Tarpdisciplininės projektavimo praktikos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši jaudinanti tarpdisciplininės projektavimo praktikos magistrantūra yra atvira visiems, turintiems projektavimo laipsnį ar bet kurią susijusią discipliną. Jis buvo sukurtas atsižvelgiant į pramonės poreikius, kad absolventai įgytų reikiamų žinių, įgūdžių ir kompetencijų derinį, kad galėtų dirbti tarpdisciplininėse komandose projektavimo, technologijų, paslaugų ir kultūros sektoriuose.

Tai mokoma vienerių kalendorinių metų magistro programos, apimančios pagrindinį projektavimo projektą.

Norint rasti socialinių, ekonominių ir kultūrinių iššūkių sprendimus visame pasaulyje, reikalingas strateginis, bendradarbiaujantis ir tarpdisciplininis požiūris į problemų sprendimą ir planavimą. Norint išspręsti sudėtingas globalias problemas, reikia, kad dizaineriai ir kiti disciplinos specialistai būtų strategiški, empatiški, kritiški mąstytojai ir dirbtų kartu, kad priimtų naujus sprendimus, skatinančius pokyčius ateityje.

kojotas / „Pixabay“

Kokie įėjimo reikalavimai?

 1. Mažiausiai 2,2 dizaino, vaizduojamojo meno, kūrybinės medijos, architektūros, humanitarinių mokslų ar kitų giminingų laipsnių diplomai, tuo pačiu parodant didelį susidomėjimą / patirtį dizaino srityje.
  Arba
 2. Lygiavertė kvalifikacija, įskaitant nacionalinį diplomą prieš NFQ NCEA. Taip pat bus svarstomos paraiškos, turinčios lygiavertę kvalifikaciją Europos ir tarptautinėse sistemose. Tarptautiniai studentai turi mokėti anglų kalbą.

Kokius modulius studijuosiu?

 • Šiuolaikinio dizaino problemos
  Šis modulis nustato teorinius pagrindus, supažindindamas studentą su pagrindinėmis šiuolaikinio dizaino problemomis.
 • Bendradarbiavimo praktika
  Šis modulis moko gero bendravimo ir gerosios patirties įgūdžių bei suteikia studentams galimybę dirbti tarpdisciplininėse grupėse sprendžiant problemas.
 • Dizaino rinkodara
  Šis modulis supažindina studentus su pagrindinėmis rinkodaros priemonėmis ir leidžia jiems išsiugdyti, nustatyti ir pritaikyti šiuos įgūdžius praktikoje.
 • Dizaino įmonė
  Šis modulis leidžia studentams plėtoti savo verslo įgūdžius, ypač susijusius su dizaino produktais ir patirtimi.
 • Pagrindinis projekto projektas
  Jūsų pagrindinio projekto turinys bus kuriamas kartu su personalu atsižvelgiant į jūsų individualią specializaciją. Tai gali būti nuo kultūros ir kūrybinių industrijų aspektų tyrinėjimo, renginio ar parodos idėjos sukūrimo ir siūlymo iki naujo kūrybinio verslo plėtojimo.

Ką aš sužinosiu?Magistrantūra praplės dalyvių žinias apie dizainą ir lavins tarpdisciplininės praktikos, verslo ir dizaino rinkodaros įgūdžius. Dalyviai bus pasirengę dirbti užtikrintai ir kvalifikuotai įvairiuose projektavimo ir taikomojo verslo kontekstuose, kaip nepriklausomi dizaineriai ar tarpdisciplininė komanda. Studentai išmoks efektyviai bendradarbiauti ir strategiškai veikti, reaguodami į naujausius pokyčius šiuolaikinio dizaino srityje, pradedant vietiniu ir baigiant globaliu. Visoje magistrantūroje studentai turi prieigą prie plataus pramonės specialistų, kūrybinių įmonių patarėjų, akademinių fakultetų ir kūrybingų praktikų sąrašo.

Vietos ir globalios jungtys

Šiuo metu Limeriko meno ir dizaino mokykla ir LIT institutas aktyviai bendradarbiauja su regioninėmis globaliomis kompanijomis visuose sektoriuose ir rengia kūrybinės pramonės vietas Airijoje, Europoje ir visame pasaulyje.

Ateities karjeros

Absolventai bus pasirengę dirbti savarankiškai arba kaip komandos partneriai strateginiame lygmenyje įvairiuose sektoriuose. Absolventai pasitelks savo tarpdisciplininius projektavimo įgūdžius, kad dirbtų įvairiuose Pathways įskaitant individualų verslą, dizaino studijas, profesionalias paslaugas, vyriausybines ir privačias organizacijas, kultūros įstaigas, technologijų ir paslaugų sektorius.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kaip LIT studentas nepasiklysite minioje. Mūsų studentų ir dėstytojų santykis leidžia puikiai dalyvauti ir diskutuoti paskaitose. Visi LIT miesteliai yra glaudi besimokančiųjų bendruomenė, kurioje stu ... Skaityti daugiau

Kaip LIT studentas nepasiklysite minioje. Mūsų studentų ir dėstytojų santykis leidžia puikiai dalyvauti ir diskutuoti paskaitose. Visi LIT miesteliai yra glaudi besimokančiųjų bendruomenė, kurioje studentai gali lengvai prieiti prie dėstytojų, nesvarbu, ar jūs juos pasitinkate koridoriuose, valgykloje, ar suplanuotiems susitikimams, kuriuos lengva organizuoti. Skaityti mažiau
Limerikas , Clonmel , Ennis , Limerikas , Thurles + 4 Daugiau Mažiau