Strateginio komunikavimo magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Pasimeldinkite įvairiomis kultūromis, kai studijuojate šį tarpdisciplininį, pažangų magistro kursą strateginiame komunikate ir viešuosiuose ryšiuose, kurį kartu pristatė University of Stirling ir Pompeu Fabra universitetas. Jūs gausite naudos iš tarptautinės perspektyvos, turėdami galimybę studijuoti ir Stirling, ir Barselonoje.

Mokyti tik anglų kalba, kursas siūlo praktinį požiūrį, tuo pačiu metu suteikiant jums teorinius pagrindus, kuriuos reikia valdyti viešųjų ryšių srityje.

Jūs gausite bendrą magistrantūrą iš University of Stirling ir Pompeu Fabra universiteto. Jūs praleidote semestrą 1 University of Stirling o tada pereikite į Pompeu Fabra universitetą 2 semestrui. Tuomet jūs galite nuspręsti, ar norite, kad jūsų disertacija būtų prižiūrima Stirlingo ar Pompeu Fabra personalo.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Jūs gausite naudos iš vertingos tarptautinės patirties, studijuojančios tiek Stirlingas, tiek Barselonoje

# 2 pirmoji Škotijoje, dešimtajame dešimtmetyje Jungtinėje Karalystėje komunikacijoms ir žiniasklaidai (Times ir Sunday Times "Good University Guide 2018")

# 3 98% mūsų magistrantų išeinančių asmenų dirba ar toliau studijuoja per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (DLHE 2015/16)

Profesinės akreditacijos

"Pompeu Fabra", apdovanotas Ispanijos švietimo ministerijos CEI ženklu (Tarptautine kompetencijos kampanija), yra modernus universitetas, turintis prestižinį tarptautinį reitingą.

Kurso informacija

Kursas apima keletą modulių, įskaitant: viešųjų ryšių ir viešųjų ryšių teorijas; strateginis viešųjų ryšių planavimas; žiniasklaidos santykiai; viešoji diplomatija ir strateginė komunikacija; skaitmeninė terpė; viešieji reikalai ir propagavimas; ir tyrimų metodai.

Mokymas

Jums bus dėstomos paskaitos, seminarai, seminarai, atvejų studijos, mažų grupių pamokos, ekskursijos ir lojalumo pristatymai.

Lauko darbas

Turėsite galimybę dalyvauti viešųjų reikalų ir lobistų seminarų serijoje Briuselyje, kuri apima apsilankymus Europos Parlamente, Europos Komisijoje ir specializuotus pramonės seminarus su pirmaujančiais viešųjų ryšių ir viešųjų ryšių ekspertais Briuselyje.

Vertinimas

Vertinimo metodai apima:

 • akademinės esė
 • laiko priskyrimai
 • viešųjų ryšių ir informavimo kampanijos, įskaitant pristatymus ir ataskaitas
 • spaudos konferencijos
 • žiniasklaidos santykių portfelis, kuriame pateikiami spaudos pranešimai, teminiai straipsniai ir tinklaraščiai
 • praktinės komunikacijos ataskaitos ir strateginiai planai
 • atvejų analizė
 • tyrimų projektai
 • turinio analizė
 • įmokos ir pristatymai

Taip pat baigsite 12 000 žodžių disertaciją.

Kursų direktorius

Dr Alenka Jelen-Sanchez

44 (0) 1786 466225

alenka.jelen@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

 • Namai / ES: 6 300 svarų sterlingų
 • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau