainės naudojimo, kad yra neteisėtas, arba kokiu nors būdu pažeidžiančios šias taisykles ir sąlygas.Masterstudies Marketing Group jokiu būdu neturėtų būti atsakingas už jokius tiesioginius, netiesioginius, ar pasekminių nuostolių dėl Jūsų naudojimosi arba negalėjimo naudotis šia svetaine.

&nbsp

Nuorodos į kitas svetaines
Ši svetainė yra nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius. Masterstudies Marketing Group teikia šias nuorodas tik jūsų patogumui, o ne kaip pritarimą iš šių trečiųjų šalių svetainių, kurių Masterstudies Marketing Group neprisiima jokios atsakomybės turinį. Jums prieigą susijusius su trečiųjų šalių interneto svetaines į savo pačių rizika.

&nbsp

Kompensacija

Jūs sutinkate apsaugoti, ginti ir palaikykite nekenksmingas Masterstudies Marketingo grupė, jos direktoriai, darbuotojai, atstovai ir agentai, nuo visų įsipareigojimų, pretenzijų, veiksmų, reikalavimų arba išlaidų, įskaitant, be apribojimų, teisinius ir apskaitos mokesčius, susijusio ar kurie gali atsirasti ir prieš naudoti arba piktnaudžiauti šios svetainės arba šių terminų ir sąlygų pažeidimą.

&nbsp

Rodyti Skelbimai

Įgyvendino masterstudies Marketing Group Ekranas Skelbimai ir naudoja "DoubleClick", "Google Analytics" funkcija, grindžiama Vaizdinės reklamos. Galite pasirinkti iš "Google Analytics" Vaizdinės reklamos ir tinkinti "Google" vaizdinės reklamos tinklo skelbimų,Nuostatų tvarkytuvę. Jūs taip pat gali pavesti "Google Analytics", nėra jokių siųsti informaciją apie apsilankymus svetainėje Google Analytics " Jūsų dabartinė interneto naršyklė atsisiųsti ir įdiegti "Google Analytics" atsisakymo naršyklės add-on .

&nbsp

Kontaktinė informacija
Prašome žr. papildomos informacijos detales kontaktinę informaciją .


Puslapis atnaujintas 7.Kov 2013