Skaitmeninės rinkodaros magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tapkite skaitmeninės rinkodaros specialistu, įvaldydami skaitmeninės rinkodaros strategijos ir rinkodaros planavimo, UX, turinio rinkodaros, atvykstamojo marketingo, el. Pašto rinkodaros, paieškos sistemų optimizavimo (SEO), paieškos sistemų rinkodaros (SEM), potencialių klientų generavimo, socialinės žiniasklaidos, elektroninės komercijos įgūdžius. , reputacijos valdymas internete ir dukterinė rinkodara.

Pradžios data Trukmė Studijų galimybės Mokymas Sėkmės dabar Vidutinis atlyginimas
2020 m. Gegužės 20 d 12-18 mėnesių „Nomad“ arba „Online“ 5 400 USD 15% pajamos per dvejus metus
arba 18 000 USD iš anksto
Mokėkite tik gavę darbą 70 000 USD - 110 000 USD

Magistrantūros studijų programa, orientuota į užimtumą

Skaitmeninės rinkodaros magistras yra skirtas padėti jums geriau suprasti pagrindines sąvokas, kuriomis grindžiama skaitmeninė rinkodara ir pardavimas. Ne tik įgysite praktinių įgūdžių, reikalingų efektyvioms skaitmeninės rinkodaros strategijoms įgyvendinti ir valdyti, bet ir įgysite kritinių specialistų žinių tirdami ir plėtodami magistro darbo projektą. Šis procesas patvirtina švietimo pedagogiką programoje - turint struktūrizuotus mokymosi rezultatus, tikslui pritaikytą turinį ir vertinimo kriterijus.

Ši magistro kvalifikacija sustiprins jūsų, kaip paklausių, įtakingų skaitmeninių technologijų specialistų, statusą. Baigę programą, galėsite pritaikyti savo skaitmenines žinias, kad galėtumėte išspręsti bet kokį savo karjeros iššūkį.

Studentai dalyvaus 10 kursų per 1 metus. Be pagrindinių kursų, „Contech“ siūlo nekreditinį asmeninį tobulėjimą

Jūs aktyviai dalyvausite „Practicum“ programose, kur turėsite galimybę panaudoti savo įgūdžius spręsdami problemas, susijusias su realiais duomenimis, kuriuos dalijasi iš rėmėjų organizacijų. Praktikos laikotarpis trunka septynis mėnesius ir baigiasi kulminacija - vykdomojo lygio ataskaita ir pristatymas darbdavių organizacijai.

122280_MSDM.png

Paraiškos procesas

1 veiksmas

Užpildykite paraiškos formą. Tai trunka tik keletą minučių.

 • Verslo administravimo bakalauro laipsnis arba bet kuris bakalauro laipsnis, turintis 2 metų patirtį verslo administravimo ar vadybos srityse.
 • CV arba „Linkedin“ sąskaita.
 • IELTS 6,0 arba TOEFL 550 / įrodymas, kad anksčiau bent trejus metus mokėtės anglų kalbos.

2 žingsnis

Mūsų akademinė taryba peržiūrės jūsų paraišką, o jūsų bus paprašyta pateikti patvirtinamuosius dokumentus. Galutinis sprendimas gali būti jus pakviestas į pokalbį.

3 žingsnis. Priėmimas

Pasirinkę galite užbaigti savo paraiškos procesą sumokėdami paraišką ir studijų mokestį bei pasirašyti priėmimo sutartį.

2 studijų būdai

„Nomad“ pasaulinis turas

122569_NomadWorldTour.png

„Contech Nomad“ studentai pasinaudoja galimybe gyventi ir mokytis keturiuose skirtinguose pasaulio miestuose - San Fransiske, Niujorke, Berlyne

„Contech Nomad“ studentai naudojasi:

 • Patirti skirtingas kultūras
 • Susitikimas su vietiniais darbdaviais
 • Užmegzkite ryšį visą gyvenimą su savo klasės draugais
 • Pritaikyti klajoklių gyvenimo būdą

Internete pasirinkite savo miestą

122570_OnlineOption.png

Neakivaizdinių studijų studentams „Contech“ studentams siūlomos 9 mėnesių trukmės internetinės studijos ir 3 mėnesių studijos jūsų pasirinktame mieste. Programos pristatymas organizuojamas internetu, taigi paprastai reikalaujama lankyti paskaitas keturiais vakarais per savaitę ir savaitgalio seminarus internetinių instrukcijų forma, seminarus, 1-1 mentorystę ir grupinius atvejo tyrimus.

