Sporto administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MSA kursas skirtas asmenims, turintiems aukštojo mokslo kvalifikaciją, lyderio savybes ir siekį plėtoti savo profesinę patirtį ir padaryti išskirtinę karjerą sporto administravimo srityje.

Pagrindinis programos tikslas - sukurti naujos kartos efektyvius sporto vadovus, turintys tiek strateginių, tiek veiklos įgūdžių.

MSA kursas buvo sukurtas bendradarbiaujant su pripažintomis universiteto profesoriais ir sporto vadybos specialistais iš viso pasaulio ir gavo Federalinės švietimo ir mokslo priežiūros agentūros licenciją (licencija Nr. 1734, 2012 m. Gruodžio 18 d.).

riu2017 m. Žurnalistas "SportBusiness International" įvertindamas MSA kursą, kuris yra antrasis tarp visų Europos magistrantų sporto kursų ir dešimties geriausių pasaulio kursų, 2017 m. Aspirantūros sporto kursų reitinguose - vieninteliame išsamiame universitetų sporto valdymo kursų gaires.

PROGRAMOS STIPRUMAS:

  • tarptautinis fakultetas, įskaitant 19 pasaulinio lygio ekspertų iš 10 šalių;
  • vieta 2014 m. žiemos olimpinėse ir parolimpinėse žaidynėse;
  • teorinių žinių integravimas su praktine patirtimi valdant olimpines vietas;
  • galimybės praktiniam įgūdžių pritaikymui olimpinėse žaidynėse;
  • tarptautinė studentų grupė;
  • unikalus žiemos ir vasaros olimpinių žaidynių derinys.

Kursas pagrįstas turtinga olimpinio palikimo įvairove, paversta originaliu ir novatorišku švietimo produktu. Studentai studijuoja ir bendrus, ir sporto specifinius valdymo dalykus, įskaitant tarptautinę verslo aplinką, sporto diplomatiją, ekonomikos teoriją, strateginį valdymą, rinkodarą, finansus ir teisinį reguliavimą sporto srityje. Jie taip pat sužino, kaip sporto sektoriuje dirba politinės institucijos (vyriausybės ir kitos valdžios institucijos).

Profesinio valdymo įgūdžiai yra poliruoti ir vystomi studijuojant sporto logistiką, projektų valdymą, rizikos valdymą, renginių organizavimą, derybų metodus ir kitus dalykus.

Mokymo programoje naudojama daugybė šiuolaikinių edukacinių technologijų: paskaitos ir seminarai, konsultacijos, seminarai, atvejų studijos, interaktyvios pamokos, kaskados mokymai, praktinis taikymas, sporto įžymybių meistriškumo kursai ir mokslinių tyrimų projektai.

Programa baigiama magistro kvalifikaciniu darbu (disertacija).

Mokymo kalba: anglų

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2018

Apie mokyklą

The Autonomous Non-Profit Organisation Russian International Olympic University (RIOU) was established on 21 October 2009 under the Memorandum of Understanding between the International Olympic Commit ... Skaityti daugiau

The Autonomous Non-Profit Organisation Russian International Olympic University (RIOU) was established on 21 October 2009 under the Memorandum of Understanding between the International Olympic Committee (IOC), the Sochi 2014 Organising Committee and the Russian Olympic Committee, and under a decree of the Russian Federation No 774. Skaityti mažiau