Tarptautinės projektų valdymo magistras (energetika, statybos valdymas, naftos ir dujų)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Akredituota: CIOB PMI APM RICS

Gebės sėkmingai valdyti tarptautinius projektus. Didėjant visuotinei konkurencijai ir vis sudėtingesniam reguliavimo struktūroms, tarptautiniai projektų vadovai gali labai paveikti organizacijos efektyvumą ir yra labai paklausūs.

GCU MSc International Project Management buvo sukurta vyresniųjų pramonės praktikų ir pirmaujančių akademinių ekspertų. Jį įteikia mokymo komanda, turinti patirties teikiant projektų valdymo patirtį, apimančią visus penkis žemynus.

Galimos dieninės, neakivaizdinės ir nuotolinės studijos, programa siūlo elitinius ir labai svarbius tarptautinių projektų vadovų pažymėjimus. Tai yra akredituota keturių prestižinių tarptautinių profesinių organizacijų; Projektų vadybos asociacija (APM), Karališkoji specializuotų inspektorių įstaiga (RICS), Invalidų statybos institutas (CIOB) ir Projektų valdymo institutas (PMI).

Pasiruoškite sėkmei kaip profesionalus projekto vadovas, įsigyjant įrankius aukštos kokybės projektams pristatyti pagal grafiką, biudžetą ir pagal taikymo sritį. Jūs taip pat išmokti įgūdžių valdyti projektus per tarptautines sienas.

  • Sužinokite, kaip dirbti su vietos ir pasaulio žaidėjais tarptautinėje aplinkoje
  • Praktika, vedanti įvairias kultūrines, socialines ir ekonomines aplinkybes
  • Plėtoti projektų valdymo, projektų ekonomikos, statybos valdymo, rizikos ir vertės valdymo bei tarptautinių projektų finansavimo įgūdžius

Pasirinkite iš trijų specializacijos sričių:

  • Energetika. Kadangi iki 2035 m. Energijos paklausa išaugtų 35%, o svarbūs klausimai, tokie kaip klimato kaita ir tvarumas, dabar ir ateityje yra labai svarbi energetika.
  • Statyba. Išnagrinėkite pažangiausias temas, tokias kaip aplinkai nekenksmingos statybos ir naujoviški valdymo metodai programoje, sukurtoje Statybos pramonės mokymo tarybos (angl. CITB) parama.
  • Naftos ir dujų: ištirkite pagrindines šiuolaikines pramonės problemas, įskaitant pasaulinę ekonomiką, besikeičiančią pasaulio energetinę įvairovę ir aplinkosaugos problemas.

Nepriklausomai nuo to, kurioje srityje norite pabrėžti, sukursite prasmingas žinias ir įgūdžius, kurie labai svarbūs realių problemų, su kuriomis susiduria bendruomenės visame pasaulyje. Galėsite padėti kurti sėkmingesnę, tvaresnę visuomenę, padaryti teigiamą poveikį ir prisidėti prie bendros gerovės.

Absolventų perspektyvos

Ekspertų projektų specialistų paklausa sparčiai auga, nes daugiau kompanijų visame pasaulyje patvirtina projekto valdymo kultūrą. Kadangi GCU magistrantūros tarptautinis projektų valdymas yra suderintas su visuotiniais akreditavimo standartais, jūs būsite gerai pasirengę pradėti atlygintiną karjerą pasirinktame regione.

Ką mokysi

Energija

Energetika yra esminis mūsų kasdienio gyvenimo elementas, o jos paklausa iki 2035 m. Išaugs 35%. Tai pramonė, kuri artimiausiu metu toliau augs ir vystysis.

Energijos karjeros metu bus sprendžiami svarbūs klausimai, tokie kaip klimato kaita ir tvarumo didinimas bei naujų kuro šaltinių kūrimas.

Energetikos moduliai apima:

Energijos auditas ir energijos išteklių valdymas

Šiame modulyje daugiausia dėmesio skiriama įvairiems pramonės procesams naudojamos energijos kiekio auditui ir valdymui. Modulis suteiks supratimą apie energijos audito strategijas ir procedūras bei energijos išteklių valdymą. Visame modulyje naudojant konkrečių atvejų analizę, bus pateiktas energijos auditas, valdomas energijos naudojimas, veiksniai, darantys įtaką energijos efektyvumui gamykloje, ir alternatyvių strategijų ir technologijų sąnaudų ir naudos analizė. Taip pat bus nagrinėjamas veiksmingas kitų prekių naudojimas, pvz., Vandens suvartojimas.

