Taikomosios fizikos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa skirta tiems, kurie domisi inovacine inžinerija moksliniais tyrimams imliose kompanijose. Programa numato tarpdisciplininį švietimą, apimantį inžineriją, fiziką, matematiką, fizinę okeanografiją ir atmosferos fiziką, panaikinant tarp teorinio mokslo ir praktinės inžinerijos.

Pagrindinės specializacijos

Fizika ir matematika; Okeanografija ir meteorologija

Specialybė

Fizikos ir matematikos specializacija

Tyrimai apima temas, reikalingas mokslo darbuotojams dirbantiems inžinieriams: moksliniams skaičiavimams, matematiniam modeliavimui, tęstinumo mechanikai, skysčių dinamikai, kvantinei mechanikai. Galima rinktis iš daugybės pasirinktinių kursų, apimančių teorines ir praktines sritis, pvz., Taikomoji matematika, kompiuteriniai modeliai, eksperimentinė kietojo kūno fizika, turbulencija, dalelių fizika, fotoelementas ir kt.

Išskirtinių specialistų prižiūrimų projektų asortimentas yra dar platesnis; Keletas minėtų dalykų yra: solitonika (prof. Andrus Salupere), atvirkštinės taikomojo matematikos problemos (prof. Jaanas Janno), turbulencija ir turbulencija maišymas (prof. Jaan Kalda), eksperimentinė kietojo kūno fizika, t.y. saulės elementai (prof. Jüri Krustok), fotolakustika (stažuotė pasaulyje pirmaujančioje kompanijoje GlasStress), kosmologija, aukštųjų technologijų fizika ir medžiagų mokslai (stažuotė Nacionaliniame cheminės ir biologinės fizikos institute), ekonofizika (stažuotė "Swedbank").

Specializacija okeanografijoje ir meteorologijoje

Fizinės okeanografijos ir atmosferos fizikos specialybė siekia iš esmės ir plačiai suprasti fizinius procesus atmosferoje, hidrosferoje ir Žemės klimato varomųjų jėgų apskritai. Studentai susipažįsta su moderniais aplinkos mokslo srities metodais ir priemonėmis, tokiomis kaip stebėjimo įranga ir tinklai, nuotolinis stebėjimas ir skaitmeninis modeliavimas. Be to, studentai turi galimybę mokytis papildančių aplinkos biologijos ir chemijos disciplinų, rengdami juos tarpdisciplininiams tyrimams. Mokymo programos kursai padeda mokiniams tobulinti profesinius įgūdžius kovai su aplinkosaugos problemomis visame pasaulyje (klimato kaita, sunkus oras, eutrofikacija, vandenynų rūgštėjimas, pakrančių erozija). Teorines studijas remia pratimai ir praktiniai darbai, naudojant modernią Jūrų sistemų katedros mokslinių tyrimų infrastruktūrą. Svarbi mokymo programos dalis skirta parodyti, kaip pasiekti ir išlaikyti sveiką ir natūralią aplinką Žemėje bei skatinti tvarią mūsų visuomenės plėtrą.

2 metų (120 ECTS) ugdymo turinį sudaro šie moduliai:

 • Verslumas (6 ECTS)
 • Pagrindinės studijos (30 ECTS)
 • Fizikos ir matematikos, okeanografijos ir meteorologijos specializacija (48 ECTS)
 • Laisvos pasirinkimo kursai (6 ECTS)
 • Baigimo darbas (30 ECTS)

Kodėl ši specialybė?

 • Studentai gali naudotis šiuolaikinėmis laboratorijomis, pvz., Saulės elementų, puslaidininkių medžiagų, fotoelementų ir kt.
 • Stažuotės "Swedbank" yra studentams, kurie pasirenka eko-fiziką.
 • TalTech University bendradarbiauja su Nacionaliniu cheminės fizikos ir biofizikos institutu, kur studentai, kurie domina moksliniais tyrimais, gali dirbti magistro darbe. Pagrindinės mokslinių tyrimų programos yra čia
 • Studentai gali dalyvauti Baltijos jūros matavimo kampanijose, naudodamiesi modernia TalTech University mokslinių tyrimų laivo "Salme" TalTech University įranga arba bendradarbiaudami su nacionaline oro paslaugų tarnyba, naudodama savo duomenis tyrimų ir analizės tikslais.
 • Teoriniai tyrimai yra susiję su jūrų, oro ir klimato modeliavimo praktika, naudojant analitinius ir skaitmeninius cirkuliacijos, bangų ir biogeochemijos modelius.
 • Studentai, dalyvaujantys Baltijos jūros jūrinių parametrų regioninių stebėjimo metodų kūrime, gali naudotis palydoviniais vaizdais, įgytais bendradarbiaujant su Europos kosmoso agentūra.
 • Studentai gali išmokti naudotis ir naudotis operacinėmis oro ir jūrų stebėjimo bei prognozavimo paslaugomis.

