Sveikatos priežiūra - sėkmingai tvarkykite savo sveikatą

Ar ligoninėje, ambulatorinės priežiūros, sveikatos turizmo ar sveikatos priežiūros ar ilgalaikės priežiūros draudimo srityje - gydytojai, slaugytojai ir visa sveikatos priežiūros pramonė tampa vis tarptautiniu mastu. Todėl vadybos karjera sveikatos sektoriuje reikalauja gerų užsienio kalbų įgūdžių, taip pat išsamių pramonės žinių.

Savo magistrantūros studijų programoje IUBH jūs susidursite su strateginiais sprendimų priėmimo veiksniais ir sudėtingais sveikatos valdymo procesais bei įgysite praktinės patirties, reikalingos užimti atsakingą vietą sveikatos priežiūros sektoriuje.

duomenys

Kokias karjeros perspektyvas turite sveikatos priežiūros vadyboje?

Nesvarbu, ar dirbate verslo sveikatos priežiūros konsultantu pasaulinėje įmonėje, klinikų sąskaitų tvarkytuve, verslo konsultacijose ar kaip strateginio verslo plėtros sveikatos priežiūros įstaigose vadovas, sveikatos priežiūros sektoriaus užduotys yra įvairios.
Sveikatos priežiūros vadybos magistro laipsnį įgiję specialistų žinias, kurios jums reikia kaip sėkmingo sveikatos priežiūros sektoriaus lyderio. Sveikatos ir rūpybos draudimas, medicinos įstaigos, farmacijos įmonės ar sveikatos turizmo institucijos yra jūsų potencialūs darbdaviai!
IUBH absolventai yra labai vertinami tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse kompanijose. Mūsų "Karjeros dienose" jau turite galimybę susikurti pradinius kontaktus su būsimais darbdaviais studijų metu.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų IUBH University of Applied Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 7, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2020
Duration
2 - 4 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date