Tarptautinės aviacijos vadybos magistras

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dėl COVID-19 visos paskaitos IUBH University of Applied Sciences vyks virtualioje klasėje iki tolesnio pranešimo. Mes siekiame užtikrinti, kad dėl dabartinių ypatingų aplinkybių studentai nepatektų į nepalankią padėtį studijų metu.

Skrisk aukštai su IUBH

Aviacijos pramonė prognozuoja tolesnį keleivių skaičiaus augimą ateinančiais metais. Todėl aviacijos vadybos diplomą turintys absolventai užims puikias pozicijas įdomiose aviacijos profesijose - ypač vadybos lygmenyje.

Mūsų aviacijos vadybos magistrantūros programoje turite galimybę derinti savo turimas žinias su konkrečiam sektoriui reikalingomis žiniomis. Sužinosite apie pagrindinius oro linijų pelningumo veiksnius - tinklo planavimą ir pajamų valdymą -, įgysite žinių aplinkosaugos klausimais, tokiais kaip triukšmas ir išmetamų teršalų kiekis, gilinsite žinias apie oro linijų ir oro uostų finansavimą ir aptariate aktualias problemas iš skirtingų perspektyvų.

Faktai ir skaičiai

Laipsnis: Studijų modelis: Trukmė:
Menų magistras (MA) stovykloje 2 semestrai
Suvartojimas: Mokymas Priėmimas
„Bad Honnef“: kovas / rugsėjis
Berlynas: balandis / spalis
nuo 6 290 EUR už semestrą Bakalauro laipsnis, TASC egzaminas (tik kandidatams, turintiems trejų metų bakalaurą),
anglų kalbos žinių įrodymas

Ko jūs išmoksite iš mūsų

Tarptautinės aviacijos vadybos magistro studijų programa specialiai paruošia iššūkius, su kuriais susiduriate, būdamas aviacijos verslo lyderiu:

  • Išmoksite pritaikyti strateginio ir operatyvaus valdymo koncepcijas konkrečiai tarptautinėms oro linijų bendrovėms ir infrastruktūros tiekėjams.
  • Pagilinsite žinias apie pridėtinę vertę kuriančių verslo modelių aviacijos srityje struktūrą ir sėkmės veiksnius.
  • Intensyviai dirbate su aviacijos pramonės taisyklėmis ir priemonėmis.

Trumpas IUBH profesoriaus Leibold paaiškinimas

Aviacijos valdymas | Trumpas IUBH profesoriaus Leiboldo iš IUBH paaiškinimas apie „Vimeo“.

Studijų kursas iš pirmo žvilgsnio

1-oji pusmetis

  • Paslaugų pramonės strateginiai aspektai
  • Strateginis produkto planavimas
  • Aviacijos politika
  • Aviacijos modeliavimo žaidimas
  • Aviacijos seminaras
  • Oro linijų ir oro uostų valdymas

Antrojo semestro

  • Magistro darbas ir kolokviumas

129246_pexels-photo-1098745.jpeg„Soumya Ranjan“ / „Pexels“

Kaip veikia studijų eiga?

Mūsų dviejų semestrų magistrantūros programai jums reikia 240 ECTS bakalauro laipsnio. Jei jau turite profesinės patirties ar atlikote mūsų TASC praktikos testą, gali pakakti 210 ECTS bakalauro laipsnio.

Kur mokysitės

Jūs galite tęsti mūsų aviacijos vadybos magistro laipsnį dviejuose Vokietijos miesteliuose Bad Honnef ir Berlyne.

Karjeros galimybės

Oro krovinių pirkimo vadovas

Kaip pirkimų vadovas (arba prokuroras) jūs pirmiausia esate atsakingas už viską, kas susiję su medžiagų ar paslaugų pirkimu įmonėje. Jūs planuojate procesus su tiekėjais, deritės ir sudarote sutartis, sekate išlaidas, planuojate ir optimizuojate tiekimo grandinę, stebite sutartų gamybos gairių terminus ir koordinuojate transportavimą ir saugojimą vienoje ar keliose vietose.

Turite turėti išsamų rinkos supratimą, visada būti informuotas apie naujus pokyčius ar subrangos galimybes ir prireikus mokėti inicijuoti bei valdyti pokyčius.

Firmos strategijos kūrėjas

Kaip duomenų bazės administratorius būsite atsakingas už duomenų bazių programų planavimą, dizainą ir plėtrą. Prieiga užtikrinimas ir duomenų saugumo palaikymas taip pat bus viena iš jūsų užduočių. Jūs reguliariai tikrinsite duomenų bazes ir susijusias programas, kad nustatytumėte klaidas, kurias reikia ištaisyti, pakeitimus, kuriuos reikia atlikti, ir įgyvendinamas saugumo priemones.

Procesų valdymo konsultantas

Aiškiai apibrėžti ir optimizuoti procesai yra nepaprastai svarbūs aviacijos pramonėje, nes tai yra vienintelis būdas efektyviai dirbti ir užtikrinti, kad visi ištekliai būtų naudojami efektyviai.

Kaip proceso valdymo konsultantas, jūs siūlote atitinkamas konsultacijas, analizuojate procesus, lyginate esamus procesus su geriausios praktikos pavyzdžiais ir pateikiate reikalingas idėjas bei pokyčių strategijas, kad optimizuotumėte, modernizuotumėte ar pertvarkytumėte procesus.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... Skaityti daugiau

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. Skaityti mažiau
Blogas Honnefas , Berlynas , Miunchenas + 2 Daugiau Mažiau