Šiuo metu Milane taps gaminio dizaineriu pripažinta profesionalumo vertė. Būkite produkto dizaino meistras!

Politecnico kartu su pažangia gamybos sistema ir aukščiausios klasės istorine kultūra sukuria savo magistrantams prieigą prie šios vertės.

„Politecnico“ techninė ir dizaino kultūra, pateikta „Design 6“ vietoje pasaulyje ir kuriama Italijos dizaino meistrų, pvz., „Marco Zanuso“ ir „Achille Castiglioni“, yra integruota į aukštų technologijų ir inžinerijos žinias gamybos ir novatoriškų medžiagų srityje, maitindama tradicijas. iš Nobelio premijos už chemiją Giulio Natta iki mūsų dienos.

Tai profesionalus profesionalumas , specializuojantis pagrindinis tikslas, dizainerio ir gaminio dizaino ekspertas suderintas su šiuolaikinėmis technologijomis ir naujovėmis, pradedant nuo tvirtos kūrybiškumo ir metodo tradicijos .

Apžvalga

Specializuotas pramoninio dizaino inžinerijos ir inovacijų magistras , vadovaujamas prof. Matteo O. Ingaramo, buvo sukurtas tam, kad sukurtų tinkamus dizainerius, galinčius valdyti visą naujo produkto kūrimą nuo pradinės koncepcijos iki gamybos etapo.

Šis specializuojantis meistras prisijungia prie meno ir humanistinių įgūdžių, priklausančių dizaino kultūrai, su techninėmis žiniomis, susijusiomis su gamybos technologijomis, medžiagomis ir gamybos sąnaudomis. Ji siekia patenkinti poreikį veikti visame pasaulyje padidėjusios konkurencijos kraštovaizdyje, kur dizaineris gali padidinti produkto vertę, suteikdamas naujoves - tiek estetikoje, tiek naudojime -, kad pasinaudotų turimomis technologijomis. Tikslas yra apmokyti specialistus, kurių kūrybinis pajėgumas atitinka technines žinias ir supratimą apie produkto pramoninį įgyvendinamumą.

Kadangi jo fakultetas yra sudarytas iš įvairių sričių mokytojų, nuo tiek „Politecnico di Milano“, tiek už jos ribų, specializuotasis meistras sukuria daugiadalykius įgūdžius, kurių reikia per visą mokymo kursą. Kultūriniai vizitai į fondus ir muziejus, taip pat techninės ekskursijos į gamybos įmones, mokymai suapvalinti ir švietimo tikslų siekimas. Daugelis ankstesniųjų leidinių absolventų vaidina pagrindinius vaidmenis svarbiausiose gamybos srityse arba žinomose dizaino studijose, įskaitant: „Whirlpool Europe“, „Chicco Artsana“, 3M, Polti, Cini

Tikslai

 • valdyti projektavimo ir gamybos procesus tiek mažiems, tiek dideliems gaminiams
 • plėtoti ekspertų akis technologijų, gamybos ir sąnaudų klausimais

Šios programos tikslas - mokyti specialistus, kad jie galėtų valdyti projektavimo ir gamybos procesus tiek smulkiems, tiek didelio masto gaminiams, ekspertų požiūriu apie technologijas, gamybą ir išlaidas, tačiau neprarandant savybių ar išraiškos kokybės.

Paskutinis egzaminas

Baigiamasis egzaminas reikalauja, kad studentai pristatytų stažuotės metu sukurtus projektus. Galutinėje klasėje atsižvelgiama į mokymosi seminarų vertinimus.

Suteikiamas laipsnis

Baigus specializuotą magistrantūrą, studentai gauna pirmojo lygio „Politecnico di Milano“ specializaciją , jei jie atitinka 75% minimalaus lankomumo reikalavimo reikalavimus.

Be to, programoje taip pat yra:

 • sertifikatas baigus kursą raganosių su programinės įrangos gamintojo akreditavimo nuo McNeel;
 • sertifikatas CREO kurso užbaigimui su programinės įrangos gamintojo akreditacija iš PTC.

Profesionalūs rezultatai

 • Paskirstymas gali būti dizaino studijose, kurios padeda įvairiems gaminio kūrimo etapams, nuo koncepcijos iki inžinerijos.
 • Italijos pramonei būdingų rinkos segmentų, pvz., Buitinės technikos, verslo įrangos, apšvietimo, baldų, žaislų ir vaikų priežiūros produktų, įdarbinimas įmonėse.
 • Programos absolventai, kurie pasirenka konsultacijas, nustatys, kad jie turi didesnį gebėjimą bendrauti su verslo aplinka.

Jų darbo aprašymas bus eksperto produktų dizaineris ir projekto vadovas, turintis teorinį pagrindą, kad atitiktų reikšmingus pasiekimus taikant juos gamybos procesams. Pasiekus reikiamą lauko patirtį, absolventai gali siekti vaidmens, kaip produktų vadybininkas, atsakingas už naujų produktų kūrimą.

Priėmimas

Legacy Laurea arba diplomo laipsnis arba dabartinis Laurea arba inžinerijos, architektūros ar pramoninio dizaino specializacija. Užsienio studentai gali pateikti lygiavertį išsilavinimą užsienyje.

Galima priimti ne daugiau kaip 25 studentus.

Priėmimo tvarka

Norėdami dalyvauti atrankos procese, paraiškos forma turi būti užpildyta internetu per šiuos terminus:

 • Italijos / užsienio piliečiams, turintiems kvalifikaciją, įgytą Italijoje 2019 m. spalio mėn
 • papildomiems ES piliečiams 2019 m. rugsėjo mėn

Mokymas ir mokesčiai

 • Specializuojantis meistras kainuoja € 11 800 (įskaitant 500 EUR „Politecnico di Milano“ mokestį).
 • Atleidimas nuo PVM pagal DPR 633/72 10 straipsnį.
 • Įstojimo į Specializuotą magistrantą išlaidos suteikia teisę atskaityti 19% mokestį, kuris patenka į „Universiteto specializacijos kursus“.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų POLI.design »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 11, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Lapk. 2019
Duration
15 mėnesių
Dieninės
Price
11,800 EUR
Iš viso mokama specializuotam meistrui (įskaitant 500 EUR dydžio „Politecnico di Milano“ mokestį)
Deadline
Susisiekti su mokykla
for Italian / foreign citizens with a qualification obtained in Italy within October 2019; for Extra U.E. citizens within September 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Lapk. 2019
End Date
Sau. 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for Italian / foreign citizens with a qualification obtained in Italy within October 2019; for Extra U.E. citizens within September 2019

Lapk. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for Italian / foreign citizens with a qualification obtained in Italy within October 2019; for Extra U.E. citizens within September 2019
End Date
Sau. 2021