Pirties SPA universitetas

Apžvalga

 • Vienas iš nedaugelio TESOL kursų Jungtinėje Karalystėje, kuriame yra mokymo vieta.
 • Skirta tiek patyrusiems mokytojams, tiek tiems, kurių mokymosi patirties nėra.
 • Sujungia kalbos ir kalbotyros teorijos mokymą su praktinių įgūdžių ugdymu.

Remiantis mūsų gražiu Niutono parko miesteliu, šis TESOL (anglų kalbos mokymas kitų kalbų studentams) kursas skirtas tiems, kurie nori mokyti anglų kalbos kaip antrą ar užsienio kalbą. Siekiame sukurti patikimus ir gerai informuotus kalbos mokytojus, galinčius kurti ir mokyti išsamias kalbų programas. Jūs išplėsite savo žinių bazę, atlikdami nepriklausomus tyrimus savo praktikoje ir aplinkoje.

Mes pripažįstame profesinės, kultūrinės ir gyvenimo patirties vertę, kurią kuriate ir ištirsite programos metu. Tai padidins jūsų profesines žinias ir supratimą per refleksiją, padedant teoriniam indėliui ir praktiniam pritaikymui.

Kontekstinis profesinis tobulėjimas yra svarbus MA TESOL elementas. Mes pasiruošiame jums grįžti į ankstesnį darbo kontekstą arba netgi pereiti prie naujo, su pritaikoma žinių baze tam konkrečiam nustatymui.

Mes padėsime jums suprasti pagrindines TESOL teorijas ir principus, suteiksime akademinio ir profesinio turinio bei patirties pusiausvyrą. Jūs lavinsite savo gebėjimą analizuoti kalbą ir suprasti, taip pat tobulinsite savo žinias, kaip tinkamai pritaikyti šią medžiagą klasėje.

Mes turime lanksčią ir palaikančią mokymosi programą, kuri plėtoja jūsų dabartinį supratimą ir žinias TESOL, tuo pačiu suteikdama jums reikiamų mokslinių tyrimų ir refleksijos įgūdžių, kad galėtumėte tęsti savo akademinę ar profesinę karjerą.

Programos metu savarankiško tyrimo apimtis palaipsniui didėja tiek moduliuose, tiek jų viduje, siekiant sukurti pasitikėjimą savimi ir pasitikėjimą savimi. Kadangi jūsų būsimas nuolatinis profesinis tobulėjimas mums taip pat svarbus, refleksija, kaip pagrindinis įgūdis, yra susieta su visais moduliais, kad galėtume ugdyti gebėjimą tęsti mokymąsi už MA TESOL.

Kurso struktūra

Trimestro vienas
Pirmajame trimestre jūsų studijos apims praktinių ir teorinių elementų derinį. Jūs turėsite pirmąją vietą, kurią jums bus pasiūlyta paminėti klasėje.

Antrasis trimestras
Antrajame trimestre toliau tobulinsime praktinius mokymosi įgūdžius, išsamiai aptarsime atitinkamas teorijas, kartu su antra vieta. Pradėsite pasiruošti disertacijai stiprindami savo žinias apie tyrimo metodiką ir rengdami disertacijos pasiūlymą.

Trimestro trys
Trečiasis trimestras mato įgūdžių, kuriuos sukūrėte, kulminaciją, surinkdami ir analizuodami duomenis, ir užrašykite šį tyrimą savo disertacijoje.

Modulio moduliai

Šis kursas apima arba siūlo šiuos modulius. Jei norite gauti daugiau informacijos, patikrinkite programos dokumentą (žemiau pagrindinio šio puslapio vaizdo).

 • TESOL teorija ir praktika
 • TESOL kalbos analizė
 • Antrasis kalbos mokymasis ir mokymas
 • Socialinių mokslų tyrimo metodai
 • Disertacija
 • Nepriklausomas tyrimas
 • Įskaitant pažeidžiamus besimokančiuosius
 • Moksliniai tyrimai ir 1 dalis
 • Moksliniai tyrimai ir profesinė 2 dalis

Kaip man bus įvertintas?

Nėra raštiškų egzaminų. Jūs pateiksite užduočių rinkinį, kuris gali apimti žodžiu pristatymus, modulio mokymosi ir mokymo praktikos refleksiją, esė ir analizės užduotis.

Kaip man bus mokoma?

Jums bus mokoma paskaitų, seminarų, praktinių užsiėmimų, vadovaujamų klasių veiklos ir diskusijų. Programoje taip pat dirba tarpusavio mokymo galimybės, pristatymai ir studentų vadovaujantys seminarai. Jums bus suteiktas specialus mokytojas, palaikantis jūsų vystymąsi.

Mes raginame saugoti žurnalą vykstant įdarbinimo vietoms, sustiprinti ir palaikyti savo patirties refleksiją. Tai padeda tęsti diskusijas, siejančias teoriją su praktika, kuri prasideda klasėje ir tęsiasi visos programos metu individualios savirefleksijos ir tarpusavio refleksijos pagrindu. Kurdami praktikos bendruomenę, jūsų kolegos kursų dalyviai yra svarbus šaltinis, kurio dėka galima pasidalinti patirtimi ir istorijomis.

Karjera

Studentai, baigę „MA TESOL“, turės daug karjeros galimybių, įskaitant anglų kalbos mokymą (bendrąjį ar specializuotą), kalbų mokytojų trenerį, medžiagų rašymą, mokymo programų rengimą, kalbų vadovėlių redaktorių, studijų direktorių / studijų direktoriaus pavaduotoją, doktorantūrą.

117841_IMG_1259.jpg

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų EduPlanet »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 3, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
13,300 GBP
Pradžia / ES: £ 7195 per metus Tarptautinė: £ 13 300 per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 2020