Ką aš mokysiu per magistro laipsnį?

Kaip "Digital Solutions Development" magistro studentas, jūs įgysite labiausiai reikalingų skaitmeninių ir verslo įgūdžių, kurie taps jums įvairiomis darbo sričių visoje skaitmeninėje pramonėje.

Magistras pateiks jums plačią įtakingiausių žinių ir technologijų apžvalgą, kad galėtumėte kurti skaitmeninius sprendimus.

Trukmė / akreditacija:

Skaitmeninių sprendimų kūrimo magistro programa yra 9 mėnesių programa, kuri prasideda 2019 m. Spalio mėn.

Tai magistras, akredituota Barselonos universiteto, pirmojo Ispanijos universiteto pagal svarbiausius edukacinius reitingus, kuris siūlo jums akreditaciją universitete 60 ECTS.

BARCELONA TECHNOLOGY SCHOOL yra tarptautinė institucija, nes visos programos yra mokomos anglų kalba ir saulėtoje ir novatoriškame Barselonos mieste.

Metodika:

Svarbi programos dalis yra projektinis mokymasis, per magistro metu galėsite kurti ir kurti savo skaitmeninius projektus ir sprendimus.

Magistro turinys:

Žiniatinklio kūrimas

Agile

Mobiliojo ryšio plėtra

Programinės įrangos meistriškumas

Vartotojo patirtis

Skaitmeninis ir mobilusis verslas

Dideli duomenys

Kūrybinė technologija

Debesis Kompiuterija

Verslumas

Profesinės galimybės:

Skaitmeninė ekosistemos nuolat auga. Pagrindinės skaitmeninės kompanijos ieško jūsų talento. BARCELONA TECHNOLOGY SCHOOL jungia savo karjerą su skaitmenine pramone. Dėl mūsų susitarimų su aukštųjų technologijų kompanijomis, jūs turėsite galimybę studijuoti ir studijuoti profesine patirtimi: apmokamas stažuotes ir galimas darbo galimybes.

Kaip galiu kreiptis dėl programos vietos?

Jei esate aistringas apie technologijas, norėtumėte pasinaudoti darbo galimybėmis, kurti geriausius skaitmeninius talentus ir turėti pagrindinę Barselonos patirtį, kurią turime tik iš jūsų.

  1. Atnaujinta CV.
  2. Motyvacinis laiškas, kuriame paaiškinote: kaip manote, kad skaitmeninė pramonė bus per ateinančius penkerius metus ir kaip galėtumėte prisidėti prie skaitmeninės transformacijos.
  3. Tarpinio / aukštesnio lygio anglų kalba būtina sėkmingai sekti mokytoją. Atsiųskite mums oficialų anglų kalbos sertifikatą arba paimkite BTS anglų kalbos testą.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų BARCELONA TECHNOLOGY SCHOOL »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
9 mėnesių
Dieninės
Price
17,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Barcelona Technology School students