hand, commercial, science and technology4832970 / „Pixabay“

Jūsų skaitmeninės rinkodaros įgūdžių rinkinys

Įgykite įgūdžių, kurių siekia pramonė:

 • Mokama socialinės žiniasklaidos reklamos ekspertizė
 • Pardavimo įgūdžiai
 • Specifinė rinkodaros kanalo kompetencija
 • Gebėjimas mąstyti objektyviai
 • Gebėjimas vykdyti ir analizuoti lašelinės rinkodaros kampanijas
 • Kūrybiškumo ir analitinių sugebėjimų derinys
 • Geri pasakojimo sugebėjimai kopijuoti ir vizualiai
 • Miela asmenybė
 • Savireklamos išmanymas
 • Trumpumo supratimas
 • Gebėjimas analizuoti kiekybiškai įvertinamą metriką
 • Klausymo įgūdžiai
 • Judrumas
 • Pagrindiniai projektavimo įgūdžiai

Skaitmeninė rinkodara tapo esmine praktinės bet kurios pramonės įmonės rinkodaros valdymo dalimi. Internetinės skaitmeninės rinkodaros magistras siekia šviesti studentus ir užtikrinti, kad jie būtų pasirengę šiuolaikinės skaitmeniniu būdu pakeistos tarptautinės ekonomikos iššūkiams, kuriems reikia daugiafunkcinių įgūdžių, gebėjimo greitai mokytis ir adaptuotis, lankstumo ir ryšio.

Skaitmeninės rinkodaros magistras suteikia studentams reikiamų įgūdžių skaitmeninės rinkodaros pramonėje ir moko valdyti integruotą įvairių ryšių kanalų, platformų, įrankių ir skaitmeninės rinkodaros modelių sistemą įvairiose tarptautinėse rinkose. Skaitmeninės rinkodaros magistras padeda studentams atrasti dinamišką ir sudėtingą skaitmeninės rinkodaros lauką ir suteikia tiek teorinių, tiek praktinių žinių.

Pagrindinės programos veiklos sritys yra svetainės valdymas, UX, el. Rinkodara, skaitmeninės rinkodaros strategija ir rinkodaros planavimas, paieškos optimizavimas (SEO), turinio rinkodara, švino generavimas, atvykstamasis marketingas, paieškos rinkodara (SEM), internetinės reputacijos valdymas, internetiniai seminarai, rinkodaros ryšys, socialinės žiniasklaidos priemonės ir elektroninė prekyba.

Skaitmeninės rinkodaros magistrantai galės dirbti su įvairiais elektroniniais prietaisais skirtingose tarptautinėse rinkose. Jie įgis analitinių įgūdžių ir aukšto lygio didelių duomenų analizės, komunikacijos įgūdžių, kultūrinio intelekto, verslumo ir novatoriškų problemų sprendimo bei pažangių vadybos ir lyderystės įgūdžių. Internetinės skaitmeninės rinkodaros magistrantūros studentai studijuoja skaitmeninės rinkodaros ir elektroninės komercijos koncepcijas ir strategijas bei pateikia technologijas, kurias naudotų dirbtuvių, atvejų analizės ir praktinio modeliavimo metodais. Skaitmeninės rinkodaros magistrantūros studentai pergyvena gyvenimą keičiančią patirtį tiek asmeniniame, tiek profesiniame lygmenyje ir įsitraukia į inovacijų bei naujų karjeros galimybių pasaulį tarptautinės skaitmeninės rinkodaros aplinkoje. Mokymasis iš aukščiausių technologijų skaitmeninių programų, kurias turime internetiniame miesteliu, tinklų kūrimas su pramonės profesionalais ir realiojo pasaulio skaitmeninės rinkodaros projektai padeda studentams tobulinti savo įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Contech is a novel university of applied sciences focused on the software-based economy of tomorrow. “Contech Students” are provided with studying and take advantage of living and learning in four dif ... Skaityti daugiau

Contech is a novel university of applied sciences focused on the software-based economy of tomorrow. “Contech Students” are provided with studying and take advantage of living and learning in four different world cities, San Francisco, New York, Berlin and Singapore (and vacation in Bali, wow!). Skaityti mažiau