Specializuojasi architektūros pramoninio projektavimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Būsimi dizaineriai, architektai ir inžinieriai susidurs su dideliais iššūkiais, kylančiais nuolat besikeičiančiame projektavimo ir statybų sektoriuje vietos ir pasaulio mastu, kalbant apie konkurenciją, plėtrą ir modernizavimą.

Jie galės kurti naujas idėjas nekilnojamojo turto srityje, kurdami sprendimus, kuriuose būtų integruoti pažangūs pastato komponentai ir pateikiami novatoriški išplanavimo projektai. Visų pirma, interesų sritis yra susijusi su laikinaisiais pastatais ir renginiais, pastatų rekonstravimu ir pastatų komponentų projektavimu.

Žvelgiant iš šios perspektyvos, architektūros pramoninio dizaino magistras siekia:

  • Sudarykite tarpdalykines kompetencijas, kad sukurtumėte išplėstines programas.
  • Įtraukite įmones ir specialistus, kad mokymosi patirtis būtų kuo praktiškesnė.
  • Nurodykite Italijos kultūros ir ekonomikos vertybes, kad praturtintumėte projektavimo kompetencijas.
  • Išmokykite kurti labai novatoriškas koncepcijas, pagrįstas realių kompanijų pateiktais dizaino trumpikiais.
  • Norėdami pagerinti globalių problemų supratimą, pasiūlykite daugiakultūrę aplinką.

Tikslai

Programa skirta mokyti profesionalų, turinčių projektavimo įgūdžių, taikomų kuriant pramoninius gaminius, kurie gali sąveikauti ar būti integruoti su sukurta aplinka, arba vis labiau pramoninių makrokomandų komponentus, pavyzdžiui, pastatus.

Programos tikslas yra sujungti žinias, gaunamas iš dviejų kompetencijos sektorių Italijoje: projektavimo ir komponentų gamybos statybų pramonei srityse, kurios jau yra pripažintos tarptautiniu lygiu geriausiu lygiu, tačiau kurios gali rasti tolesnių plėtros galimybių tiek Italijoje ir užsienyje.

Ypač įdomus aspektas, kad mūsų šalyje yra aukštos kokybės tradicinių gamybos elementų gamybos tradicijos, pavyzdžiui, statybinių medžiagų (plytų, užpildų ir kt.) Ir dangų (keramikos dirbinių, mozaikų ir kt.) Srityje, taip pat yra puikių konstrukcijų ir sistemų gamybos įmonių. Todėl programa siūlo pramoninio dizaino įgūdžius, pagrįstus italų dizaino / gamybos kokybe, kurią galima pritaikyti tarptautinėje rinkoje. Profesionalai, mokomi pagal šią programą, galės valdyti pramoninės produkcijos, susijusios su sukurta aplinka, projektavimo sudėtingumą, atsižvelgiant į jo įtraukimą į pastatą, įvairių gamybos sektorių įmonėse, kuriose gaminami įvairiausi statybiniai komponentai, lengvi ir sunkieji surenkamieji darbai, statybiniai gaminiai pastatų apvalkalams, montavimo sistemos ir pastatytos aplinkos funkcinė įranga. Studentai gali dirbti įmonėse arba projektavimo ir inžinerijos įmonėse, kurios prašo sąveikos su verslo pasauliu. Šio meistro mokymas apima paskaitų, seminarų, pratybų ir praktinių užsiėmimų vedimą.

Darbo aprašymas ir galutinis įvertinimas

Studentai taps ekspertų dizaineriais, turinčiais teorinių žinių ir didelę patirtį, taikomą statybų pramonėje, ir produktų vadybininkais, turinčiais tvirtą daugiadalykį požiūrį, įsitraukusius į naujų produktų kūrimą ir įtraukimą į sukurtą aplinką.

Priėmimo reikalavimas

„ID4A“ specializacijos meistras skirtas pramoninio projektavimo, inžinerijos ir architektūros absolventams, norintiems išplėsti savo išsilavinimą ir įgyti įgūdžių specializuotoje projekto srityje.

Specializuotas magistro laipsnis skirtas kandidatams, turintiems universiteto diplomą ar universitetinį laipsnį (senasis italų sistemos laipsnis), arba bakalauro ar magistro laipsnį (naują italų sistemos laipsnį) politechnikos disciplinose. Kandidatams, baigusiems studijas užsienyje, bus svarstomi lygiaverčiai studijų pavadinimai atitinkamose švietimo įstaigose.

Būtina gerai mokėti anglų kalbą.

Priėmimo tvarka

Norėdami dalyvauti atrankos procese, paraiškos forma turi būti užpildyta internetu per šiuos terminus:

  • Italijos / užsienio piliečiams, turintiems kvalifikaciją, įgytą Italijoje iki 2020 m. Rugpjūčio 8 d.
  • Papildomos ES piliečiams - iki 2020 m . Liepos 8 d .

Mokymas ir mokesčiai

Bendros meistro išlaidos yra 12 000 EUR be PVM pagal str. 10 Dpr 633/72.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. Skaityti mažiau