Subalansuotos energetikos sistemos - magistro (MS) programos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Klimato kaita yra pagrindinis aplinkos iššūkis mūsų laiko. Norėdami išspręsti šią problemą, turime efektyviau naudoti energiją ir padidinti mūsų atsinaujinančios energijos naudojimą.

Padaryti šį transformacijos reikalauja gilių žinių apie darnios energetikos mokslo, taip pat įmonės išmanys verslo ir komunikacijos įgūdžių, reikalingų paversti techninių žinių į realaus pasaulio sprendimus.

Absolventai profesionalūs mokslo meistrai (PSM) tvarios energetikos sistemoms bus įgaliota padėti padaryti šį transformacijos ir padėti augti ekologišką ekonomiką Niujorke.

Kodėl reiktų studijuoti ne SUNY Cortland?

Programa renginiai

Per pažangių studijų tvaraus energetikos sistemų fizikos, jums ištirti mechanikos, energetikos ir tvarumas, pagrindus termodinamikos ir pastato konstrukciją ir technologiją termodinamikos.

Jūs taip pat ištirti atsinaujinančios energijos technologijų fiziką, taip pat power electronics ir grandinės elementus ir įrenginius.

Pagrindiniai verslo temos apskaitos, rinkodaros, valdymo ir profesinės raštu.

Priėmimo kriterijai

Pareiškėjai paprastai turi turėti bakalauro kaupiamasis pažymių vidurkis ne mažesnis kaip 2,5 ant 4,0 skalę. Tačiau aplinkybės, įskaitant, bet neapsiribojant, stengiasi baigus bakalauro laipsnį ir veiklos per pastaruosius dvejus metus bakalauro studijų programą bus apsvarstyti peržiūrint paraiškas iš studentų su mažesnėmis pažymių vidurkiai. Studentai, kurie jaučia, kad jie kvalifikuoti nepaisant bakalauro pažymių vidurkis žemiau 2,5 raginami prieš kreipiantis dėl leidimo kreiptis į skyrių.

Pareiškėjai turėtų turėti pakankamai fone fizikos ir skaičiavimas prieš taikant. Išskirtinės pareiškėjai, kurie neatitinka visų priėmimo reikalavimus, gali būti laikoma individualiai. Jei pripažino, gali būti reikalaujama, šie studentai užbaigti papildomus reikalavimus laipsnį už pirmiau nurodyta. Šie papildomi reikalavimai bus nustatomas pagal studijų koordinatorė studijų programą ir gali apimti specialius kursus, kurių skaičius, remiantis studento išankstinio akademine fizikos ir matematikos.

karjeros galimybes

Graduate Management Admission Test arba PSM į subalansuotų energijos sistemų bus parengti absolventus prisidėti pirmų rankų prie kūrimo, plėtros ir plėsti vietos įmonėms arba ne pelno sutelktas į atsinaujinančios energijos, pastatų energetinio naudingumo ir tvaraus inžinerijos, taip pat darbo vietų vyriausybinių agentūrų skatinančių tvarios energijos plėtrą. Programos mišinys kursai atkreipiant dėmesį į fundamentinius ir taikomuosius mokslo, taip pat tiems, sutelkiant dėmesį į profesinių įgūdžių, reikalingų spręsti praktines realaus pasaulio problemas, su kuriomis susiduriama sparčiai augančių ir kritiškai svarbiose srityse darnaus energijos leis absolventams labai pageidautina regionų įmonėms ir organizacijos ir suteikti jiems padėti skatinti gerai apmokamas Green apykaklės darbo vietų visoje Centrinėje Niujorke plėtrą.

Tipiniai karjeros keliai, kad subalansuotų energijos sistemų PSM bus suteikti studentams siekti apima:

  • Dizaineris atsinaujinančių energijos sistemų, tokių kaip saulės photovoltatic, saulės šilumos ir geoterminių šilumos siurblių gyvenamojo ir šviesos komerciniu mastu.
  • Statybos veiklos specialistas sutelkiant dėmesį į šilumos judėjimas per užstatytą aplinką prie gyvenamųjų namų ar komerciniu mastu.
  • Atsinaujinančios energijos specialistas per didesnio tvaraus inžinerijos įmonė
  • Technikos ekspertas ne pelno organizacijomis, dirbančiomis skatinti vystymąsi ir plėtrą atsinaujinančių ir subalansuotų energijos sistemų.
  • Technikos ekspertas vyriausybinių agentūrų per matydami vietinius, valstijos ar federalinės pastangas paskatinti ir skatinti atsinaujinančių energijos ar energijos vartojimo efektyvumo technologijų tvirtinti gyvenamųjų ir komercinių skalių.

Žr Student Center

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2016

Apie mokyklą

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and s ... Skaityti daugiau

SUNY Cortland is an academic community dedicated to diverse learning experiences. Students grow as engaged citizens with a strong social conscience fostered by outstanding teaching, scholarship, and service. Skaityti mažiau
Kortlandas , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau