Skaitmeninių technologijų, tinklų ir didelių duomenų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos apžvalga

Programa skirta įgūdžių mokymui kuriant ir eksploatuojant informacines sistemas ir technologijas. Jis siūlo ištirti specializuotas studijų sritis, tokias kaip kompiuterių mokslas, tinklai, dideli duomenys ir debesų technologijos.

Programos misija - parengti didelių duomenų specialistus, kurti naujų IT ir didelių duomenų technologijų įkūrimo pagrindą didelių įmonių veiklai, suteikiant galimybę didinti valdymo efektyvumą dėl naujų technologijų.

Ši savita programa skirta verslo poreikiams naujomis technologijomis. Ji mano, kad bendrovė ar vyriausybinė institucija yra sukurta informacinės infrastruktūros sistema, teikianti automatinius valdymo užduočių sprendimus. Šis aspektas apima tris valdymo funkcijų kategorijas, kuriose didelių duomenų technologijų diegimas palengvins naujų veiklos charakteristikų priėmimą priimant sprendimus, projektavimą ir kontrolę. Programos metodas "iš užduočių į technologiją" sukuria specialistams svarbius gebėjimus, siekiant pagreitinti IT įgyvendinimą praktikoje, taip pat, kad technologijos ir esamos priemonės būtų labai tinkamos.

Programa siūlo išmokti matematinę analizę; algebra ir geometrija; diskretiška matematika; ekonometrija; tikimybių teorija ir matematinė statistika; ekonominė teorija; IT valdymas; teoriniai informacinių technologijų pagrindai; informaciniai procesai, sistemos ir tinklai; programavimas; įmonės architektūra; duomenų valdymas; IT projektų valdymas; procesų ir sistemų modeliavimas; organizacijos teorija; verslas ir inovacijos informacinių komunikacijų technologijų srityje.

Magistrantūros programa skirta kurti šias tarpdisciplinines kompetencijas: matematines ir technologines žinias ir gebėjimus pasirinkti, vertinti, analizuoti ir naudoti IT priemones ir technologijas; suprasti verslo architektūrą, naujo IT įgyvendinimo padarinius, įskaitant dideles duomenų technologijas apie įmonės valdymo efektyvumą ir pridėtinės vertės grandinės pakeitimą; IT sistemų ir paslaugų valdymo valdymas; analizės tyrimai, stochastinis optimizavimas, modeliavimas, prognozavimas, įmonių duomenų valdymas, verslo analizė, ekonominis ir matematinis modeliavimas.

Mūsų absolventai turi įgūdžių ir gebėjimų įgyvendinti ir įvertinti įmonės technologinį ir įrankių efektyvumą; valdyti įmonės duomenis (duomenų valdymas); įdiegti ir taikyti analitines bei sprendimų palaikymo priemones, pagrįstas didelėmis duomenų technologijomis, taip pat taikyti sprendimų valdymo metodą; kurti naujus informacinius infrastruktūros modelius įmonėms, atsižvelgiant į didelius duomenų potencialus (modelių valdymas); įvertinti efektyvumą ir įgyvendinti debesų technologijas; valdyti ERP sistemas (be plėtros funkcijos)

Karjeros galimybės

Programos absolventai yra didžiausią paklausą didelėse įmonėse ir organizacijose, kuriose saugomi dideli duomenų masyvai, įskaitant išorinius duomenų centrus, ir nori naudoti didžiulius duomenų masyvus; IT įmonės ir mokslinių tyrimų organizacijos; švietimo įstaigos, besidominčios švietimo ir akademinės analitikos pagrindu grindžiamų šiuolaikinių švietimo modelių kūrimu - konkreti absolventų veiklos sritis.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2018

Apie mokyklą

Irkutsk National Research Technical University (INRTU) is located in the city of Irkutsk, 75 km away from the pearl of Siberia – the lake Baikal. INRTU today is a large academic and research center, o ... Skaityti daugiau

Irkutsk National Research Technical University (INRTU) is located in the city of Irkutsk, 75 km away from the pearl of Siberia – the lake Baikal. INRTU today is a large academic and research center, one of the leading technical universities, the most eastern National Research University among the 29 NRUs in the Russian Federation. Skaityti mažiau