Skaičiavimo metodų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Skaičiavimo metodų magistras siekia supažindinti studentus su gydymo mokslu ir eksperimentinių duomenų analize, kad STEM absolventas galėtų įvertinti kiekybinių metodų teikiamą galią ir žinoti, kaip juos panaudoti savo disciplinoje.

tikslai

Programavimo kalbos palengvina eksperimento metu gautų mokslinių duomenų gavimo, tvarkymo, užsakymo, filtravimo, apdorojimo, patikslinimo, pateikimo ir galutinai paaiškinimo užduotis. Ypatingas dėmesys skiriamas duomenų tvarkymui ir analizei kompiuteriu bei dažniausiai naudojamų programinės įrangos paketų tvarkymui. Meistras bus organizuojamas pagal eksperimentinę magistro baigiamąjį darbą (TFM) konkrečia tyrimo tema, kurią pasiūlė katedra.

Kursai, kurie bus dėstomi, bus ypač metodologiniai, procedūrų, algoritmų ir analizės formalaus formato, pakankamai bendro pobūdžio, kad kiekvienas studentas tai taikytų vadovaujant dėstytojui pasirinktame darbe. Numatomas pasirenkamas modulis, apimantis specifinių disciplinų, tokių kaip bioinformatika, fizika ir taikomoji matematika, biologija ir aplinka ar chemija, metodus ar procedūras.)

Profilis

Absolventai STEM (gamtos mokslai, technologijos, inžinerija ir matematika).industry, businessman, man „geralt“ / „Pixabay“

mokymo planas

Ši programa turi 4 pagrindinius ramsčius:

1-asis. Magistro darbas

Meistras turi praktinį pobūdį, orientuotą į magistro baigiamojo projekto įgyvendinimą projekte, susijusiame su studento pasirinktos disciplinos duomenų analize.

Programoje yra individualizuota konsultavimo tarnyba, teikianti patarimus dėl šio darbo, ir pasirenkamųjų dalykų, kurie geriausiai atitinka studento profilį.

2-asis. Dinaminė mokymo programa

Ši programa turi 60 ECTS, paskirstytą 3 moduliuose.

Pirmasis modulis yra 30 ECTS ir atitinka aukščiau paminėtą magistro projektą.

2 modulis, apimantis 18 ECTS, susijęs su bendrųjų dalykų rinkiniu.

Galiausiai 3 modulyje yra 12 pasirenkamų ECTS, todėl studentas gali susikurti savo mokymo programą pagal savo pageidavimus

3-ioji. Profesionalūs išvykimai

Plati darbo rinka ir daugybė pasitraukimų, nes studentai, studijuojantys šį magistrą, gali sutelkti savo profesinę karjerą į šias sritis:

 • Akademinė Galimybė doktorantūros programoms vykdyti tokiose mokslinių tyrimų srityse kaip:
  • Farmacijos ir biotechnologijų medicinos pramonė
  • Biologinės gamybos pramonė
  • Aplinkos tvarkymas

4-asis. Programinė įranga

Kaip pagrindinė ašis, studentai bus mokomi programavimo naudojant R, Matlab, Python ir Labview (atsižvelgiant į pasirinktus dalykus). Tokiu būdu studentai išmoks tobulinti magistro laipsnyje įgytas žinias ir galės jas pritaikyti praktikoje šiose programavimo aplinkose.

Moduliai

1 modulis: Magistro darbas 30 ECTS

 • 1.1 tema: Tyrimų projektas

2 modulis: Bendroji dalis 18 ECTS

 • 2.1 dalykas. Etika
 • 2.2 tema: Programavimas
 • 2.3 dalykas. Duomenų apdorojimas ir analizė

3 modulis: pasirenkama 12 ECTS

 • 3.1 tema: Neprivaloma

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... Skaityti daugiau

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. Skaityti mažiau
Pamplona , Madridas , San Sebastianas + 2 Daugiau Mažiau