Dabar priima programas

Pokyčių poreikio nustatymas nėra sunkus ir galima padaryti skirtumą; viskas, ko jums reikia, yra aistra socialiniams pokyčiams ir įgūdžiai, reikalingi jūsų idėjoms įgyvendinti. Pagrindiniai socialiniai pokyčiai - tai sunkus darbas, kuriam reikia naujoviškos vizijos, paremtos verslumo įgūdžiais ir giliu šios problemos suvokimu. Studentai, vykdantys socialinių inovacijų magistro laipsnį (MASI), kritiškai vertina socialinių iššūkių ir neteisybės šaknis, tada stengiasi sukurti realius pokyčius drąsiai reaguojant į skurdą, nelygybę, žmogaus teisių pažeidimus ir humanitarines krizes.

Nė vienas magistro laipsnis nesudaro unikalių įgūdžių ir įgūdžių, įgytų taikos mokykloje, bendradarbiaujant su lyderiu, humanitariniais mokslais, mokslu ir verslu.

MASI programa suteikia gilų supratimą apie socialinius iššūkius, įgytus tokiose klasėse kaip socialinis verslumas, pasaulinis iššūkis ir vystymasis bei konfliktai, o po to supažindina žinias su kritiniu mąstymu, išradingumu, vadovavimu ir tvariu verslo dizainu, kurie kilę iš klasių, siūlomų Verslo ir vadovavimo mokyklos.

Kodėl verta rinktis "Kroc" mokyklos socialinių inovacijų magistro laipsnį?

 • Tik Taikos mokykloje įsikūrusi socialinių inovacijų magistro laipsnis.
 • Socialinių inovacijų iššūkis suteikia iki 50 000 dolerių studentų finansavimo iš sėklų, kad jie taptų realybe.
 • GRE nereikia.
 • 9 mėnesių programa.
 • Tik "Socialinės inovacijos magistro laipsnis", siūlomas "Ashoka U Changemaker Campus" - pirmaujanti socialinių naujovių aukštojoje mokykloje paskirtis.

Sukurti, įgyvendinti ir valdyti inovacijas socialiniams pokyčiams. Nesvarbu, ar dirba esamose organizacijose ir programose, ar naujose įmonėse:

 • Sukurti naujus mąstymo, mokymosi ir jungimosi būdus sprendžiant socialines problemas veiksmingais ir tvariais būdais.
 • Išeikite pasiruošę pertvarkyti esamas struktūras, kurios yra neefektyvios ir įtvirtina skurdo, konfliktų ir neteisybės klausimus.

Iš šios programos studentų išgirskite.

Rezultatas

Socialinės inovacijos yra daugiau nei tendencija. Vis labiau svarbu darbdaviams visuose sektoriuose, įskaitant verslą, sveikatą ir švietimą. Mūsų studentai mokosi sujungti lyderystę, taikos kūrimą ir verslo įgūdžius į holistinį požiūrį, kuris padeda siekti novatoriškų sprendimų. Su MASI laipsniu galėsite įgyti tvaraus verslo modelio dizaino, lyderystės, komunikacijos, žmogiško dėmesio ir problemų sprendimo, didinant potencialą kurti naujoves, kurios padės bendruomenėms spręsti skurdą ir socialinę neteisybę.

Reikalavimai

 • Siužetas (-ai)
 • Dabartinis tęsinys ar gyvenimo aprašymas (CV)
 • Keturi trumpi esė
 • Du rekomendaciniai laiškai
 • Du minutės vaizdo įrašai

* Tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti anglų kalbos mokėjimo egzaminų balus ir stenogramų vertinimus institucijoms už JAV ribų.

Prašome apsilankyti absolventų priėmimo, norėdami gauti daugiau informacijos, susijusios su paraiškų reikalavimais tarptautiniams studentams.

Papildoma informacija

Įėjimo semestras
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diego »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 6, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
1 metai
Dieninės
Price
- 1200 USD vienetui (programa yra 30 vienetų)
Deadline
Susisiekti su mokykla
Scholarships available!
Sau. 15, 2020
Scholarships available!
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Scholarships available!
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 15, 2020
Scholarships available!
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Scholarships available!
End Date

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 15, 2020
Scholarships available!
End Date