Ateities karjera

Programos absolventai išsiskiria pagal jų universalumą - magistro programa suteikia sistemingų gamtos mokslų žinių, todėl sukuriamas platus ir tvirtas mokymosi visą gyvenimą pagrindas. Jie gali dirbti įvairiose mokslinių tyrimų ir plėtros institucijose, įmonėse ir tarnybose, kurių pagrindinė veikla yra susijusi su fizika, matematika, okeanografija ir (arba) meteorologija.

Fizikos ir matematikos specialybė

Programos absolventai turi įgūdžių, kurių ieškoma įvairiose profesijose, pavyzdžiui, inžinieriai ar projektų vadovai aukštųjų technologijų įmonėse ar gerai įsitvirtinusiose energetikos, nanotechnologijų, medžiagų mokslų, duomenų gavybos, matavimo laboratorijų, taikomosios matematikos, kiekybinis finansavimas ir kt. Aukštojo mokslo studentai taip pat gali dirbti su fizika ir matematika susijusiuose mokslinių tyrimų projektuose.

Okeanografijos ir meteorologijos specialybė

Labai padidėjo mokslininkų ir inžinierių, žinančių apie atmosferos ir vandenynų fiziką, poreikis kartu su šiuolaikinių stebėjimo ir modeliavimo metodų įgūdžiais. Galimų panaudojimo sritis yra plati, apimanti klimato kaitos, meteorologijos, okeanografijos, kosminių mokslų sričių sritis. Mokslininkams ir inžinieriams reikalingos vyriausybinės institucijos, pavyzdžiui, nacionalinės oro pajėgos, jūrų administracija, aplinkos ministerija arba transporto ministerija, mokslinių tyrimų institutai ir universitetai, o dabar ir vis daugiau privačiame sektoriuje. Tarptautinis bendradarbiavimas atmosferos ir okeaninių mokslų srityje buvo svarbus šių žinių sričių sėkmei ir pažangai. Tarptautinės bendradarbiavimo organizacijos, pvz., Pasaulio meteorologijos organizacija ir Tarpvyriausybinė klimato kaitos grupė, arba tarpvyriausybinės institucijos, pvz., Europos vidurio orų prognozavimo centras, Europos kosmoso agentūra arba EUMETSAT yra tikrai įdomios ir pirmaujančios darbo vietos.

Programai būdingi reikalavimai

Bakalauro laipsnį ar jo atitikmenį gamtos mokslų ar technikos srityse

Anksčiau užfiksuotų kursų apie fiziką, matematiką, okeanografiją ir meteorologiją bei klasių sąrašas. 20 taškų

Motyvacinis laiškas

 • Įtraukite šiuos duomenis:
  • Kodėl pasirinkote taikomąją fizikos programą?
  • Kokią specifikaciją planuojate pasirinkti (fizika ir matematika, okeanografija ir meteorologija)?
  • Jūsų ankstesnė fizikos, matematikos, okeanografijos ir meteorologijos patirtis (ankstesnė darbo ir studijų patirtis, dalyvavimas įvairiuose projektuose ir kt.) Ir jūsų pokalbis.
  • Magistro baigiamojo darbo idėjos.
  • Jūsų būsimieji akademiniai ir karjeros tikslai.
 • Skalavimo skalė: 0-30

PS! Svarbu tinkamai paminėti savo motyvacijos laiške naudotus šaltinius (citatas, leidinius, idėjas, kurios nėra jūsų ir tt), nes kitaip tai būtų plagija ir diskvalifikacija.

Interviu internete

 • Interviu tikslas - suprasti kandidato fizikos, matematikos, okeanografijos ir meteorologijos žinias, akademinį potencialą ir mokymosi motyvaciją. Klausimai pateikiami remiantis pateiktu motyvaciniu laišku. Be to, kandidatas turi atsakyti į klausimus ir spręsti fizikos, matematikos, okeanografijos ir meteorologijos problemas. Be to, klausimai gali būti mokymasis TalTech University , kandidato pomėgiai ir bendras žinių horizontas.
 • Pokalbio trukmė svyruoja nuo 10 iki 20 minučių, kurią atliks jūsų prašomos programos specialistai.
 • Skalavimo skalė: 0-50

"TalTech" tarptautinių studijų programų studentai priimami pagal priėmimo ribą. Interviu internete bus atliekamas tik kandidatams, kurie išlaikė preliminarų vertinimą. Maksimalus visų egzamino dalių balas yra 100 taškų. Pareiškėjas, kuris gauna ne mažiau kaip 51 balų, yra priimamas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2018

Apie mokyklą

Talllinn University of Technology is the only technological university in Estonia and the flagship of Estonian engineering and technical education. This is the place where synergy between different fi ... Skaityti daugiau

Talllinn University of Technology is the only technological university in Estonia and the flagship of Estonian engineering and technical education. This is the place where synergy between different fields (technological, natural, exact, social and health sciences) is established. This is the place where new ideas are born. Skaityti mažiau