Tarptautinės architektūros laboratorijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

ATKŪRIMS PASAULĮ, PRISIJUNKITE IR NEMOKAMAI. PAKEISIME MŪSŲ ATEITĮ.

Ar tu tiki, kad tai įmanoma? Ar tu pasiruoses tam?

Po pandemijos norime visiškai apgalvoti kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką ir kiekvieną poelgį savo mąstymo, žvilgsnio į gyvenimą būdą. Kaip dizainas gali padėti mums gyventi naujame pasaulyje? Kaip tai gali padėti pasidalyti savo poreikiais ir būti solidariems vieni su kitais? Kurkite bendrą gėrį?

Aš esu Saharas - „STAR_Studium ArchitecturAe“ - Florencijos dizaino mokyklos, esančios tarptautinėje architektūros ir interjero dizaino įmonėje („Giovanni Voto Architects“), turinčios penkias vietas pasaulyje, sekretorė. Mūsų mokykla pripažinta viena geriausių dizaino mokyklų Europoje.

Mūsų interaktyvūs internetiniai kursai ir kursai kursų metu suteiks jums pagrindinį diplomą ir tarptautinį išplėstinį profesinį pažymėjimą praktikos metu. Be to, iš geriausių studentų paprastai išsirenkame būsimus bendradarbius įvairiose vietose visame pasaulyje.

Dėl dabartinės COVID_19 padėties turėsite galimybę lankyti internetinius užsiėmimus, kad galėtumėte tinkamai kvalifikuoti mokymosi patirtį kurdami savo ateitį.

Jei norite, padės suorganizuoti „Skype“ susitikimą ar „Facebook“ pokalbį, kad gautumėte daugiau informacijos.

Mūsų „Skype“ kontaktas yra: studiumarch2

„Facebook“ žvaigždė Florencijos dizaino mokykla

Kas yra programa: + 39-3714278475Jei norite teisingai atsakyti į jūsų prašymą, ar galite nurodyti, į kurį kursą būtent norite kreiptis? Meistras ar dvigubas meistras?

Be to, dažniausiai pasirenkame ribotą studentų skaičių (daugiausia 6) į klases dėl aukšto italų dizaino mokymo lygio ir naujoviško metodo. Turėdamas reikiamų įgūdžių, gali gauti ir stipendiją. Ar tu susidomėjęs?

nedvejodami paklauskite visų savo klausimų ar abejonių!

Laukiame jūsų nuomonės.

Su pagarba

Sahar R.

Žvaigždžių FDS sekretorius

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

The school's Unique concept derives from the combination of academic lectures in the courses and work on authentic projects with professionals and suppliers - site inspections and on-site experience - ... Skaityti daugiau

The school's Unique concept derives from the combination of academic lectures in the courses and work on authentic projects with professionals and suppliers - site inspections and on-site experience - together with visits to workshops, laboratories, factories, and stores. The courses take into account the results of the most important international academic research with testimony from world-famous designers and architects. Skaityti mažiau