Statybos ir projektų valdymo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Jūs išmoksite taikyti valdymo metodus projektavimo, inžinerijos ir statybos problemoms ir galėsite planuoti, stebėti ir kontroliuoti statybos projektus, integruodami technines žinias su vadovavimo, komerciniais ir vadybos įgūdžiais.

Apie tave

Galėtumėte būti inžinierius inžinierius, architektas, planuotojas, vadybininkas, teisininkas ar archeologas.

Jau kurį laiką galėjote dirbti: kai kurie mūsų ankstesni mokiniai jau daugelį metų įstojo į savo karjerą.

Arba galite būti neseniai baigęs, pavyzdžiui, su BEng. Šis magistro laipsnis suteikia jums galimybę įgyti vadybą „prisukamas“ ant savo inžinerijos laipsnio.

Ką mokysi?

Kurso pagrindinis dėmesys skiriamas projektų valdymui, kuris suteiks jums galimybę perkelti savo karjerą bet kurioje pramonės šakoje, o ne tik statyboje.

Mes mokome projektų valdymo principus - atskira drausmė dirbti pagal sutartus terminus, pradedama ir baigiama tam tikram projektui.

Kas yra

Savo pirmąjį semestrą turėsite galimybę per tris dienas lankytis Londone. Jūs sužinosite, kaip dirba pramonės įmonės, kurios visada domisi karalienės absolventais. Tokios įmonės kaip:

 • „McAvoy“ grupė
 • JA Rattigan ir Sūnus
 • Keir
 • „CrossRail“ ir
 • Multiplex, kuris pastatė Wembley stadioną. Jie vertina mūsų mokinius tiek, kad visą paskutinę studijų kelionę jie skyrė mums, kad kiekvienas vyresnysis žmogus galėtų pasikalbėti su mumis.

Atkreipkite dėmesį

Paraiškos šiam kursui, gautos po birželio 30 d., Gali būti nepriimtinos. Norint užtikrinti vietą, reikės sumokėti užstatą.

Svarbiausi statybos ir projektų valdymo aspektai

Mūsų jungtinė moderatorių akreditacijos valdyba reiškia, kad, baigus studijas, turėsite galimybę tapti užsakomu inžinieriumi.

Profesinės akreditacijos

 • Magistro laipsnis (techninis ir netechninis) Šis laipsnis yra akredituotas kaip tenkinantis papildomo mokymosi už inžinierius (CEng) mokymą kandidatams, kurie jau yra įgiję dalinį CEng akredituotą pirmosios pakopos laipsnį. Daugiau informacijos rasite www.jbm.org.uk. Laipsnį akreditavo: „Karališkoji„ Chartered Surveyors “institucija (RICS)„ Chartered Building of Building “(CIOB)

Kurso informacija

 • Statybos ekonomika ir patalpų valdymas
 • Statybos teisė: sutarčių teisė, kankinimas ir įrodymai, ginčų sprendimas
 • Dizaino koordinavimas
 • Pirkimų ir sutarčių administravimas
 • Projektų valdymas, planavimas ir kontrolė
 • Vadovų tyrimo metodai
 • Strateginis valdymas ir tarptautinė statyba
 • Individualus mokslinių tyrimų projektas (disertacija)

Nuolatiniai keturių programos mėnesių (3 semestro) studentai, dirbantys visą darbo dieną, bus skirti individualiam mokslinių tyrimų projektui. Neakivaizdiniai studentai gali suorganizuoti savo programą pagal tvarkaraštį ir susitarimus su programos koordinatoriumi.

Studentams, kurie ima mokytis iš bendros programos su kitais universitetais, bus suteiktas programos kreditas už keturis modulius, kurie buvo priimti toje universitete.

Mokymo laikai

1-2 semestrai: pirmadienis ir antradienis, 12 savaičių / semestras, paskaitos 1.00-7.30pm. Į paskaitų laiką neįtrauks komandinio darbo kursų rengimui ir gali apimti neprivalomas savarankiškai finansuojamas UK / International Study Tours.

Karjeros galimybės

Įvadas

Karalienės magistrantams suteikiamos išskirtinės pranašumos. Unikalios iniciatyvos, tokios kaip "Degree Plus" ir "Researcher Plus", padeda stiprinti mūsų įsitraukimą į įsidarbinimo galimybes, o novatoriškos lyderystės ir vykdomosios programos, taip pat integracija su verslo ekspertais padeda savo studentams įgyti pagrindinių vadovavimo pozicijų tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Užimtumas po kurso

Kur galėtumėte būti per penkerius metus?

Jūs galite būti bet kurioje pasaulio vietoje kaip projektų vadovas - bet kuris iš pagrindinių projektavimo, projektų valdymo ar statybos konsultantų.

Tokios šalys kaip Indija ir Kanada daug investuoja į savo infrastruktūrą - trilijonus dolerių per ateinančius kelerius metus - ir joms reikia tokių projektų vadovų, kad tai įvyktų.

Mokymasis ir mokymasis

Nedidelis dėstytojų, turinčių dešimtmečių akademinę ir pramoninę patirtį, branduolys.

