Socialinių inovacijų magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dabar priima programas

PASTABA: Šiuo metu dėl COVID-19 viruso mūsų rudens grafikai įtakos neturėjo, tačiau mes pripažįstame, kad tai greitai besikeičianti padėtis. Jei prireiks nuotolinio mokymosi, apie tai pranešime priimtiems kandidatams.

____

Pokyčių poreikio nustatymas nėra sunkus ir galima padaryti skirtumą; viskas, ko jums reikia, yra aistra socialiniams pokyčiams ir įgūdžiai, reikalingi jūsų idėjoms įgyvendinti. Pagrindiniai socialiniai pokyčiai - tai sunkus darbas, kuriam reikia naujoviškos vizijos, paremtos verslumo įgūdžiais ir giliu šios problemos suvokimu. Studentai, vykdantys socialinių inovacijų magistro laipsnį (MASI), kritiškai vertina socialinių iššūkių ir neteisybės šaknis, tada stengiasi sukurti realius pokyčius drąsiai reaguojant į skurdą, nelygybę, žmogaus teisių pažeidimus ir humanitarines krizes.

Nė vienas magistro laipsnis nesudaro unikalių įgūdžių ir įgūdžių, įgytų taikos mokykloje, bendradarbiaujant su lyderiu, humanitariniais mokslais, mokslu ir verslu.

MASI programa suteikia gilų supratimą apie socialinius iššūkius, įgytus tokiose klasėse kaip socialinis verslumas, pasaulinis iššūkis ir vystymasis bei konfliktai, o po to supažindina žinias su kritiniu mąstymu, išradingumu, vadovavimu ir tvariu verslo dizainu, kurie kilę iš klasių, siūlomų Verslo ir vadovavimo mokyklos.

Kodėl verta rinktis "Kroc" mokyklos socialinių inovacijų magistro laipsnį?

 • Tik Taikos mokykloje įsikūrusi socialinių inovacijų magistro laipsnis.
 • Socialinių inovacijų iššūkis suteikia iki 50 000 dolerių studentų finansavimo iš sėklų, kad jie taptų realybe.
 • GRE nereikia.
 • 9 mėnesių programa.
 • Tik "Socialinės inovacijos magistro laipsnis", siūlomas "Ashoka U Changemaker Campus" - pirmaujanti socialinių naujovių aukštojoje mokykloje paskirtis.

Sukurti, įgyvendinti ir valdyti inovacijas socialiniams pokyčiams. Nesvarbu, ar dirba esamose organizacijose ir programose, ar naujose įmonėse:

 • Sukurti naujus mąstymo, mokymosi ir jungimosi būdus sprendžiant socialines problemas veiksmingais ir tvariais būdais.
 • Išeikite pasiruošę pertvarkyti esamas struktūras, kurios yra neefektyvios ir įtvirtina skurdo, konfliktų ir neteisybės klausimus.

Išgirsti ką tik šią programą baigusią programą.

Rezultatas

Socialinės inovacijos yra daugiau nei tendencija. Vis labiau svarbu darbdaviams visuose sektoriuose, įskaitant verslą, sveikatą ir švietimą. Mūsų studentai mokosi sujungti lyderystę, taikos kūrimą ir verslo įgūdžius į holistinį požiūrį, kuris padeda siekti novatoriškų sprendimų. Su MASI laipsniu galėsite įgyti tvaraus verslo modelio dizaino, lyderystės, komunikacijos, žmogiško dėmesio ir problemų sprendimo, didinant potencialą kurti naujoves, kurios padės bendruomenėms spręsti skurdą ir socialinę neteisybę.

Reikalavimai

 • Siužetas (-ai)
 • Dabartinis tęsinys ar gyvenimo aprašymas (CV)
 • Keturi trumpi esė
 • Du rekomendaciniai laiškai
 • Du minutės vaizdo įrašai

* Tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti anglų kalbos mokėjimo egzaminų balus ir stenogramų vertinimus institucijoms už JAV ribų.

Prašome apsilankyti absolventų priėmimo, norėdami gauti daugiau informacijos, susijusios su paraiškų reikalavimais tarptautiniams studentams.

Papildoma informacija

Įėjimo semestras Rugpjūtis
Minimalus pažymio vidurkis 3,00 (4,00 balo) visuose bakalauro kursiniuose darbuose
Reikalingi kursiniai darbai Nereikia
Reikalinga patirtis Nereikia
Standartizuotas priėmimo testas Nereikia

Atsisiųskite kursų vadovą dabar čia

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as ... Skaityti daugiau

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as in communities worldwide. We research some of the toughest, most troubling phenomena of our times, producing rigorous and innovative work published in a wide variety of outlets. Students from all over the world are prepared by outstanding faculty and gain experience in the field through our Internship Program and the Kroc School institutes - the Institute for Peace and Justice, the Trans-Border Institute, and the Center for Peace and Commerce (the latter in partnership with the School of Business Administration). Skaityti mažiau