Šis akredituotas magistrantūros kursas skirtas tiems, kurie nori toliau plėtoti savo karjerą klientų organizacijose ar konsultacijose. Tai suteikia aspiruojantiems specialistams galimybę bendrauti su kitais ambicingais ir sėkmingais žmonėmis statybų ir plėtros pramonėje.

Jūs sutelksite dėmesį į praktinius ir teorinius valdymo aspektus organizaciniu ir projektiniu kontekstu. Valdymo dalykus papildo pažangios finansinės vertinimo metodikos ir finansai, įstatymai konkrečiai susiję su statyba ir plėtra.

Šis kursas atitinka visus tęstinio profesinio tobulėjimo reikalavimus ir pateikia įrodymų, kaip atnaujinti profesines narystes. Po pietų / vakarų studijų režimas tinka netgi brangiausiam statybos specialistams ir yra puiki galimybė bendrauti su kitais ambicingais specialistais ir jų organizacijomis.

Mes esame pirmieji Londono modernūs universitetai, skirti pastatų tyrimams („Complete University Guide 2019“).

Puiki stipendijų galimybė

Studentai, kurie priėmė pasiūlymą dėl šio kurso vietos, skatinami kreiptis į LSBU Stuarto Džonsono stipendiją.

Akreditacijos

Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

Pagrindiniai modulio aprašymai

 • Statybos pirkimai ir valdymas
 • Firmos ir projektų finansavimas
 • Statybos teisė
 • Žmonių ir informacijos valdymas
 • Projekto vertinimas
 • Disertacija

Parinkčių modulio aprašymai

Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkimas priklauso nuo galimybių.

 • Išplėstinis matavimas ir dokumentavimas
 • Elgesio finansai
 • Pastatų kontrolė
 • Informacinio modeliavimo ir bendrojo darbo kūrimas
 • Sveikatos ir saugos valdymas statyboje
 • Architektūros ir statybos istorija
 • Tarptautinis nekilnojamasis turtas ir statyba
 • Teisinė nuosavybės ir statybos ginčų sprendimas

Įsidarbinimo galimybės

Užimtumo perspektyvos yra puikus. Sėkmingi studentai įvairiomis funkcijomis dalyvauja klientų organizacijose, profesinėse praktikose, vietos valdžios institucijose, būsto asociacijose ir stambių perkančiųjų organizacijų veikloje.

Žinoma, sukursite keletą perkeliamų įgūdžių žodžiu ir raštu, analitinio mąstymo ir mokslinių tyrimų įgūdžių bei pažangių informacinių technologijų srityje.

Departamentas pastaruoju metu sukūrė "Building Information Modeling" (BIM) centrą, kuris teikia mokslinių tyrimų ir verslo įmonę, jungiančią universitetą su pramone. Ji skirta skatinti Žinių kūrimą ir keitimąsi BIM, jungiant personalą ir studentus su specialistais vis labiau tarpdisciplininiame pasaulyje.

Įsidarbinimo tarnyba

Antrus metus iš eilės - „The Times“ ir „Sunday Times Good University Guide 2018“, 2019 m.

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.

Profesinės nuorodos

„PgDip Construction Project Management“ yra visiškai akredituota Projektų valdymo asociacijos, MSc yra akredituota „Chartered Institute of Building“, o magistro laipsnis yra visiškai akredituotas „Royal Institution of Chartered Surveyors“ (tai leis patekti į RICS projektų valdymo fakultetą per profesinės kompetencijos vertinimas).

Projekto valdymo asociacija yra įsipareigojusi plėtoti ir skatinti projektų ir programų valdymą per penkias dimensijų sistemas - pločio, gylio, pasiekimų, įsipareigojimo ir atskaitomybės už karjeros plėtrą. Šiuo metu ji kreipiasi dėl Karališkosios chartijos.

„Chartered Institute of Building“ (CIOB) daugiausia dėmesio skiria tiems, kurie atvyksta ir jau yra statybos karjeroje. Jis suteikia kvalifikaciją ir sertifikatus, atitinkančius besikeičiančios pramonės poreikius.

„Royal Institution of Chartered Surveyors“ („RICS“) yra pirmaujanti profesionali įstaiga, nustatanti matavimo pramonės standartus. Jie beveik 50 metų akreditavo savo diplomus ir diplomus.

