Skaitmeninės rinkodaros magistras - akis į akį

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vienas iš pagrindinių profilių, kuriuos šiuo metu reikalauja įmonės, yra susijęs su skaitmenine aplinka. Dėl šios priežasties skaitmeninės rinkodaros magistras ne tik pasiruošs vadovauti internetiniams strateginiams projektams, bet ir padės jums sustiprinti savo CV.

EUDE skaitmeninės rinkodaros EUDE leis jums žinoti visus internetinės rinkodaros įrankius ir metodus įvairiose jo srityse, tokiose kaip SEO, SEM, „Analytics“ ir žiniatinklio pritaikymas, socialinė žiniasklaida, „Big Data“, CRM, mobilioji rinkodara, elektroninė prekyba ir kt. .

Pasirinkite mokyti EUDE verslo mokykloje, vienoje iš svarbiausių verslo mokyklų Europoje , jau EUDE daugiau nei 100 000 studentų, turinčių magistro laipsnių, kurie yra aukščiausio rango tarptautinių reitingų pozicijose.

114038_Mktdigital.jpeg

Skaitmeninės rinkodaros magistro kompetencijos ir profesionalūs išėjimai

Perėję magistro laipsnį skaitmeninėje rinkodaroje, įgysite šias profesines ir asmenines kompetencijas:

  • Plėtoti ir valdyti skaitmeninius rinkodaros planus ir internetinius projektus.
  • Išsamiai žinoti internetinę terpę, kuri leis jums planuoti ir plėtoti veiksmingas ir efektyvias realias strategijas.
  • Sukurti svetaines, optimizuotas paieškos sistemoms ir orientuotas į konversiją, kurti internetines parduotuves ir suplanuoti integruotus elektroninės prekybos projektus.
  • Sukurkite 360 laipsnių kampanijas internete.
  • Parengti savo profesinį darbą kaip socialinės žiniasklaidos vadybininkas , sėkmingai valdant įvaizdį ir bendravimą tarp vartotojų ir prekių ženklų įvairiuose socialiniuose tinkluose.
  • Sukurkite savo profesionalų darbą kaip SEO konsultantas ir įdarbinimo ekspertas .
  • PPC / SEM kampanijų srityje vadovaujami didelių klientų padaliniai ir sąskaitos, ypatingą dėmesį skiriant visoms „Google AdWords“ kompozicijoms ir optimizavimui.
  • Sukurti ir įgyvendinti išsamius el. Pašto rinkodaros planus.
  • Projektuokite žiniatinklio architektūrą ir tapkite žiniatinklio analizės ekspertu.

Skaitmeninės rinkodaros magistro programa

1. Skaitmeninės rinkodaros įvadas

2. Skaitmeninės strategijos ir projektai

3. Skaitmeninis transformavimas

4.CX: KLIENTO PATIRTIS

5. Svetainių projektavimas ir plėtra

6 Dirbtinis intelektas ir VIRTUALINIAI PAGALBINIAI

7. STRATEGINIS ELEKTRONINĖS KOMERCIJOS PLANAS

8. TECHNINIAI SPRENDIMAI IR MOKĖJIMO METODAI

9.E-KOMERCIJA

10.MOBILI Rinkodara

11.DIGITALUS VIEŠUMAS

12.FILFINĖ RINKODARA

13.DIGITINĖS ŽINIASKLAIDOS PLANAVIMAS

14.SOCIALINĖS ŽINIASKLAIDOS STRATEGIJA

15.EMAIL Rinkodara

16.IŠVESTINĖ RINKODARA

17.TIKRINTI VARIKLIO OPTIMIZACIJĄ - SEO

18.PAKYTI VARIKLIO RINKODARĄ - SEM

19. Skaitmeninės rinkodaros planas

20.CRM IR AUGIMO APDOROJIMAS

21. VERSLO intelektas: dideli duomenys

22. TINKLO ANALIZĖ

23.GOOGLE ANALITIKA

24. TEISĖS AKTAI, SAUGUMAS IR PRIVATUMAS TINKLUOSE

25. PAGRINDINIS PAGRINDO PROJEKTAS *

Magistro baigiamojo darbo projektas (PFM) skirtas praktiniam studentų įgytų žinių ir įrankių taikymui programos metu, verslumo iniciatyvai arba esminiam esamos verslo veiklos tobulinimui, kuriant verslo planą o Verslo planas.

* PFM yra privalomas tik akis į akį.

Skaitmeninės rinkodaros magistro metodika

EUDE verslo mokykloje sukurta darbo metodika grindžiama atvejo metodu . Ypač praktinis mokymas yra geriausias pagrindas studentui įgyti žinių, įgūdžių ir patirties, kurios reikia įmonės poreikiams. Kiekvienoje žinių srityje išsivysčiusios bylos yra sėkmės istorijos, kurios suteikia studentui daug galimybių analizuoti ir diskutuoti.

Klasė su mažomis grupėmis arba „ EUDE Virtual Campus“, pirmaujanti platforma Europos lygmeniu, bus tinkamiausias forumas, skirtas studentams pasidalinti savo nuomonėmis ir svarstymais apie kiekvieną dokumentą.

Programa parengta vadovaujančių sektoriaus įmonių vadovų ir patarimų, taip pat dėstytojų, sudarytų iš tarptautinių ir nacionalinių įmonių vadovų ir buvusių direktorių (Telefonica, Deloitte, DHL, Inchaersa, Geindesa, Debebé arba Drommer Consulting), dėka. ,

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to trai ... Skaityti daugiau

In its mission to provide practical training based on management and leadership in various business enterprises, EUDE Business School, offers students Master and Postgraduate programs designed to train professionals from home sector. Skaityti mažiau