Tarptautinės fizikos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro programos tikslai ir egzamino tikslas

Kaip nuoseklūs studijų kursai Viurcburgo Juliaus Maksimilianso universiteto Fizikos ir astronomijos fakultete, siūlomas Tarptautinės fizikos magistro laipsnis kartu su profesine kvalifikacija. Iš esmės kursas yra anglų kalba. Todėl didžioji dalis modulių yra siūlomi anglų kalba. Magistro laipsnis ruošia studentus mokslinei veiklai fizikos srityje ir daktaro laipsniui dr. rer. nat. prieš tai.

Mokymų tikslas - suteikti studentams išsamių žinių apie mokslinį darbą tiriant ir pritaikant fiziką bei jos pagrindinį turinį. Mokydamasis ir lavindamas analitinį mąstymą, studentas turėtų įgyti galimybę vėliau susipažinti su jam patikėtomis įvairiomis darbo sritimis, o ypač savarankiškai pritaikyti jau įgytas bakalauro žinias bakalauro laipsniškoje bakalauro studijų programoje ir pritaikyti jas naujoms. Paskirkite užduotis.

Magistro darbas skirtas parodyti studentams, kad jie gali savarankiškai dirbti atlikdami eksperimentinę ar teorinę užduotį, kurios dalykas ir laikas yra riboti, naudodamiesi žinomais metodais ir moksliniais kriterijais. Egzaminas suteikia studentams galimybę įgyti tarptautiniu mastu palyginamą fizikos laipsnį ir, įgyvendinant nuoseklias bakalauro ir magistro studijų programas, atspindi profesinę kvalifikaciją, reikalingą pasirengti darbui mokslinių tyrimų ir plėtros srityje.

Suteiktas akademinis magistro laipsnis

Mokslo magistro (sutrumpintai M. Sc.) Akademinis laipsnis suteikiamas pagal išlaikytą egzaminą. Mokslo magistro laipsnis prilygsta fizikos laipsniui (universitetas); tai studentai patvirtina diplomo priede.

Priėmimo į kursus reikalavimai

Būtina įrodyti, kad JDU ar kitame šalies ar užsienio universitete suteiktas bakalauro laipsnis (180 ECTS taškų) arba lygiavertis vidaus ar užsienio laipsnis (pvz., Valstybinis egzaminas) ir toliau išvardyti įgūdžiai. Tarptautinės fizikos magistro laipsnio egzaminų komisija sprendžia dėl bakalauro laipsnių lygiavertiškumo.

Kandidatai privalo įrodyti anglų kalbos įgūdžius Bendrosios Europos kalbų metmenų sistemos (GER) B2 lygiu. Pareiškėjai ir kandidatai, kurie nėra gauti vienu Vokietijos institucijos jų HZB arba atitinkama pirmojo laipsnio, rekomenduojama pirmą mokslo metų pakankamai pagrindinių žinių apie vokiečių kalbos (pvz lygis A2 įsigyti bendrąją Europos metmenys kalbomis (Metmenyse) metu. Proof Vokiečių kalbos žinios nėra būtinos norint patekti į tarptautinius fizikos magistrantūros kursus.

Nedelsiant suteikiama galimybė gauti magistro laipsnį, jei įrodomas fizikos bakalauro laipsnis (180 ECTS taškų įgijimas) arba panašus laipsnis arba lygiavertis vidaus ar užsienio laipsnis (pvz., Valstybinis egzaminas), taip pat aukščiau paminėti įgūdžiai.

Preliminarus priėmimas gali būti suteiktas, jei įrodomi ne mažiau kaip 150 ECTS taškų bakalauro laipsnyje ir aukščiau paminėti įgūdžiai. Šiuo atveju reikia patvirtinti bakalauro laipsnį ne vėliau kaip iki trečiojo magistro semestro perregistravimo laikotarpio pabaigos.

Paraiškų pateikimo terminai

Paraiška stojimui į magistrantūros programą reikiamu laiku ir forma turi būti pateikta Viurcburgo Juliaus Maximilianso universitetui norimam vasaros ar žiemos semestrui. Jei neturite Vokietijos universitetinės kvalifikacijos („Abitur“, aukštojo mokslo stojamojo pažymėjimo ar panašios kvalifikacijos) ir dar neturite pirmojo laipsnio iš Vokietijos universiteto, kreipkitės per Tarptautinį biurą .

