120534_image1.jpeg

Programos aprašymas

Šis laipsnis skirtas dirbantiems specialistams, kurie užima vadovaujančias / vadovaujančias pareigas statybų pramonėje arba planuoja tobulinti savo karjerą valdydami didelius statybos projektus. „Cal State East Bay“ programa skiriasi nuo kitų statybų valdymo programų, nes ji pagrįsta gerai subalansuota mokymo programa, apimančia įvairius statybos vadybos profesijos aspektus. Studentai imsis reikalingų teisinių ir aplinkosaugos kursų statybos, pažangiųjų technologijų, projektų planavimo ir kontrolės, išlaidų įvertinimo, finansinės ir rizikos valdymo klausimais. Studentai taip pat turės platų pasirenkamųjų kursų pasirinkimą iš statybos vadybos, inžinerijos, verslo ar kitų pakopų kursų, kuriems bus suteiktas skyriaus pritarimas.

Programos akcentai

 • Suteikto laipsnio tipas: magistro laipsnis
 • Kursų skaičius: 12
 • Programos trukmė: paprastai 2 metai
 • Tik VM statybos vadybos programa San Fransisko įlankos srityje
 • Absolventai gali kreiptis dėl STEM OPT (3 metų praktinio mokymo JAV)

Programos uždaviniai

Statybos vadybos magistrantūros studijų programos tikslai yra paruošti efektyvius vadovus dideliems valstybiniams ir privatiems statybos projektams, paruošti darbo jėgą, reikalingą valstybės transporto infrastruktūros gerinimui, ir sudaryti sąlygas esamiems ir būsimiems inžinieriams bei kitiems specialistams prisiimti vadovaujančius vaidmenis. statybų pramonėje.

Studentai, baigę statybų vadybos magistrantūrą iš Cal State East Bay, galės:

 1. Suprasti ir įgyvendinti rizikos valdymą, planavimą ir vertinimą, pastatų informacijos modeliavimą, didelio efektyvumo pastatų įvertinimo sistemas ir projekto pateikimo metodus.
 2. Naudokite efektyvius bendravimo įgūdžius spręsdami praktines statybos problemas, paaiškindami ir gindami pažangiausių statybų praktikų, susijusių su statybų projektų planavimu, personalu, planavimu ir kontrole, taikymą.
 3. Suplanuokite ir įgyvendinkite projektą, tenkinantį norimus poreikius, atsižvelgiant į realius suvaržymus, tokius kaip ekonominiai, aplinkos, socialiniai, politiniai, etiniai, sveikatos ir saugos, konstruktyvumo ir tvarumo principai.

Priėmimo reikalavimai

Statybos vadybos magistrantūroje gali dalyvauti asmenys, planuojantys karjerą arba keliantys karjerą statybų pramonėje, ir kurie:

 1. Bakalaureato laipsnis iš akredituoto universiteto, kurio bakalauro darbe minimalus bendrasis GPA yra 2,5 (4,0 bazės),
 2. Atitinkama darbo ar akademinė patirtis ir
 3. Kolegijos algebros ir trigonometrijos ar lygiaverčio lygio matematikos kursai.

Be universitetinės ir bakalaurinės paraiškos, visi pareiškėjai katedrai turėtų pateikti:

 1. Asmeninis pareiškimas, paaiškinantis priežastis, dėl kurių jie nori siekti magistrantūros laipsnio statybos vadybos srityje,
 2. Gyvenimo aprašymas, kuriame išsamiai aprašomi jų profesiniai ir akademiniai pasiekimai, ir
 3. Du rekomendaciniai laiškai.
 4. Tarptautiniams studentams reikia mokėti anglų kalbą, kaip įrodė TOEFL (mažiausiai 80) arba IELTS (ne mažiau kaip 6,5), jei jų gimtoji kalba nėra anglų.

Priėmimas į universitetą ir priėmimas į statybos vadybos studijų programos magistrantūrą yra atskiri žingsniai.

Reikalavimai laipsniui

Statybos vadybos magistrantūros studijų programa reikalauja baigti 36 semestrų vienetus, paskirstytus reikiamiems kursams, pasirenkamiesiems kursams ir projektą arba išsamų egzaminą. Iš šių vienetų bent 27 vienetai turi būti baigti gyventi (perkėlimo vienetai yra apriboti iki 9 semestrų. Ne daugiau kaip 3 savarankiškų studijų vienetai (CMGT 690) gali būti įskaitomi į 36 vienetus, reikalingus laipsniui gauti. Projekto kreditas) negali viršyti 3 vienetų. Visuose 36 semestro vienetuose, laikančiuose mokslo laipsnio reikalavimus, turi būti išlaikytas 3,0 balo vidurkis. Visi reikalavimai absolventams turi būti įvykdyti per penkerius (5) metus.

Darbo perspektyvos

Tikimasi, kad padidės dideli statybos darbai, iš dalies dėl padidėjusių valstybės išlaidų Kalifornijos transporto infrastruktūros gerinimui, todėl yra nemažas poreikis asmenų, galinčių techniškai ir moksliškai valdyti didelius statybos projektus. Be to, vietos ir regionų aukštųjų technologijų sektoriuje atsiranda vis daugiau galimybių plėstis ir kurti naujus statybos projektus. Visa statybų pramonė yra viena didžiausių pramonės sričių JAV, taip pat ir daugelyje kitų šalių, kur labai reikia kvalifikuotų projektų vadovų. Pavyzdiniai darbai yra statybos vadovas, teritorijos valdytojas ir kiti.

Daugelis mūsų studentų stažuojasi stažuodamiesi San Francisko įlankos srityje, norėdami gauti akademinį kreditą (mokymo programa = CPT tarptautiniams studentams). Tarptautiniai studentai, baigę mūsų programą, gali pretenduoti į pasirenkamąjį praktinį mokymą po baigimo, kuris yra laikinas įdarbinimo leidimas, išduotas JAV pilietybės ir imigracijos tarnybų (USCIS). MS Statybos vadybos programa taip pat laikoma STEM programa, leidžiančia mūsų absolventams taip pat kreiptis dėl 24 mėnesių trukmės OPT STEM pratęsimo.

Programa mokoma:
 • Anglų
California State University, East Bay

Peržiūrėti 1 daugiau kursų California State University, East Bay »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 3, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 21, 2020
Rgp. 20, 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
15,557 USD
0–6 vienetai: 2 708,50 USD; 6,1 vienetas: 4 214,50 USD. Be nurodytų sumų, reikia mokėti 396 USD už vienetą nerezidentų mokslą.
Deadline
Spal. 15, 2019
Birželis 1, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 21, 2020
End Date
Grd. 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 15, 2019
Start Date
Rgp. 20, 2020
End Date
Gegužė 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Birželis 1, 2020

Sau. 21, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Spal. 15, 2019
End Date
Grd. 2021

Rgp. 20, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Birželis 1, 2020
End Date
Gegužė 2022