MSc Socialinis darbas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Socialinio darbo magistras pristatomas Švietimo ir socialinio darbo mokykloje. Tai atspindi daugiadisciplininį kontekstą, kuriame socialinis darbas veikia kaip profesija.

Kurso tikslai yra aprūpinti jus:

  • Dirbti kartu su asmenimis, šeimomis, grupėmis, organizacijomis ir bendruomenėmis
  • Darbas socialiniam teisingumui
  • Veikskite stiprią profesionalų tapatybę ir kompetentingai dirbti daugiadisciplininėse komandose ir nustatymuose
  • Praktika kaip atskaitingi ir savarankiški specialistai
  • Veikia su pasitikėjimu

Globėjai ir vartotojų grupė

Socialinio darbo kursas glaudžiai ir novatoriškai dirba su globėjų ir naudotojų grupėmis. Tai suteikia jums esminių perspektyvų ir patirties paslaugų vartotojams ir globėjams pristatant ir kurti kursą.

Tyrimų vadovaujamas mokymas

Mūsų akademinio personalo komanda yra įsipareigojusi dalintis savo patirtimi ir moksliniais tyrimais su studentais ir palengvinti kiekvieną individualią kelionę į kvalifikaciją. Personalo komandoje yra pirmaujančių mokslininkų įvairiose srityse, įskaitant neįgalumą, kriminalinės justicijos socialinį darbą, vaikų apsaugą ir santykius pagrįstą praktiką. Ši kompetencija remiasi kurso turiniu ir akcentuoja moksliniais tyrimais pagrįstos praktikos svarbą.

Profesinė akreditacija

Socialinio darbo magistro laipsnį profesionaliai akredituoja Škotijos socialinių paslaugų taryba (SSSC).

Praktikos mokymosi galimybės

Žinoma, yra ryšys su daugybe puikių agentūrų visuose teisės aktuose, savanoriškuose ir privačiuose sektoriuose. Tai suteiks jums išskirtinių praktinių mokymosi galimybių.

Dėl universiteto geografinės padėties galėsite pasinaudoti praktinėmis mokymosi galimybėmis įvairiose vietose, įskaitant Dandis, Pertas, Fife, Angusas ir Edinburgas. Tai padidina turimų galimybių gylį ir turtingumą bei suteikia galimybę išplėsti tinklus, kuriuos galite nustatyti savo eigoje.

Karjera

Socialinio darbo magistras suteikia absolventams profesionaliai reikalaujamą socialinio darbo kvalifikaciją ir atveria įvairias socialinio darbo funkcijas viešajame, savanoriškajame ir privačiame sektoriuose. Kvalifikacija yra bendra ir suteikia absolventams galimybę dirbti įvairiuose paslaugų vartotojų grupių ir praktikos kontekstuose.

Patekimo reikalavimai

Jūs turėtumėte 2: 2 ar aukštesnę kvalifikaciją.

Anglų kalbos reikalavimas

IELTS apskritai
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Skaityti mažiau