Strateginio dizaino magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Specializuojantis magistras yra visiškai anglų kalba.


Specializuojasi magistro strateginio dizaino. Naujų verslo ir strategijų kūrimas per dizainą yra 1-ojo lygio specializuotas POLI.design di Milano meistras, kuriamas ir valdomas „ POLI.design , įkurtas „Politecnico di Milano“, bendradarbiaujant su MIP, „Politecnico di Milano“ verslo mokykloje.

Strateginis dizainas yra projektavimo veikla, susijusi su gaminių aptarnavimo sistema, ty integruotu produktų, paslaugų ir komunikacijos strategijų rinkiniu, kurį sukuria ir kuria dalyvis arba dalyvių tinklas (įmonės, institucijos, ne pelno organizacijos ir kt.) kurti vertę. Dažnai teigiama, kad technologinės naujovės, kultūrinė ir ekonominė globalizacija ir perėjimas prie aplinkos tvarumo sukuria problemas ir galimybes. Taip pat ne kartą teigiama, kad norint išvengti pirmojo ir išnaudoti pastarąjį, reikia išsiugdyti tris pagrindinius įgūdžius: vizijos matymą, inovacijų suvokimą, sprendimų, įterptų į naujus verslo modelius, kūrimą. Tai reikalauja gebėjimo kurti produktus ir paslaugas, kurių sėkmė šiandien numato, kas bus ar gali būti rytojaus norma. Socialinis naujos kartos produktų ir paslaugų poreikis, suderinamas su dabartiniais socialiniais ir kultūriniais pokyčiais, ir tvarus jų vystymasis tampa galimybė įmonėms, galinčioms veikti atsižvelgiant į šią naują dizaino mąstyseną. Šis unikalus dizaino ir įmonės strategijos susitikimas: strateginis dizainas.

Tikslai

Programa siekiama sukurti specialios ir ekspertinės kompetencijos, susijusios su strateginio projektavimo ir inovacijų bei gaminių sistemos projektavimo klausimais, pagrindus. Specializuojantis meistras siekia pritraukti ekspertus ir konsultantus, galinčius atlikti projektavimo ir valdymo vaidmenį produktų sistemos inovacijų procese. Visų pirma, programoje siūlomi mokymai, skirti integruoti produktus, paslaugas ir komunikacijos komponentus bei ugdyti specifinius įgūdžius, kurių tikslas - pagerinti bendrą proceso kokybę (tai yra gamybos metodus ir kontekstus) bei rezultatų (tai yra realių) kokybę. ir suvokiama kokybė), kurie nusako suprojektuotų sprendimų kultūrinės tapatybės savybes, sensacingumą.

Taigi šie sprendimai atskiriami dėl jų gebėjimo derinti produktų kokybę su jų aplinkos ir socialinių formų, kurios jas sukuria, kokybę.

Todėl tikslas yra inicijuoti dalyviams projektinius gebėjimus (problemos nustatymas ir problemų sprendimas), gebėjimas numatyti ir kurti idėjas, kurti ir perduoti vaizdus, ​​iniciatyva, kad būtų galima identifikuoti metodus, išteklius ir partnerius, kad būtų pasiektas anksčiau - nustatytas tikslas, sugebėjimas valdyti sudėtingumą, integruojant resursus ir subjektus į novatorišką projektavimo procesą ir, savo ruožtu, žinant, kaip su jais integruotis, vizija - tai galimybė rinktis informaciją, gebėjimas atpažinti tendencijas, sukurti asmeninį tašką žvelgti ir kurti scenarijus, įsigyti įrankių, reikalingų suprasti ir atpažinti "galimybes", kurias galima valdyti, ir su jais susijusius novatoriškus veiksnius; įgyti įgūdžių, reikalingų įvairių produktų sistemos komponentų inovacijoms kurti ir valdyti; įsigyjant daugialypės terpės įrankius asmeninėms idėjoms ir dizainams pateikti naudodamas įvairius ryšių palaikymo priemones; tobulinti ir tobulinti įgūdžius, reikalingus gaminių sistemų kultūrinei tapatybei būdingas ir išorines charakteristikas perimti ir naujovinti.

Darbo aprašymas

Praktikoje išskiriami du pagrindiniai makroprofesiniai profiliai: „inovacijų ir dizaino specialistai“ (rinkodaros direktoriai, tyrimų ir plėtros vadybininkai, pramonės dizaineriai ir gaminių inžinieriai, paslaugų ir daugialypės terpės sprendimų dizaineriai) ir „inovacinių ir projektavimo procesų integratoriai“ (projektavimo vadovai, dizainas direktoriai, projektų vadovai, produktų vadybininkai, mažmeninės prekybos vadybininkai, prekės ženklų vadybininkai, produktų sistemos inovacijų konsultantai).

Galutinis įvertinimas

Programos pabaigoje, baigus baigiamąjį egzaminą, pirmojo lygio specializuotas magistro strateginis dizainas. Bus sukurtas naujų verslo ir strategijų kūrimas per dizaino diplomą, kurio rezultatas bus 61 CFU / ECTS.

Mokymas ir mokesčiai

  • Bendros išlaidos yra 14 500 EUR vienam studentui.
  • „Politecnico di Milano“ studentams - 13 000 EUR.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. Skaityti mažiau