Strateginių viešųjų ryšių magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Šis kursas suteikia jums galimybę kurti, įgyvendinti ir vertinti viešųjų ryšių kampanijas, padedančias parengti praktinius ir analitinius įgūdžius, reikalingus sėkmingai strateginei komunikacijai. Jūs iš esmės įvertinsite viešųjų ryšių vaidmenį visuomenėje, taip pat pagrindinius analitinius ir profesinius įgūdžius. Jūs taip pat įgysite tvirtą viešųjų ryšių teorijos supratimą ir turėsite daugybę galimybių praktiškai įgyvendinti šią teoriją.

Pasibaigus studijoms, turėsite būtinų įgūdžių, kad galėtumėte vadovauti viešųjų ryšių sričiai. Jūs galėsite analizuoti aplinką, problemas, organizacines kultūras ir santykius, taip pat nustatyti tikslus, kurti ir įgyvendinti viešųjų ryšių strategijas.

Mes nuolatos atnaujiname šį gerai žinomą kursą, atsižvelgdami į naujus pasiekimus, įskaitant tai, kaip komunikacijos kampanijos gali sėkmingai integruoti skaitmenines žiniasklaidos priemones. Laukinių kelionių ir svečių paskaitų metu yra galimybė aptarti strateginių komunikacijos problemas su pirmaujančiais specialistais. Tai taip pat suteikia jums tinklų kūrimo galimybes ir esamos geriausios praktikos supratimą. Kursą pripažįsta Chartered Institute of Public Relations.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 pirmoji Škotijoje, dešimta Jungtinėje Karalystėje komunikacijoms ir žiniasklaidai ("Times" ir "Sunday Times Good University Guide", 2018)

# 2 Mes nuolat informuojame apie naujus pasiekimus, įskaitant tai, kaip viešųjų ryšių praktika prisitaiko prie skaitmeninės žiniasklaidos

# 3 Yra puikios svečių garsiakalbių programos, ekskursijos ir mokslinių tyrimų vietos, ir jūs turite galimybę dirbti su realiais klientais

Profesinės akreditacijos

Mes esame privilegijuotų viešųjų ryšių instituto (CIPR) nariai.

Darbo vietos

Kaip šio kurso dalis, jūs turėsite galimybę atlikti praktiką ir stažuotes. Pavasario semestro mokslinių tyrimų praktinių užduočių modulis sukurtas tam, kad galėtumėte atlikti originalų tyrimą su neakademiniu partneriu, susijusį su gyvų strateginių komunikacijų ir viešųjų reikalų kampanijomis. Vasaros semestro metu taip pat yra galimybių diegti taikomosios ar darbo disertacijos projektus

Kurso informacija

Kursas apima šešis modulius, apimančius tris privalomus ir tris papildomus modulius, ir disertaciją. Mokomieji dalyko elementai atliekami per du semestrus, kurie vyksta nuo rugsėjo iki gruodžio ir nuo sausio iki gegužės pabaigos. Vėliau magistrantai turėtų praleisti vasarą, atlikdami tyrimo projektą ir rugpjūčio mėnesį pateikdami 12 000 žodžių disertaciją.

Mokymas

Jums bus mokoma paskaitos, seminarai ir seminarai.

Viešųjų ryšių specialistų svečiai paskaitų teikia tinklų kūrimo galimybes ir atskleidžia studentų dabartinę pramonės praktiką. Kurso metu pripažinta Privilegijuotojo viešųjų ryšių instituto veikla, galite lankyti CIPR Škotijos renginius, leidžiančius susipažinti su šios srities specialistais ir išplėsti savo ryšių tinklą.

Lauko darbas

Šio kurso metu yra keletas kelionių galimybių, įskaitant kelionę į Briuselį kaip viešųjų reikalų ir advokatų modulio dalį (ši kelionė yra neprivaloma kiekvienam mūsų programos studentui). Mes taip pat rengiame ekskursijas į Edinburgą (įskaitant Škotijos parlamentą), susietą su "Komunikacijos ir demokratijos" moduliu, ir yra ekskursijos kaip turizmo ir viešųjų ryšių modulio dalis.

Vertinimas

Vertinimo metodai apima:

  • egzaminus
  • esė
  • atvejų analizė
  • pristatymai
  • praktinės ataskaitos

Kai kuriuose praktiniuose moduliuose jums reikia parengti darbo portfelį, kurį galite pateikti darbdaviams darbo interviu metu.

Kursų direktorius

Dr Will Dinan

44 (0) 1786 467525

william.dinan1@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų
  • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta May 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau