Suvirinimo inžinerijos magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Suvirinimas yra neatskiriama daugelio gaminių gamybai. Šis kursas suteikia praktines ir teorines žinias, reikalingas tapti suvirinimo inžinieriumi ir medžiagomis bei dirbti specialistu. Kursas apima modernias suvirinimo technologijas, automatizavimą, metalurgiją, medžiagų mokslą, suvirinimo procesus, suvirinimo projektavimą ir kokybę.

Kas tai yra?

Šis kursas suteiks jums pagrindinį supratimą apie suvirinimo technologijas ir informuotumą apie naujausius technikos pokyčius atitinkamose pramonės šakose. Tai taip pat pagerins jūsų bendravimo, pristatymo, analizės ir problemų sprendimo įgūdžius. Mūsų absolventai yra labai stengiasi tarptautinėse kompanijose, kuriose naudojamos suvirinimo ir prisijungimo technologijos ir kurios gali pasiekti svarbias inžinieriaus pareigas.

Be to, turėsite teisę dirbti atsakingais asmenimis, kaip apibrėžta Europos ir tarptautiniuose kokybės standartuose, ir įvykdys didžiąją dalį reikalavimų atitinkamoms profesinėms organizacijoms, turinčioms žinių, įgūdžių ir patirties valdant mokslinių tyrimų ir plėtros projektus.

Kodėl šis kursas?

Suvirinimas yra neatsiejamas nuo plataus asortimento gaminių gamybos - nuo didelio galingumo didelių laivų lazerinio suvirinimo iki plonų laidų mikrojungimo. Technologijų plėtra ir toliau plėtojasi; ir yra naudojami naftos ir dujų; automobilių; kosmin ÷ s erdv ÷ s, branduolin ÷ s, laivų statybos ir gynybos pramon ÷ s. Be to, daugelis studentų projektų apima „Wire Arc“ priedų gamybą, kuri yra Cranfield University pasaulinė lyderė. Visi mūsų projektai yra pramoniškai susiję ir paprastai susiję su nauja plėtra, niekada anksčiau. Jūs turėsite galimybę būti prižiūrimas pasaulyje pirmaujančio šios srities akademijos.

Yra daug privalumų, susijusių su Cranfield University magistrantūros studijų programos Cranfield University , įskaitant:

 • Studijuokite tik antrosios pakopos studijų pakopoje, kurioje magistrų absolventai gali užimti visą darbo dieną savo pasirinktoje srityje arba atlikti akademinius tyrimus
 • Mokymas vadovaujančių dėstytojų, taip pat pramonės praktikų
 • Dirbk kartu su stiprios mokslinių tyrimų komanda
 • Speciali parama besimokantiems iš universitetų, įskaitant platų informacijos šaltinius, kuriuos valdo Cranfield University biblioteka
 • Konsultacijos įmonėms, remiančioms savo darbuotojus ne visą darbo dieną, atsižvelgiant į individualius projektus

Kurso informacija

Kursą sudaro septyni vertinami moduliai, grupės projektas ir individualus mokslinių tyrimų projektas. Moduliai apima paskaitas ir vadovėlius, kurie vertinami praktiniais darbais, rašytiniai egzaminai, atvejų analizės, esė, pristatymai ir testai. Tai suteikia "įrankius", reikalingus grupei ir individualiems projektams.

Privalomi moduliai

Visi šio kurso moduliai turi būti įtraukti į šį sąrašą

 • Įvadas
 • Suvirinimo procesai ir įranga
 • Suvirinimo sistemos ir tyrimo metodai
 • Suvirintų konstrukcijų projektavimas
 • Suvirinimo metalurgija
 • Įvadas į suvirinimo inžinerijos medžiagas
 • Suvirinimo kokybės valdymas
 • Išplėstiniai suvirinimo procesai

Patekimo reikalavimai

Pirmoji ar antroji klasė Jungtinių Amerikos Valstijų apdovanojimų laipsnį atitinkamoje mokslo, inžinerijos ar susijusiose disciplinose arba tarptautinė šių JK kvalifikacijų atitiktis. Gali būti svarstoma ir kita pakankama ir atitinkama kvalifikacija kartu su pramonės patirtimi.

Pareiškėjai, kurie netenkina standartinių įstojimo reikalavimų, gali kreiptis dėl pasirengimo magistrantūros studijų programai, kurios sėkmingai baigusiems kandidatams bus suteikta teisė įstoti į šį kursą antraisiais studijų metais.

Jūsų karjera

Sėkmingi studentai kuria įvairias ir naudingas karjerą inžinerijos vadyboje įvairiose organizacijose, diegiančiose suvirinimo technologijas. Vaidmenys apima suvirinimo gamybos operacijų valdymą ir suvirintų konstrukcijų projektavimo bei gamybos valdymą. Tarptautinis tokių veiklų pobūdis reiškia, kad karjeros galimybės neapsiriboja JK. „Cranfield“ absolventai tobulina karjerą visame pasaulyje naftos ir dujų, automobilių ir kosmoso sektoriuose

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Skaityti mažiau
Cranfield , Svindonas + 1 Daugiau Mažiau