Skaitmeninio meno ir dizaino magistro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

 • Trukmė (metai): 1,5 metai
 • Kvalifikacija apdovanota: Skaitmeninis menas ir dizainas - Koncentracijos: 1. Grafinis dizainas, 2. Interaktyvus multimedijos dizainas (MA, 1,5 metų ar 3 semestrai)
 • Kvalifikacijos lygis: 2-asis ciklas (magistras)
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Studijų forma: Pilnas / neakivaizdinis
 • Minimalus ECTS kreditas: 90

Programos profilis

Kursas suteikia specialistą, profesionaliai orientuotą studijų sritį, suteikiančią studentams galimybę išnagrinėti dinamišką interdisciplininę skaitmeninio meno ir dizaino sritį. Ji turi stiprią studijų aspektą, integruotą į istorijos, teorijos ir technologijų studijas. Studentai gali dalyvauti įvairiuose meno ir dizaino pasirinkimuose, įskaitant kuratorių ir edukacines studijas, tarpdisciplinines studijas ir meno bei dizaino mokslinių tyrimų projektus. Studentai kuria kūrybinio skaitmeninio meno ir dizaino įgūdžius pagal profesinį standartą, išplės savo mokymąsi ir gilins savo supratimą apie vizualiųjų kalbų sąvokas ir sistemas. Programa leidžia išugdyti gebėjimą spręsti sudėtingas problemas ir rinkti, analizuoti ir interpretuoti duomenis. Jūs veiksmingai bendradarbiausite su daugiadalykėmis komandomis, eksperimentuosite ir pritaikysite naujoviškus ir kūrybingus naujus meno ir dizaino metodus, kurie parodys esminį šiuolaikinės skaitmeninės meno ir dizaino teorijos ir praktikos supratimą. Studentai taip pat įgis profesinių įgūdžių, reikalingų konkuruoti pasaulinėje meno ir dizaino rinkoje. Jie supras etišką atsakomybę ir jų darbo poveikį socialiniame, kultūriniame ir aplinkosaugos kontekste.

Karjeros galimybės

 • Menas: muziejai, galerijos, skaitmeninio meno kūriniai viešajame ir (arba) privačiame sektoriuje.
 • Komercija: naujoji žiniasklaidos projektų valdymas, IT pramonė, ryšių technologijos, interneto dizainas, socialinė žiniasklaida, interaktyvi žiniasklaidos produkcija, skaitmeninė fotografija ir vizualizacija, elektroninė leidyba, žaidimai, reklamos agentūros, skaitmeninis dizainas, reklamos ir informacijos kompanijos, muziejai, galerijos.
 • Išsilavinimas: mokykis IT ir dizaino pramonės įmonėse, viešojo ir (arba) privačiojo sektoriaus aukštosiosiose mokyklose ir universitetuose.

Prieiga prie tolesnių studijų

N / A

Vertinimas

Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą ir nuolatinį vertinimą. Nuolatinis vertinimas gali apimti, be kita ko, midterms, projektus ir klasių dalyvavimą.

Raidžių klasės yra apskaičiuojamos remiantis baigiamojo egzamino ir tęstinio vertinimo svarmenimis bei faktiniais skaitiniais balais, kurie buvo gauti iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA).

Baigimo reikalavimai

Studentas turi užpildyti 90 ECTS ir visus programos reikalavimus. Reikalingas minimalus bendrasis taškų vidurkis (CPA) 2,0.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai turėtų turėti galimybę:

 1. Kritiškai vertins savo srities darbą, įskaitant savo darbą, naudodamas profesinę terminologiją.
 2. Sujunkite kūrybinius ir novatoriškus įgūdžius, kad sukurtumėte darbą, tinkantį ieškoti galimybių pasirinktoje meno ir dizaino srityje, ir prisiimkite atsakomybę už savo profesinę ir akademinę plėtrą.
 3. Parodyti patirtį, nepriklausomus įgūdžius ir kompetenciją, reikalingą kūrybinėms problemoms spręsti, ir būti atsakinga už sudėtingus projektavimo procesus.
 4. Atpažinti ir įvertinti etikos iššūkius ir pagrindinių istorinių ir šiuolaikinių kultūrinių tendencijų įtaką meno ir dizaino artefaktams.
 5. Teikia techniškai ir estetiškai aukštos kokybės darbą, pagrįstą įdomiomis koncepcijomis, parodančiomis skaitmeninio meno ir dizaino principų supratimą.
 6. Bendravimas ir efektyvus bendradarbiavimas su kitais, susijusiais su projektavimo procesais, jų pačių temomis ir už jos ribų.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2018

Apie mokyklą

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Skaityti mažiau
Nikosija , Atėnai + 1 Daugiau Mažiau