Statybos mokslo ir vadybos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų programa skirta tobulinti studentų žinias ir supratimą apie pastatų mokslą ir statybos proceso valdymą, kad jie galėtų atlikti savo profesines pareigas kuriant, tobulinant ir palaikant mūsų sukurtą aplinką. Jos tikslas - suteikti studentams programą, apimančią visapusišką statybos valdymo procesų perspektyvą ir pasaulines problemas, su kuriomis susiduria šiuolaikinė statybos pramonė.

Ši programa tinka neseniai baigusiems statybos ir kitas susijusias disciplinas, norinčioms plėtoti technines žinias ir valdymo įgūdžius, reikalingus greitam karjeros statyboje. Tai taip pat tinka patyrusiems statybos specialistams, kurie siekia aukštesniojo lygio pareigybių Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje. Be to, žinių ir įgūdžių, kuriuos mokiniai gali tobulinti pagal šią programą, atveria galimybes pereiti prie MPhil / PhD mokslinių tyrimų statybos mokslo, statybos technologijų ir statybos valdymo srityse.

Programa suprojektuota aplink Chartered Building Institute (CIOB) Švietimo sistema, o mokymo programa buvo sukurta bendradarbiaujant su pramonės partneriais. Programos turinį informuoja naujausi moksliniai tyrimai, kuriuos vykdo akademikai iš visos architektūros mokyklos ir sukurtos aplinkos. Programa siūloma kaip vienerių metų dieninės modulinės žinios arba dviejų metų lankstus modulinis kursas.

Kaip tu studijuojate

Ši programa naudoja platų mokymo metodų spektrą, apimantį paskaitų, seminarų, pamokų, apsilankymų vietoje, ekskursijų ir seminarų su pramonės ekspertais derinį. Mokiniai gali pasinaudoti mūsų aktyvia mokyklos akademinio personalo komanda, turinti gerai susietus ryšius su pramone per savo mokslinių tyrimų indėlį ir ankstesnę darbo patirtį.

Kursų struktūra susideda iš kelių modulių, apimančių dalykines sritis, kurių reikalauja CIOB:

Terminas 1

 • Statybos procesų valdymas ir profesinė praktika
 • Projektų planavimas ir valdymas
 • Tvarus pastatų projektavimas, statyba ir našumas
 • Strateginis valdymas ir lyderystė

Terminas 2

 • Pažangiosios statybos įstatymas
 • Pažangiosios statybos technologijos ir naujovės
 • Išplėstinė IKT statybai
 • Statybos projekto organizavimas ir valdymas

Vasara

Kursas taip pat apima mokslinių tyrimų metodus ir magistro disertacijos modulį, pagrindinį tyrimo elementą mokymo programoje. Bus rengiami specialūs moksliniai tyrimai, skirti studentams toliau tobulinti mokslinius įgūdžius, įgytus bakalauro laipsnyje, ir kurti mokslinių tyrimų pasiūlymus dėl esminio rašytinio tyrimo projekto disertacijos bet kurioje srityje, susijusiose su statybos mokslu ir valdymu.

Tarpdisciplininė struktūra

Architektūros ir sukurtos aplinkos mokykla didžiuojasi savo tarpdisciplinine struktūra, o statybos mokslų ir vadybos studentai greičiausiai dirbs kartu su antrosios pakopos studijomis iš kitų disciplinų, ypač architektūros. Mes didžiuojamės mūsų statybos pramonės ryšiais, kurie leidžia mums suteikti studentams galimybes apsilankyti statybvietėje, taip pat galimybės dirbti darbe ir baigti darbą.

Kontaktinės valandos ir nepriklausomas tyrimas

Šios programos savaitės kontakto valandos gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų modulio pasirinkčių ir tyrimo stadijos.

Antrosios pakopos studijų studijoje dalyvauja nemaža dalis savarankiškų studijų, nagrinėjama paskaitų ir seminarų medžiaga. Kaip bendras vadovas, tikimasi, kad kiekvieną valandą klasėje besimokantieji savarankiškame tyrime praleidžia ne mažiau kaip dvi valandas.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į programos vadovą.

Kaip vertinate

Šioje programoje naudojami įvairūs vertinimo metodai, kurie kiekvienam moduliui skirsis. Metodai gali apimti:

 • Techninės ataskaitos
 • Praktiniai pratimai
 • Esė
 • Pristatymai
 • Oficialūs egzaminai
 • Kritiškos apžvalgos

Įvertinimo metodų įvairovė sukurta tam, kad būtų galima toliau tobulinti daugelį šiuolaikinės statybos pramonės specialistų reikalaujamų įgūdžių, įskaitant bendravimo, vadovavimo, komandinio darbo, kritinės refleksijos ir kūrybiškų problemų sprendimo įgūdžius.

Atsiliepimas į vertinimą

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš kursų vertinimus greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

funkcijos

Statybos mokslo ir vadybos programas remia mokyklos profesinė patariamoji taryba (PAB), kurią sudaro žymūs vyresnieji specialistai iš statybinės aplinkos pramonės. Mūsų pramonės ryšiai leidžia mums įsitikinti, kad mūsų programos yra tikslingos, orientuotos į ateitį ir svarbios pramonei. Šis bendradarbiavimo susitarimas taip pat padeda mums suteikti savo studentams galimybes:

 • Apsilankymai statybvietėje
 • Darbo vietos
 • Svečias paskaitas, kurias pateikė pramonės specialistai
 • Potencialus absolventų užimtumas.

Patekimo reikalavimai

Pirmoji ar antroji klasė pagyrimu laipsnį atitinkamą dalyką ir pageidautina patirtis praktikoje. Kandidatai, turintys didelę pramonės patirtį, bus apsvarstyti ir pakviesti dalyvauti pokalbyje.

Tarptautiniams studentams reikalingas anglų kalbos sertifikavimas IELTS 6.0, ne mažiau kaip 5,5 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento. Daugiau informacijos apie IELTS reikalavimus rasite čia.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau