Taikomojo dirbtinio intelekto ir duomenų analizės magistrantūra

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Pasaulis yra labiau valdomas duomenų nei bet kada anksčiau, ir nors specialistų analitinių, skaitmeninių, duomenų mokslo ir dirbtinio intelekto įgūdžių poreikis yra didelis, jų pasiūla vis dar yra labai ribota. Trūksta duomenų mokslo ir dirbtinio intelekto ekspertų, o šis žinių trūkumas reiškia, kad šiuo metu tik kelios įmonės iš tikrųjų gali išnaudoti visą savo duomenų rinkinio potencialą ir paversti juos konkurenciniu pranašumu.

Ši nauja magistrantūros programa buvo sukurta reaguojant į dirbtinio intelekto (AI) ir duomenų analizės (DA) specialistų trūkumą JK. Tai suteiks jums įgūdžių ir profesinės įžvalgos, kurių jums reikia norint pradėti karjerą šiuose įvairiuose ir greitai augančiuose sektoriuose.

Šešiasdešimt 10 000 svarų sterlingų stipendijų bus siūlomos būsimiems / ES / tarptautiniams studentams *, besimokantiems šioje programoje, kaip dalį 1,4 mln. Svarų sterlingų investicijų, kurias suteiks Kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamento (DCMS), Dirbtinio intelekto biuro Studentų biuras. ir pramonės įmokos.

* Patikrinkite tinkamumo kriterijus.

Programa suteiks jums dirbtinio intelekto ir duomenų analizės supratimą. Ši programa tinka pareiškėjams iš visų sluoksnių ir nereikia jokių išankstinių techninių žinių . Jūs išsiugdysite atitinkamus techninius įgūdžius, kurių jums reikia kaip programos dalį.

Techniniai įgūdžiai, kuriuos ugdysite, apima „Python“, „R“, „Julia“, „Weka“, „AWS“, „MS Azure“, „SAS“, „SPSS“ ir „Excel“ žinias. Netechniniai minkšti įgūdžiai, kurių tobulinimas yra raktas į jūsų ilgalaikę sėkmę bet kurioje pramonės srityje, įskaitant duomenimis pagrįstą sprendimų priėmimą, kritinį mąstymą, verslo sumanumą ir verslumą bei komunikacijos, komandinio darbo ir lyderystės įgūdžius.

Turėsite galimybę 3 mėnesius apmokamą pramonės praktiką, kaip programos dalį, suteikdami neįkainojamą realaus pasaulio patirtį ir galimybę užmegzti pramonės kontaktus.

Jūsų intelekto ir įsidarbinimo įgūdžiai bus toliau tobulinami pasinaudojant mūsų „Career Booster“ profesinio tobulėjimo programa. Be to, siūloma mokymo programa suteiks jums galimybę gauti profesinius pažymėjimus per „AWS Academy“ ir SAS.

Baigsi pasitikėdamas savimi, kūrybingu, iniciatyviu, nepriklausomu duomenų modeliuotoju ir vertėju, gebančiu pasirinkti tinkamas AI ir DS priemones konkrečiai problemai spręsti ir atlikti empirinę analizę, įtrauktą į duomenų pagrindu priimamus sprendimus.

Profesinė akreditacija

Mes didžiuojamės, kad esame elitinėje verslo mokyklų grupėje, kad galėtume turėti trijų akcijų Equis, AMBA ir AACSB, dažnai vadinamą "Triple Crown".

Studentai turės galimybę toliau plėtoti savo intelektinius įgūdžius ir didinti įsidarbinimo perspektyvas naudodamiesi mikro ženkleliais, pasiekiamais per SAS turinį ir „Amazon Web Services“ turinį. Tai yra neįkainojami pramonėje pripažinti sertifikatai, paruošiantys jus daugiau atsakomybės už darbą - jie atvers duris skirtingoms įdarbinimo galimybėms ir galėsite jomis naudotis bet kurioje pasaulio vietoje.

