Suomija

Studijos Suomijoje

Aukštojo mokslo Suomijoje

Politechnikos (taip pat vadinama UAS ar uiversities taikomųjų mokslų) ir universitetai yra du sektoriai sudaro Suomija 's aukštojo mokslo sistemą. Nors universitetai aiškiai skatinti moksliniais tyrimais paremtas akademines studijas, pavyzdžiui, biomedicininių ir psichologinių programų, politechnikos suteikti studentams profesinis tipo švietimo ketinama suteikti jiems įgūdžių, būtinų norint gauti darbą po studijų baigimo. Galite tik užsidirbti post-Master 's arba daktaro laipsnį universitete.

UAS 's pasiūlyti mokiniams prieigą prie įvairių didžiųjų kurios teikia bakalauro ir magistro laipsnius baigus. Ji paprastai trunka politechnikos studentas tarp trijų ir penkių metų uždirbti bakalauro 's iš UAS ir dar dvejus ar trejus metus uždirbti magistro ' s laipsnį. Be to, Suomija 's politechnikos universitetai turi daug programų, kurios yra prieinamos anglų kalba, kartu su keliais magistro ' s programas, kurios yra taip pat anglų kalba.

Priėmimas į Suomijos aukštojo mokslo institucijų remiasi studento 'ai SVP uždirbo, o vidurinėje mokykloje arba imtis universitetų ' s savo egzaminą. Šie tyrimai skiriasi nuo kitų tuo, kad jie nėra skirti išbandyti studentas 's gebėjimą įsiminti informaciją arba "Atspėk " atsakymas į mutiple pasirinkimo klausimą. Vietoj to, klausimai dėl Suomijos egzaminą bandymų analizės ir kritinio mąstymo įgūdžius, įgyvendinant daugiau trumpus esė tipo klausimų.

Studentai, kurie baigė politechnikos universitete gali būti taikomas universitete siekti magistro 's laipsnį. Politechnikos absolventas gali tekti imtis papildomų studijas universitete, siekiant išlaikyti išsilavinimo lygį patiria universitetų absolventų.

 

Suomija 's Studijų sistema

Suomija 's švietimo ministerija lėšų aukštojo mokslo piliečiams, kad Suomijos neturite mokėti už mokslą, kai dalyvauja politechnikos ar universitetą.Tai taip pat taikoma tarptautiniams studentams daugeliu atvejų. Pavyzdžiui, kai meistras 's studijų programos gali būti susijęs mokslą studentams, kurie nėra EEE narės arba ES. Tačiau studentai, lankantys politechnikos galimybe ar universitetą reikės įsigyti knygų ir kitų kursų medžiaga taip pat mokėti už savo pragyvenimo išlaidas. Suomija 's pragyvenimo išlaidos yra panaši į kitų Europos Sąjungos šalių.

 

Vizos ir studentų leidimų gyventi

Jeigu vartojate egzaminą Suomijoje, jums reikės vizą, kuri leidžia jums likti ilgiau kaip tris mėnesius. Kaip laipsnį studentas studijuoja Suomijoje, kuris nėra ES arba EEE pilietis, jums reikės kreiptis dėl studento leidimo gyventi. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo šalį 's Suomijos ambasada sužinoti, kaip gauti studento gyventojo leidimą. Jūs taip pat gali aplankyti Suomijos imigracijos tarnybos tinklalapyje nustatyti, ką jums reikės kreiptis dėl šio leidimo.

Atkreipkite dėmesį, kad tuo metu, kai kreiptis dėl studento gyventi šalyje, jūsų bus paprašyta pateikti įrodymus, kad galite save išlaikyti, o gyvena Suomijoje. Šiuo metu užsienio studentai turi parodyti, kad turi prieigą prie per metus 6000 € arba 500 € per mėnesį minimaliai padengti gyvenimo išlaidas. JAV dolerių tai prilygsta apie 600 $ per mėnesį arba $ 7000 per metus.

 

Kodėl studijuoti Suomijoje?

Be to, kad Suomija moka dauguma, jei ne visi mokesčių už mokslą, iš Suomijos kultūros, artumo į keletą kitų patrauklių šalių ir šalies unikalumas 'ai dėmesio nuolat tobulina savo aukštojo mokslo sistemos kokybę daro Suomija vieną iš geriausių vietų užsidirbti pasaulyje laipsnį.

Apie Suomiją

Ribojasi su Norvegija, Rusija ir Švedija, Suomija yra rečiausiai apgyvendintų Europos Sąjungos šalyje, bet yra aštunta pagal dydį žemės masė, palyginti su kitų Europos šalių. Per du milijonai žmonių gyvena Suomijoje 's kapitalo Helsinkyje, kuris taip pat Suomija ' s finansinę, politinę, kultūrinę ir švietimo centras. Beveik 70 procentų visų užsienio kompanijų sukūrė pradinius veiklą Helsinkio srityje.

Suomija yra turtingi tauta ir nuolat vertinama kaip viena iš penkių pasaulio šalių ir atsižvelgiant į gyvenimo lygį, ekonominį stabilumą ir švietimo sistemą. Nes jo išsamus socialinės rūpybos sistema gausiai suteikia puikias švietimo galimybes visiems, taip pat sveikatos priežiūros ir kitos išmokos suteikiamos labai apmokestinamos visuomenę, Suomija 'ai ekonomika išlieka klestinti dėl savo gebėjimo visiems suteikti teisingą galimybę realizuoti savo potencialą perspektyvus narys Suomijos visuomenėje.Be to, Suomija yra taiki šalis, kad nereikia praleisti daug mokesčių savo karines prekes, kurios leidžia išleisti daugiau savo piliečių gerovę.


Esminiai faktai apie Suomija

  • Suomijoje yra 19 maakunta, arba regionus, kurie prižiūri valstybinis regioninių tarybų, atstovaujančių bendradarbiavimo forumus kiekvienas regionas 's savivaldybių.
  • Kiekvienas maakunta turi valstybės ekonominę ir užimtumo augimo centrus, kurie valdo miškininkystės, žemės ūkio, darbo ir žuvininkystės reikalų tame konkrečiame regione administravimą.
  • Suomija turi beveik 190.000 180.000 ežerų ir salų studentų ir turistų ištirti. Jame taip pat yra ketvirtas pagal dydį ežeras Europoje - Saimaa.
  • Miškai beržo, pušies ir eglės padengti 86 proc Suomija, veiksnys, kuris prisideda prie šalies yra didžiausia medienos gamintojas Europoje.
  • Žmonės, gyvenantys šiaurinėje labiausiai plotas Suomijos patirtis 73 dienų amžinos saulės spindulių vasarą ir 51 dienų 24 valandų nakties žiemą.
  • Kaip parlamentinės demokratijos Suomija turi bendrą premjeras, kuris yra jos įtakingiausių politikas. Pakaitomis, Suomija 's prezidentas yra laikomas "valstybės vadovas ". Piliečiai Suomijai leidžiama balsuoti ir paleisti prezidento, parlamento ir savivaldybių rinkimus, taip pat kitų Europos Sąjungos rinkimuose.
  • Kaip ES narė, Suomija naudoja eurą kaip savo pirminę valiutą, kuri pakeitė markės per prieš dešimtmetį.

 

Kalba Informacija

Oficialios kalbos Suomijoje yra suomių ir švedų kalbomis. Švedų pirmiausia kalbama pakrančių zonose, taip pat pietų, vakarų ir Alandų regione. Suomijos gestų kalbos ir Suomijos romų, taip pat šalies pripažįstama 's sandarą. Devyniasdešimt procentų Suomija 's gyventojų kalba suomių kalba. Studentai domisi studijomis Suomijoje turėtų žinoti, kad nors Suomijos yra ne indoeuropiečių kalba, ir tai labai skiriasi nuo kitų kalbų, kuriomis kalbama Europoje pirmiausia, nes jos sintaksė - ji turi 15 skirtingų daiktavardžių atvejus, neįprastas tarimas ir netradicinius gramatikos struktūra.

 

Suomija 's klimato

Kadangi Suomija yra pakankamai arti, kad Atlanto vandenyne, ji patiria nuolatinį srautą šilumos pagaminta Golfo srovės.Suomija taip pat šilčiau nei kaimyninių šalių, nes Moderatorių įtakos Baltijos jūroje kartu su jos tūkstančių vidaus ežeruose sąveikaujančių su Golfo srovės drėgmės. Tačiau Suomija turi labai šalta, labai snieguotas žiemas, kad tipiškas pamatyti temperatūra pasinėrus iki -20 laipsnių pagal Celsijų (-30 Celsijaus), su sniego gulėti ant žemės nuo lapkričio iki balandžio. Suomija 's šilčiausi dienų įvykti liepos mėnesį, kai piliečiai mėgautis šiltu saulės ir 90 laipsnių Farenheito (35 Celsijaus) temperatūros.

 

Religija Suomijoje

Maždaug 75 procentai suomių priklauso evangelikų liuteronų bažnyčios Suomijoje. Likusius 25 proc neturite religinių ryšių arba laiko save Protestantas, Romos katalikas ar žydas.

 

Oficialios šventės

Aktai Parlamento nustato Suomija 's oficialiųjų švenčių, kurios apima Naujuosius metus ' s, Velykos, Kalėdos, Trys Karaliai visų šventųjų 'diena ir Joninės.Gegužės diena ir Nepriklausomybės diena yra laikoma pasaulietinės šventės.