Atsinaujinančios energijos technologijos

Atsinaujinanti energija laikoma neatsiejama tvarios plėtros strategijos dalis. Šiame modulyje daugiausia dėmesio skiriama atsinaujinančios energijos technologijoms, kurios greičiausiai bus sėkmingos Jungtinėje Karalystėje ir kitose vidutinio klimato šalyse, ty saulės energijai, energijai iš atliekų, vėjo, vandens ir biomasės. Diskusijų temos apima išteklių mastą ir kintamumą; išnaudojimo technologijos; technines ir ekonomines galimybes; integruotos (hibridinės) sistemos. Atsinaujinančių energijos šaltinių sistemų projektavimui ir analizei bus tiriamos programinės įrangos priemonės.

Statybos valdymas

Remiantis "CITB Construction Industry Training Board", sukurta siekiant patenkinti didėjančią novatoriškų ir toliaregiškų statybos vadybininkų paklausą.

Ji siūlo modulių pasirinkimą, apimantį daugybę įgūdžių, kuriuos turi modernūs statybos specialistai. Tai kyla dėl to, kad vis dažniau ieškoma tvarių ir aplinką tausojančių statybos metodų bei novatoriškos valdymo praktikos, kuri pakeistų tradicinius pirkimų maršrutus ir valdymo metodus.

Programa apima įgūdžius, reikalingus šiuolaikiniams statybos specialistams, siekiant patenkinti pramonės uždavinius. Tai suteikia naujausiems absolventams ir patyrusiems specialistams puikią galimybę patobulinti savo įgūdžius, siekiant pagerinti jų karjeros pasirinkimą.

Statybos moduliai apima:

Strateginis valdymas statybos ir nekilnojamojo turto įmonėje

Modulis kuria supratimą apie strateginius sprendimų priėmimo procesus, reikalingus organizacijoms nustatyti ir atitikti organizacinius tikslus. Jame taip pat nagrinėjamos strategijų rūšys ir kaip jos gali būti sėkmingai panaudotos. Nagrinėjamos ir vertinamos šiuolaikinės analizės technologijos. Veiksniai, darantys įtaką Korporacinei strategijai, yra nagrinėjami ir aptariami atsižvelgiant į statybos ir nekilnojamojo turto sektorių bei sudedamąsias įmones.

Nafta ir dujos

Naftos ir dujų pramonė yra plačiai paveikta didėjančio veiksnių skaičiaus, įskaitant pasaulinės ekonomikos perėjimą, besikeičiančią visuotinį energijos rūšių derinį ir aplinkosaugos problemas. Vis didėjanti pramonėje dirbančių asmenų paklausa ugdyti pažangią supratimą apie šią sudėtingą verslo aplinką ir suvokti, kaip šie pokyčiai turės įtakos organizacijoms.

Profesionalus projektų vadovas turi pristatyti projektus pagal grafiką, biudžetą, apimtis ir tinkamą kokybę. Ši magistrantūra plėtoja daugialypį įgūdžių rinkinį, reikalingą sėkmingai valdyti tarptautinius projektus naftos ir dujų pramonėje.

Naftos ir dujų moduliai apima:

Naftos ir dujų pramonė

Šis modulis supažindina studentą su pagrindiniais principais ir veikla pasaulinėje naftos ir dujų pramonėje. Tai apima teisėtą angliavandenilių atsargų nuosavybę, strategines investicijas ir procesus, susijusius su naftos ir dujų sektoriaus tiekimo ir paskirstymo veikla. Modulyje bus pristatyti sveikatos ir saugos standartų aspektai.

Naftos ir dujų sutartys ir ginčai

Šis modulis suteiks studentui supratimą apie viešųjų pirkimų ir sutarčių administravimą šiuolaikiniame tarptautiniame aliejuje

Apdovanojimas

Patekimo reikalavimai

Jungtinės Karalystės apdovanojimų laipsnis 2: 2 (ar lygiavertis) bet kokiose statybos, apžiūros ar inžinerijos srityse.

Taip pat bus svarstomi pareiškėjai, turintys 2: 1 Didžiosios Britanijos apdovanojimų laipsnį (arba lygiavertę) iš kitų šaltinių arba pilną narystę įkurtoje pastatyto aplinkosaugos profesinėje institucijoje (pvz., MRICS, MCIOB, ARIBA, MICE, MAPM).

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 5500 svarų sterlingų
  • RUK: 5500 svarų sterlingų
  • ES: 5500 svarų sterlingų
  • Tarptautinis: 12600 svarų sterlingų

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujų tarptautinių studentų orientavimo renginiai prasideda 2018 m. Rugsėjo 14 d. Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į JK ir GKU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Akreditacijos

Kursą akredituoja keturios pagrindinės profesinės organizacijos; APM projektų valdymo asociacija; RICS Karališkosios inžinierių institutas; CIOB privilegijuotą statybos institutą ir PMI projektų valdymo institutą.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Skaityti daugiau

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Skaityti mažiau