SAS yra viena iš pirmaujančių pramonės standartų pasaulyje duomenų analizės programinė įranga, naudojama kaip šio laipsnio dalis mokant studentus. SAS yra vienas iš mūsų strateginių partnerių. Jie pasisako už tai, kad mūsų studentai įgytų atestaciją su programinė įranga, kuri yra plačiai naudojama verslo pasaulyje, kaip šios programos dalį.

Visi besimokantieji turės galimybę gauti profesinį pažymėjimą naudodami „AWS Academy“ programą iš „Amazon Web Services“, kaip programos dalį. Būdamas AWS akademijos nariu, University of Bradford padės studentams įgyti įgūdžių ir būti sertifikuotiems naudojant AWS technologijas ir pasirengusiems prisijungti prie dinamiškos debesijos IT darbo jėgos.

Patekimo reikalavimai

A: 2: 2 (arba didesnis) JK garbės laipsnis arba lygiavertė tarptautiniu mastu pripažinta kvalifikacija bet kuriuose STEM ar su STEM nesusijusiuose dalykuose. Darbo patirtis nebūtina.

Subrendę studentai bus svarstomi kiekvienu atveju atskirai. Kandidatai, turintys laipsnį neturinčią kvalifikaciją, taip pat bus laikomi turintys atitinkamą darbo patirtį (ne mažiau kaip 3 metus per visą darbo dieną) ir bus vertinami pokalbio pagrindu.

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS: 6,0, be nė vieno bandymo, mažesnio kaip 5,5.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Siūloma mokymo programa (gali būti patvirtinta) apima:

 • Mašininis mokymasis
 • Dideli duomenys
 • „Visual Analytics“
 • Vyriausybės duomenų analizė
 • Duomenų analizė sveikatos priežiūros srityje
 • Skaitmeninis Marketingas
 • Saugi AI, projektų valdymas
 • Vadybos konsultacijos
 • Verslumas ir naujovės
 • Verslo lyderystės įgūdžių ugdymas

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptariant galimybes su specialistų patarėjais, galima išsiaiškinti planus, tiriant galimybes ir tobulinant darbo medžioklės įgūdžius. Daugumoje mūsų programų karjeros plėtros patarėjai tiesiogiai dalyvauja mokymo programoje arba specialiai organizuotuose seminaruose.

„AWS Academy“ programa iš „Amazon Web Services“ (AWS)

Vadybos mokykla įstojo į prestižinę pasaulinę „AWS Academy“ programą iš „Amazon Web Services“ (AWS). Visiems studentams bus suteikta galimybė patobulinti savo įsidarbinimo įgūdžius, padedant jiems pasiruošti darbo pasauliui.

„AWS Academy“ yra pasaulinė programa, suteikianti švietimo įstaigoms prieigą prie debesų kompiuterijos turinio, siekiant paremti studentų mokymąsi konkurencingoje skaitmeninėje darbo vietoje. Būdamas AWS akademijos nariu, University of Bradford padės studentams įgyti įgūdžių ir būti sertifikuotiems naudojant AWS technologijas ir pasirengusiems prisijungti prie dinamiškos debesijos IT darbo jėgos.

Visi besimokantieji turės galimybę siekti profesinio pažymėjimo, įgydami įgūdžių, įgytų pasitelkdami „AWS Academy“ turinį, išduotus universiteto darbuotojų, kurie yra akredituoti „AWS Academy“.

Karjeros galimybės

Ši programa buvo sukurta tam, kad jūs, kaip absolventas, galėtumėte pradėti ar patobulinti karjerą dirbtinio intelekto ir (arba) duomenų mokslo sektoriuose, taip pat suteikti jums įgūdžių, reikalingų dirbant susijusiose konsultacijose ar norint pradėti naują technologijų verslą.

Karjeros galimybės apima (bet tuo neapsiriboja):

 • Taikomasis dirbtinio intelekto ir duomenų mokslo profesionalas
 • Absolventų analitikas
 • Verslo analitikas
 • „Analytics“ konsultantas
 • Technologijos konsultantas
 • Skaitmeninės rinkodaros analitikas
 • Skaitmeninių įžvalgų vadybininkas
 • Pradėkite naują technologijų verslą
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau