Sveikatos administravimo magistras - LIU Brooklyn

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Sveikatos priežiūros administratoriai dirba klinikinėje aplinkoje, pvz., Ligoninėje, slaugos namuose ar medicinos praktikoje, kad valdytų objektą ar jo mažesnį vienetą. JAV darbo departamento darbo statistikos biuro duomenimis, tikimasi, kad sveikatos priežiūros administracija nuo 2016 m. Iki 2026 m. Išaugs 20%, daug greičiau nei vidutinė profesija.

42 kreditų, NASPAA akredituotų viešojo administravimo magistras sveikatos administravimo srityje rengia studentus už karjerą tose srityse, kuriose siūloma daug profesinių takų. Moksleiviai iš skirtingų išsilavinimo, turinčių skirtingą patirtį, mokomi fakulteto narių, kurie yra aktuali visose naujausiose sveikatos priežiūros administravimo tendencijose ir problemose.

Studijų programa yra lanksti ir gali būti pritaikyta profesiniams studento poreikiams tenkinti, siūlant specializacijos kursus, kurie suteikia jiems galimybę išsamiau išnagrinėti konkrečią valdymo funkciją arba taikymo sritį. Specializacijos sritys apima sveikatos priežiūros administravimą, sveikatos priežiūros valdymą, sveikatos priežiūros politiką ir senėjimą / ilgalaikę priežiūrą. Kitos specializacijos gali būti parengtos konsultuojantis su fakulteto patarėju iš platų programos ir mokyklos kursų, taip pat per kursus, pateiktus visoje Campus.

Programa susideda iš keturių dalių: įvadinė seka, kurioje pateikiami 15 kreditų viešųjų paslaugų sektoriaus fondams ir įgūdžiams, o po to - 9 kreditai orientuoto valdymo temomis, įskaitant žmogiškuosius išteklius, biudžeto sudarymą ir finansų valdymą, įstatymus ir atskaitomybę. Tada studentai įgyja 12 kreditų specializacijos srityje ir privalomą šešių kreditų integruotą kapelonų patirtį, kuri pasiekia projekto ir oficialų pristatymą.

Priėmimo reikalavimai

Priėmimo į programą ir pažangių sertifikatų standartai yra tokie:

  • Oficialūs raštai kaip akredituota aukštojo mokslo įstaigos bakalauro laipsnį įrodantys dokumentai
  • Du rekomendaciniai laiškai
  • Dabartinis gyvenimo aprašymas
  • Dviejų ar trijų puslapių mašinraštis, skirtas tikslui
  • Standartizuoto testo rezultatai (neprivaloma)
  • Užpildyta paraiška, pateikta Prezidiumui

Pastaba: norint visiškai įstoti į aukštąsias mokyklas, reikia oficialaus stenografo, kuriame būtų bent 4,0 absolventas. Ribotas imatrikavimas gali būti prieinamas pareiškėjams, kurie netenkina visiško imatrikcijos reikalavimų. Kandidatai, turintys 2,5 ar mažesnio laipsnio taškų vidurkį, prieš pateikdami paraišką turi susisiekti su MPA programos direktoriumi. Tokiam ribotam imatrikavimui gali prireikti papildomų kompetencijos įrodymų. Ribotos imigracijos studentai gali užregistruoti ne daugiau kaip šešių kreditų per semestrą už pirmąsias 12 kreditų. Ribotas imatrikavimas tampa visišku imigruojant baigus 12 absolventų kreditų su 3,0 ar daugiau vidurkio. Kviečiami studentai; perkėlimo kreditus vertins programos direktorius.

Verslumas @ LIU

Verslumo mąstytojai sukuria vertę visuomenėje, naudodamiesi naujovėmis netikrumo sąlygomis. Gebėjimas galvoti apie verslą yra labai svarbus visiems studentams, nepriklausomai nuo jų pagrindinių ar jų karjeros planų. Verslumo programa LLU Brooklyn yra skirta įkvėpti studentus versliau mąstyti, kol jie mokosi efektyviai ir efektyviai vykdyti savo viziją.

Verslinio proceso metu studentai turi užduoti sudėtingus klausimus apie jų veiklos pobūdį, naudodamiesi įgūdžiais, išvystytais verslo pagrinde. Kokia yra produkto ar paslaugos nauda ir kaip ji skiriasi nuo konkurencijos? Kokia yra tikslinė rinka ir kaip ji bus skverbiama? Kaip bus gaminamas produktas ar paslauga? Koks personalas yra reikalingas ir kaip jie bus valdomi? Kokios yra įmonės rizikos veiksniai ir ką galima padaryti norint juos sumažinti? Kokie finansiniai plano padariniai? Kokie ištekliai, įskaitant finansavimą, reikalingi?

Geriausias būdas suvokti verslumo procesą yra praktiškas požiūris. Šioje srityje studentai bus daug bendrauti su verslo bendruomene tiek klasėje, tiek už jos ribų, ir parengs planą, kuris yra pagrįstas potencialiais investuotojais ir galimas realiame pasaulyje.

LLU Brooklyn mieste yra trys būdai mokytis verslumo. Bakalauro lygiu yra pagrindinis ir nepilnametis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Skaityti daugiau

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Skaityti mažiau
Niujorkas , Brukvilis + 1 Daugiau Mažiau