Sporto etikos ir sąžiningumo magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sporto etikos ir sąžiningumo magistrantūros studijų programa (jungtinis laipsnis) buvo sukurta šviesti sporto administratorius, konceptualius darbuotojus, turinčius sistemingą ir nuoseklų požiūrį į sporto pobūdį, vientisumą ir etinį aspektą valdymo srityje ir kurie gali atlikti sporto organizacijų veiklą. ir žmonės, dirbantys geresnės kokybės sporto aplinkoje.

Šis ugdymas atveria naujos kartos sporto administratorių, turinčių gilų supratimą apie sporto pobūdį ir sporto vertybes. Absolventų tikslas - užkirsti kelią socialinei sporto vertei netinkamai naudoti ir remti gryną sporto vertę. Absolventai sugeba ginti sporto organizacijų ir sporto sąžiningumą, kurti sporto strategijas, pagrįstas stipriais principais.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Egzaminas egzaminui atliekamas įėjimo interviu. Išsamią informaciją nurodo „Consortium MAiSI“.


Priėmimo sąlygos

Priėmimą į magistrantūros studijas sąlygoja baigtas vidurinis išsilavinimas, patvirtintas mokyklos baigimo pažymėjimu. Priėmimą į antrosios pakopos studijas (magistrantūros programą) taip pat sąlygoja baigtas mokymas bet kokio tipo studijų programoje.

Patvirtinimo metodas:


Medicinos tinkamumo reikalavimai

X


Programos pastabos:

Egzaminą organizuoja Swansea universitetas


Karjeros perspektyva

Etika ir sąžiningumas tampa pagrindine augimo sritimi sporto organizacijose. Iš dalies taip yra dėl to, kad santykinė sporto organizacijų autonomija (ką kai kurie vadina teisiniu kontekstu „sporto specifika“) dabar kelia naujus įsipareigojimus dėl didesnio skaidrumo, atskaitomybės ir etikos valdymo. Šiuo metu sporto organizacijos turi įrodyti, kad laikomasi didėjančių teisinių ir etinių reikalavimų, taip pat įmonių socialinės atsakomybės normų, todėl šiose srityse reikia įdarbinti kvalifikuotus specialistus.

Studijų programa sukuria absolventus, kurie galės prisiimti sporto etikos ir sąžiningumo pareigūnų vaidmenį vietinėse, nacionalinėse ir tarptautinėse sporto organizacijose.

Sporto etikos ir vientisumo magistrantūros studijų programą sukūrė konsorciumas, turintis plačius pramonės ir suinteresuotųjų šalių ryšius, įskaitant nacionalines antidopingo organizacijas, Pasaulinę antidopingo agentūrą, nacionalines sporto federacijas, tarptautines sporto federacijas ir Europos prisitaikymo prie fizinės veiklos programą. Tarptautinis sporto saugumo centras, Tarptautinis parolimpinis komitetas. Bendradarbiaujantys partneriai palaikė ryšius su įvairiomis šiomis institucijomis, kad aptartų aktualumą ir dėmesį. Jie jau atlieka svarbius vaidmenis suinteresuotųjų šalių organizacijose, ir jie labai prisidės prie studentų informuotumo apie praktinius įgyvendinimo aspektus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Faculty of Physical Education and Sport is one of the seventeen faculties based on the venerable Charles University.

Faculty of Physical Education and Sport is one of the seventeen faculties based on the venerable Charles University. Skaityti mažiau