Ekspertizė ir istorija

London South Bank University turi ilgą istoriją, susijusią su profesionalų, susijusių su pastatais, švietimu. Brixtono statybos mokykla (1940 m.) Su Londono tarybos pastatų mokykla (1904 m.) Pradeda mokyti šį sektorių daugiau nei 100 metų.

Šiandien mes esame ekspertai pritraukdami nekilnojamojo turto ir statybos studentus iš JK ir visame pasaulyje. Didelė dalis tai yra labai sėkmingų ryšių su pagrindinėmis nekilnojamojo turto konsultacijomis, nekilnojamojo turto bendrovėmis, rangovais, sąnaudų konsultantais ir kūrėjais, kad mūsų kursai būtų labai svarbūs dabartinei rinkai.

Šiandien, pagal „Guardian PG“ teminių lentelių 2013 m., Esame didžiausia JK statybos ir miestų planavimo mokykla (derinant visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną) ir mūsų pastatų absolventai turi geriausias užimtumo perspektyvas Londone (Complete University Vadovas 2014).

Mūsų dabartiniai studentai ir absolventai turi svarbias pozicijas savo organizacijoje, dažnai kaip vyresnieji vadovai ir verslo savininkai.

Paskirties vietos

Statybos projektas

Mūsų statybos projektų vadovai žiūri į projekto finansavimą, statybos darbų pirkimą, finansų valdymą ir visą statybos procesą.

Jų darbe bus atsižvelgiama į dabartines statybos technologijas, energijos vartojimo efektyvumo sprendimus ir aplinkosaugos bei tvarumo klausimus. Projektas yra labai išsamus, atliekamas per visus apsilankymus vietoje, analizuojant vykstančius statybos projektus ir vertinant ekotechnologijas. Šiuos veiksnius gali įtakoti statybos vieta, todėl mūsų lauko kelionės gali užtraukti mūsų studentus tiek užsienyje, tiek besivystančiose šalyse, pavyzdžiui, Dubajuje, ar aplink kampą, kad būtų galima kurti pastatus, vykstančius mūsų pačių miesteliuose.

Rinkos ataskaita ir atvejų analizės analizė

Studentai iš mūsų magistrantūros statybos projektų valdymo kursai gali pasirinkti studijuoti tarptautinį nekilnojamąjį turtą ir statybą kaip neprivalomą modulį. Dėl šio kompleksinio modulio studentai turi mokytis vizitą į tarptautinį miestą, kuriame yra nauja nekilnojamojo turto ir statybos rinka.

Ankstesni studentai išvyko į užsienį, norėdami paimti Dubajus Jungtiniuose Arabų Emyratuose arba Šanchajuje Kinijos Liaudies Respublikoje. Ekspedicija apima apsilankymus nekilnojamojo turto bendrovių ir statybos firmų, apsilankymų vietoje ir susitikimų su įvairiais specialistais. Iš šių instruktažų studentai turi parengti šalies ataskaitą, kurioje būtų pateikta išsami strategija, įskaitant tai, kaip jie galėtų įsilieti į nekilnojamojo turto ar statybos rinką šiose užsienio šalyse.

Patekimo reikalavimai

Paprastai turite turėti vieną iš šių kvalifikacijų:

 • Geras garbės laipsnis disciplinoje, susijusioje su pastatyta aplinka, pvz., Turto valdymas, kiekio ar pastato geodezija, statyba, architektūra, miestų planavimas, būstas ar susijusi disciplina; arba
 • Profesinės organizacijos, susijusios su turtu ar statyba, įmonių narystė, pavyzdžiui, RICS, CIOB, RIBA, RTPI, CIOH arba kita atitinkama lygiavertė institucija; arba
 • Kvalifikacija, laikoma lygiaverte aukščiau nurodytai; arba
 • Geras apdovanojimų laipsnis ne statybos tema ir kai patirtis statybos ir plėtros srityse.

Pareiškėjai paprastai turi turėti ne mažiau kaip dvejų metų atitinkamą patirtį nuo pradinės akademinės ar profesinės kvalifikacijos. Tikimasi, kad visi studentai, dalyvaujantys kursuose, turės kompetenciją statyboje ir teisinę patirtį, būtiną profesinei praktikai Jungtinėje Karalystėje. Joje bus ieškoma profesinės studijos, apimančios šią sritį arba profesinę patirtį. Interviu metu bus ieškoma įrodymų apie ankstesnę akademinę ar profesinę studiją, apimančią šią sritį arba profesinę patirtį. Jei egzistuoja žinių trūkumai, sėkmingai baigiant suderintą tikslinės studijos programą bus įeiti į kursą.