Programos direktorius yra Ron Coates, jis yra „Chartered Engineer“, dirbęs statybos projektų valdymo srityje 38 metus visoje Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje, prieš prisijungdamas prie QUB darbuotojų.

Štai ką jūsų pirmtakai jam patiko:

„Ronas Coatesas dėl jo visuotinio anekdoto naudojimo“

Aplinka

Jūs būsite mokomi maždaug 50-oje klasėje, jei esate nuolatinis studentas, kartu su studentais iš tokių vietų kaip Indija, Kinija, Vietnamas ir Egiptas. Mūsų mokymas prasideda po pietų, nes žinome, kad kai kuriems iš jų reikės laiko dirbti, kad lankytumėte klases. Jūs turėsite gražų naują magistrantūros mokyklą, taip pat mokyklos galimybes.

Vertinimas

Su kursu susiję įvertinimai pateikiami toliau:

 • CIV7069 modulio vertinimas atliekamas sausio mėnesį, o visi likusieji mokomi moduliai vertinami gegužės mėn.
 • Bendras kursinių darbų ir nematytų egzaminų santykis yra 50:50
 • Rašytinė disertacija / disertacija teikiama ir vertinama rugsėjo pabaigoje visoms nuolatinėms magistrantūros studijoms
 • Egzaminuotojų taryba kviečia PG diplomo studentus, kurie pirmuoju bandymu pasiekė magistrantūros studijų kokybės ir egzaminų standartus, perkelti į magistrantūros Pathway .
 • Magistrantūros studentai, kurie pasiekė ne mažiau kaip 50 proc. Privalomųjų modulių ir vidutiniškai 50 proc. Arba daugiau bendro mokomojoje programoje, privalo atlikti individualų mokslinių tyrimų projektą ir rugsėjo mėn. Šis magistro darbas turi būti išlaikytas 50 proc.

Studentams, kurie pasiekia bendrą savo dėstomų modulių ir disertacijų vidurkį nuo 60 proc. Iki 69 proc. Studentams, kurie vidutiniškai siekia 65 proc. Arba daugiau mokomojoje programoje ir 70 proc. Ar daugiau disertacijos, kurių vidutinis vidurkis yra 70 proc.

Įėjimo reikalavimai

Absolventas

 • Paprastai 2,2 garbės laipsnis ar didesnis atitinkamoje mokslo, inžinerijos, architektūros, vadybos ar socialinio mokslo disciplinoje arba lygiavertėje universitete priimtinoje kvalifikacijoje.
 • Pareiškėjai, kurie neatitinka aukščiau nurodytų akademinių reikalavimų, tačiau turi atitinkamą profesinę kvalifikaciją ir gali įrodyti tinkamą patirtį, bus nagrinėjami kiekvienu konkrečiu atveju.
 • Universiteto ankstesnės mokymosi politikos pripažinimas suteikia rekomendacijas, kaip vertinti patirtinį mokymąsi (RPEL).

Tarptautiniai studentai

Norėdami gauti informacijos apie tarptautinius kvalifikacijos atitikmenis, prašome patikrinti konkrečią informaciją apie savo šalį.

Anglų kalbos reikalavimai

Būtina įrodyti, kad IELTS * rezultatas yra 6,5, bet ne mažiau kaip 5,5 bet kokio komponento arba lygiavertė universitete priimtina kvalifikacija. * Paimta per pastaruosius 2 metus.

Tarptautiniai studentai, norintys kreiptis į Karalienės universitetą Belfastą (ir kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba), turi sugebėti įrodyti savo anglų kalbos mokėjimą, kad galėtų visapusiškai pasinaudoti jų studijų ar mokslinių tyrimų kursu. Ne EEE piliečiai taip pat turi atitikti JK vizų ir imigracijos (UKVI) reikalavimus, keliamus anglų kalba, siekiant vizos.

Jei norite patobulinti savo anglų kalbos įgūdžius prieš įeinant į šią studijų programą, „INTO Queen's University Belfast“ siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos gebėjimą įsidarbinti.

 • Akademinė anglų kalba: intensyvus anglų kalbos ir studijų įgūdžių kursas, skirtas sėkmingai universitetinėms studijoms laipsnio lygiu.
 • Anglų kalba: trumpas intensyvus akademinis anglų kalbos kursas studentams, kurie pradeda studijuoti Karalienės universitete Belfaste ir kuriems reikia tobulinti savo anglų kalbą.
Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2019

Apie mokyklą

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is ho ... Skaityti daugiau

The Faculty of Engineering and Physical Sciences spans disciplines that impact lives today and will shape our future. Our international mix of staff and students make up a vibrant community that is home to some of the most innovative and globally significant research and teaching. It works where industry and research meet, providing the platform to spin out research into commercial opportunities and engage with industry on cutting-edge research with real-world projects such as the work with Wrightbus to produce the cleanest hybrid bus technology that powers the London Routemaster, or the pioneering work in The Institute of Electronics, Communications and Information Technology, securing our digital future through their Centre for Secure Information Technologies. Skaityti mažiau