Specializuojasi kapitoną vynuogininkystės ir Enology

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

VITICULTURE & Enology: inovacijos atitinka tradicijas programa siekiama spręsti, kaip vynuogynas ir vyno darykla inovacijos yra greitai tampa dalimi Italijos vynuogininkystė tradicija. Italija yra dabar didžiausia vyno gamintoja pasaulyje ir gali pasigirti turtingiausia požiūriu veislių. Iš Italijos vynuogininkystės ir galimybę išlaikyti vadovaujantį vaidmenį šioje srityje ypatumai šiandien yra saistomi galimybę įvesti tvarią naujoves, neprarandant savo gerai žinomą apeliacinį skundą.

Mokymosi tikslai

Pagrindiniai tikslai programoje yra: - Norėdami įsigyti tvirtą metodiką ir žinių tinkamą spręsti inovacijų klausimus vynuogyno ir vyninė - Norint pasiekti konkrečių gebėjimų naujoms baldakimu valdymo techniką tinkamas sušvelninti nepageidaujamas klimatu susijusių pasekmių, naujų tvarių metodų kenkėjų ir ligų kontrolė, tikslumas vynuogininkystė ir Enology - ugdyti gebėjimą diagnozuoti ribojantys veiksniai vykstančius vynuogyno ir vyninė ir gaminti tinkamus sprendimus - išmokti aktyviai dalyvauti diskusijose, susijusius su vynuogininkystės ir Enology temomis.

Karjeros galimybės ir Profesinis pripažinimas

Magistro kvalifikacija "vynuogininkystės ir Enology: inovacijos atitinka tradiciją" atvers profesinių galimybių vynuogininkystės ir Enology grandinės srityse; vyno rinkodaros ir platinimo; restoranai; didelio masto mažmeninės prekybos ir Dirbantis.

Klasė A, kad daro skirtumą

Į vynuogininkystės ir Enology magistras bus sudaryta iš tarptautinių studentų ir Cattolica vidinius studentams.

Fakultetas ir pedagoginis personalas

 • Dr Matteo Gatti - Jaunesnysis mokslo darbuotojas
 • Prof Gabrielė Canali - docentas
 • Dr Fabrizio Torchio - Jaunesnysis mokslo darbuotojas
 • Prof Stefano Poni - profesorius
 • Dr Milena Lambri - Jaunesnysis mokslo darbuotojas
 • Prof Vittorio Rossi - profesorius
 • Dr Emanuelio Mazzoni - Jaunesnysis mokslo darbuotojas

Partnerių Įmonės

Čia tik keletas pavadinimų prestižinių vyno Estates, kad davė preliminarų sutikimą hostingo stažuotes: mosi, Tenute Ruffino, Barone Ricasoli, Santa Margherita, Sella E Mosca, Mezzacorona, contratto, Ca 'Del Bosco, Zonin, Res Uvae, Marchesi Mazzei, Cavalieri di Malta Piko Maccario ir Marramiero.

Ar galiu sužinoti Italijos, o mokytis?

Intensyvus Italų Žinoma bus galima tarptautiniams studentams už vynuogininkystė ir Enology Master trukmė: inovacijos atitinka tradiciją.

Ar yra stažuotės galimybes?

Studentai turės atlikti privalomą stažuotės už ne mažiau kaip 450 valandų (ty 18 ECTS) ūkyje / Vynas turtas / institucija trukmę. Galutinis egzaminas planuojama įskaitant atvejo analizė diskusijų ir / ar eksperimentinės veiklos atliekamas per stažuotės.

Galiu dirbti, o mokytis?

Taip. Ne ES studentai, atvykstantys Italijoje viza leidžiama dirbti ne visą darbo laiką (20 valandų per savaitę).

Gyvenimo

 • Vynuogynų kintamumas: tradicinės ir tikslieji metodai
 • Temos vyno rinkodaros
 • Didinti vyno kokybę: diegti naujoves į stebėsenos ir kontrolės
 • Taikomoji vynmedžių ekologinio fiziologija
 • Pažanga Enology
 • Ligų ir kenkėjų valdymo link tvarios vynuogininkystės
 • Taip pat bus teikiama seminarai tvaraus pesticidų naudojimo ir genetinės atsekamumo

ECTS Kiekvieno kurso taip pat apima praktinę veiklą, vyno degustacija ir apsilankymus vietoje.

Konkrečios programos patekimo į rinką reikalavimai

Pagrindinis knowlegde vynuogininkystė ir Enology nereikia. Kaip alternatyva, 3 savaičių intensyvaus kurso "pagrindai vynuogininkystės ir Enology" siūloma iki Mokytojo pradžioje.

Bendrieji studijų reikalavimai

 • Jums reikia turėti bakalauro laipsnį, gautas po 3 metų studijų (180 ECTS) minimumo. Jei vykdoma mažiau nei 15 metų bendro lavinimo, jums negali būti įtraukti į studijų programą. Jūsų prašymas gali būti vertinamas dėl lėšų pervedimo į bakalauro studijų programą - Cattolica įvertins jūsų akademinį ir asmeninį foną ir nuspręsti, ar jūs patenkinti konkrečias sąlygas dėl priėmimo į magistrantūros laipsnį savo pasirinkimą

Anglų kalbos

Pareiškėjams, kurių gimtoji kalba yra ne anglų jie turės arba: - Ar TOEFL iBT bendras balas ne mažiau kaip 80 ar akademinis IELTS bendras balas bent 6,0 arba; - Ar sėkmingai baigė studijų programą mokoma anglų kalba

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Università Cattolica del Sacro Cuore is the largest private university in Europe boasting over 41 000 students across 12 Schools. Cattolica distinguishes itself for its multidisciplinary curriculum, i ... Skaityti daugiau

Università Cattolica del Sacro Cuore is the largest private university in Europe boasting over 41 000 students across 12 Schools. Cattolica distinguishes itself for its multidisciplinary curriculum, industrial ties, and strong international focus. Skaityti mažiau
Milanas , Milanas , Roma , Piacenza , Akra , Kremona + 5 Daugiau Mažiau