Taikomoji magistro (MA) žmogiškųjų išteklių valdymo

Emyratai aviacijos universitetas ir "Coventry universiteto JK yra siūlanti tau galimybę mokytis į ne visą darbo laiką Taikomoji Master (MA) Žmogiškųjų išteklių valdymo laipsnį. Šis MA apdovanojimas buvo akredituota labai profesionalūs HRM kūno, Chartered Institute of Personnel ir plėtros (CIPD). Programa yra dėstoma įdomią akredituoto personalo EAU Dubajus miesteliu.

Kodėl registruotis šioje programoje?

Jūsų tyrimas Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas (IHRM) apims modelių, teorinių pagrindų, praeities ir dabartinių IHRM praktikos ir įgūdžių seminarų analizę. Ji sukurta siekiant patenkinti ir atspindi įdomią anketa profesinius standartus ir lūkesčius. Ji suteikia besimokantiesiems esminių reikalavimų, reikalingų dirbti pagal platesnį žmonių valdymas. Po universiteto baigimo, jums įgyti Chartered Institute of Personnel ir plėtros (CIPD) absolventas statuso 18 mėnesių neakivaizdinių minimumo, be magistro laipsnį į IHRM.

Akreditavimas

Taikomosios magistro (MA) Žmogiškųjų išteklių valdymas yra dvigubas apdovanojimas programa Emyratai aviacijos universiteto ir Koventrio universiteto, JK suteikti. EAU apdovanojimas yra pripažintas nacionalinės kvalifikacijų tarnyba (NQA) JAE. Programa taip pat akredituota labai profesionalūs HRM kūno, Chartered Institute of Personnel ir plėtros (įdomią).

Karjeros perspektyvas

Veiksmingas valdymas ir žmogiškųjų išteklių plėtra yra sudėtinga užduotis bet darbo organizavimo. Kaip technologinių pokyčių didėja ir organizacijų tempas plėtoti glaudesnį tarptautinį dėmesį, valdymą ir plėtrą žmonių, siekiant prisitaikyti prie kintančios sąlygos tampa vis svarbesnis.

Tarptautinė žmogiškųjų išteklių valdymo magistro apdovanojimas, kuris yra pripažintas įdomią siekiama suteikti besimokantiesiems progresuoti bet karjeros, susijusių su žmonių valdymu. Apdovanojimas atvers naujus horizontus galimybių gauti savo ateities karjerą.

kursas

Programa susideda iš aštuonių modulių ir disertacijos. Šios programos yra reguliariai peržiūrimi ir atnaujinami, kad atspindėtų naujus pokyčius, iš HRM profesijos reikalavimus ir poreikius pramonės ir teisės aktus. Visi moduliai yra 15 kreditai su disertacijos, kuri yra 60 kreditų išimtis.

  • Išteklių ir Talentų valdymas
  • Veiklos valdymas
  • Vedantis, vadyba ir Besivystančios Žmonės
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas kontekste
  • Plėtoti įgūdžius verslo lyderystės
  • Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Organizacinė kūrimas ir
  • Vadovavimas ir valdymas plėtra
  • Disertacija

Gimdymo būdas

Modulinė pagrindas (blokas režimas) su klasių paprastai vyksta kas du mėnesius (penkias dienas per modulis).

TRUKMĖ

Aštuoniolika mėnesių. darbo laiku

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Emirates Aviation University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Price
105,000 AED
Mokestis už mokslą, 2500 AED.Registration Fee