Prie paraiškos turi būti pridėti šie dokumentai:

  1. Aukštojo mokslo laipsnio ar lygiavertės kvalifikacijos įrodymas arba ne mažiau kaip 150 ECTS taškų arba atitinkamais pasiekimais įrodytas dalykas, kuris nėra modulizuotas ECTS prasme
  2. Studijų ir egzaminų pasiekimai (įrašų nuorašas)
  3. Laikinojo prašymo (paraiška ryžtingai sąlyginei paraiškai gauti) atveju turi būti pridėtas dar nebaigtų studijų ir egzaminų pasiekimų sąrašas.

Kurso turinys ir jo turinys

Magistro programa yra padalinta į šias sritis:

Pasirenkamasis laukas (60 kreditų)

1. Fizikos polaukis (mažiausiai 55 kreditai):

  • Aukštesniųjų kursų magistras (mažiausiai 9 kreditai)
  • Pažangusis seminaras (mažiausiai 5 kreditai)
  • Eksperimentinė fizika (mažiausiai 10 kreditų)
  • Teorinė fizika (mažiausiai 10 kreditų)

2. Nefiziniai nepilnamečiai polaukis (0–5 kreditai)

Pagrindinio projekto moduliai (60 kreditų):

  • Tarptautinė fizikos profesinė specializacija (15 kreditų)
  • Moksliniai metodai ir projekto valdymo fizikos tarptautinis (15 kreditų)
  • Tarptautinis fizikos magistro darbas (30 kreditų)

Kiekvienoje srityje turi būti pasiektas minimalus ECTS balas skliausteliuose, kad būtų sėkmingai baigtas magistro laipsnis. Pasirenkamajame poskyryje „Fizikos specializacija“ turi būti sėkmingai baigti moduliai, kurių egzaminai yra ne mažesni kaip 40 ECTS taškų. Privalomame poskyryje „Nefiziniai nepilnamečiai“ nėra minimalaus ECTS taškų skaičiaus. Iš viso gaunama ne mažiau kaip 120 ECTS taškų. Priklausomai nuo Fizikos ir astronomijos fakulteto siūlomo semestro, modulio sričių modulius studentas gali priimti.

Atskirų modulių priskyrimas skirtingoms sritims atsiranda iš studijų dalyko aprašymo (SFB).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

„Julius-Maximilians-Universität Würzburg“ (JMU), įkurtas 1402 m., Yra vienas iš vokiškai kalbančio pasaulio universitetų, turinčių senas ir turtingas tradicijas. Čia pažymėjo daugybė garsių mokslinink ... Skaityti daugiau

„Julius-Maximilians-Universität Würzburg“ (JMU), įkurtas 1402 m., Yra vienas iš vokiškai kalbančio pasaulio universitetų, turinčių senas ir turtingas tradicijas. Čia pažymėjo daugybė garsių mokslininkų ir mokslininkų, tokių kaip Carlas Sieboldas, Rudolfas Virchowas ir Franzas Brentano. Iki šiol čia tyrimus atliko 14 Nobelio premijos laureatų, įskaitant Wilhelmą Conradą Röntgeną, kuris atrado rentgeno spindulius Viurcburge. 1985 m. Fizikas Klaus von Klitzing gavo šį apdovanojimą už tai, kad atrado kvantinės salės efektą. Harald zur Hausen 2008 m. Buvo įteikta Nobelio medicinos premija už atradimą, kad virusai sukelia gimdos kaklelio vėžį. Dešimtyje fakultetų yra daugiau nei 28 000 studentų, įskaitant apie 2300 jaunuolių iš užsienio. Jas galima suskirstyti į keturias pagrindines sritis: humanitariniai mokslai, teisė ir ekonomika, gyvybės mokslai ir gamtos mokslai bei technologijos. Universitete ir jo ligoninėje dirba 10 000 žmonių. Apie 3000 yra akademinio personalo, daugiau kaip 400 - profesoriai. Skaityti mažiau
Würzburg , Pekinas + 1 Daugiau Mažiau