Neakivaizdiniai pareiškėjai

Neakivaizdinės studijos paprastai dirba su geodeziniais ar statybos darbais. Pareiškėjai paprastai turi sugebėti parodyti, kad jų darbdaviai remia jų prašymą, o lankymasis įprasta tvarka bus įmanomas visą kursą. Studentai, kuriems studijų metu trūksta laikino nedarbo, galės tęsti kursą.

Interviu

Kandidatai, atitinkantys atvykimo reikalavimus, nebūtinai bus kviečiami į pokalbį. Tačiau visiems pareiškėjams bus suteikta galimybė aptarti studijų programą su kurso direktoriumi prieš pradedant.

Užjūrio pareiškėjai

Tikimasi, kad pareiškėjai turės kompetenciją anglų kalbomis ir raštu. Žodiniai pristatymai yra neatskiriama kurso dalis. Rašytinis anglų kalba turi būti Britanijos taryboje / Kembridžo IELTS 6.5 ar aukštesnėje lygoje.

APEL

Pareiškėjas, kuriam siūloma vieta kursuose, gali gauti kreditą, atsižvelgiant į neseniai atliktą akademinę kvalifikaciją ar profesinę patirtį. Pareiškėjas turėtų tikėtis, kad Kursų direktorius ir modulio koordinatorius pateiks esminių atitinkamų žinių ir įgūdžių, bent lygiaverčių 7 lygiui, atitinkančiam tuos modulius, kuriems reikalingas kreditas. Paraiškos turėtų būti teikiamos prieš semestro pradžią, kuriame siūlomi konkretūs moduliai.

Kaip taikyti

Tarptautiniai studentai

Tarptautiniai (ne namų / ES) pareiškėjai turėtų laikytis mūsų tarptautinio vadovavimo taikymo.

Instrukcijos namų / ES pareiškėjams

Režimas

Antrosios pakopos studentai ir moksleiviai turėtų kreiptis į mūsų taikomąsias programas. Išsami informacija apie tai, kaip tai padaryti, pateikiama mūsų skyriuje „Kaip kreiptis“ į antrosios pakopos studijų studentus ir mūsų skyrių „Kaip kreiptis“ moksleiviams.

Apgyvendinimas

Studentai turėtų kuo greičiau kreiptis dėl apgyvendinimo London South Bank University (LSBU), kai mes pasiūlome vietą viename iš mūsų akademinių kursų.

Finansai

Tai gera mintis galvoti apie tai, kaip mokėsite universiteto studijų ir priežiūros išlaidas, kol vis dar teiksite mokymosi vietą. Atminkite - nereikia laukti patvirtintos vietos kursuose, kad pradėtumėte kreiptis dėl studentų finansavimo.

Antrosios pakopos studijų programa

Užsisakykite sesiją su vienu iš mūsų specializuotų konsultantų. Per vieną konsultacinę sesiją jie informuos jus apie LSBU magistrantūros studijas, atitinkančias jūsų interesus ir patirtį.

Pasiruoškite pradėti

Padedame savo studentams pasirengti universitetui dar prieš prasidedant semestrui. Norėdami sužinoti, kada turėtumėte kreiptis dėl savo LSBU apgyvendinimo ar studentų finansavimo, skaitykite šio kurso skirtuką „Kaip kreiptis“.

Sveikinimo savaitė

Prieš pradėdami kursą, mes atsiųsime jums informaciją apie tai, ką turėsite padaryti prieš atvykdami ir per pirmąsias kelias dienas miesteliu. Apie procesą galite paskaityti mūsų Sveikinimo savaitės puslapiuose.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 34 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 23, 2019
Sau. 27, 2020
Duration
12 - 30 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,135 GBP
1 metai Visas mokestis UK / ES: £ 9,135; Tarptautinis mokestis: £ 13,780. 1 metai Neaktyvus UK / ES mokestis: £ 3 045; Tarptautinis mokestis: £ 4.593.33
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 23, 2019
End Date
Birželis 5, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 27, 2020
End Date
Birželis 4, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 5, 2020

Sau. 27, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 4, 2021