Tarptautinių projektų valdymo magistras (statybos valdymas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Vykdant pirmaujančius JK mokslininkus, ši programa kuria daugialypį įgūdžių rinkinį, reikalingą sėkmingam tarptautinių projektų valdymui.

Mokymo komanda turi patirties teikiant projektų valdymo patirtį, apimančią visus penkis žemynus.

Sparčiai auga projektų valdymo specialistų, ypač turinčių projektų valdymo išsilavinimą ir mokymą, paklausa. Daugelyje regionų paklausa viršija pasiūlą, nes vis daugiau įmonių priima projektų valdymo kultūrą, o projektų skaičius toliau auga visame pasaulyje.

Akreditavo keturios pagrindinės profesinės organizacijos - Projekto valdymo asociacija (APM), Karališkoji užsakomųjų inspektorių institucija (RICS), Chartered Building of Building (CIOB) ir Projektų valdymo institutas (PMI) - programa yra labai svarbi tiems, kurie nori vykdyti karjerą statybos projektų valdymo srityje.

Programos turinys

Ši programa buvo sėkmingai sukurta pagal sukurtą magistrantūros statybos vadybos programą (kuri dabar yra specialistas „ Pathway ) ir dalijasi nemaža siūlomų personalo žinių ir modulių dalimi. Programa taip pat siūlo keletą tarptautinių modulių, kurie toliau plėtoja naudingumą, galimybes ir sinergiją su esamais pasiūlymais. Šie moduliai akcentuoja projektų valdymo įgūdžius ir tarptautinę perspektyvą, matomą programos baigimo metu. Jie supažindina su tarptautinės statybos ir projektų valdymo temomis, pvz., Tarptautiniu statybos projektų finansavimu.

Mokslinių tyrimų metodai yra įterpti į pagrindinį disertacijos modulį, kuriuo siekiama suteikti studentui įgūdžių, reikalingų atlikti nuodugnius tyrimus tiek akademiškai, tiek pramonėje. Dalyvavimas disertacijos renginyje taip pat suteikia neįkainojamą galimybę studentams neoficialiai diskutuoti apie disertacijos tyrimų atlikimą ir pristatyti juos susijusiems procesams.

Programoje yra šie moduliai:

  • Projektų valdymas - suteiks gilesnį supratimą apie projektų valdymą, susijusį su projektų valdymo principais ir projektų planavimu, naudojant atitinkamą pramonės standartinę programinę įrangą ir koncepcijas.
  • Statybos valdymas, kuris suteiks pilną konceptualų supratimą apie statybos pramonę iš aukštesnės vadovybės perspektyvos. Šis modulis taip pat integruos kai kuriuos APM kompetencijų elementus integracijos ir taikymo srities valdyme - esminį APM akreditacijos aspektą.

Statybos ekonomika ir pirkimai - tai makroekonominė statybos sektoriaus struktūros apžvalga, įskaitant medžiagų tiekimą ir santykius su visa ekonomika. Saugos, sveikatos ir aplinkosaugos projektų valdymas - pagrindinis dėmesys bus skiriamas pagrindinio ir visuotinio patikimo saugos, sveikatos ir aplinkos rizikos valdymo principo, taip pat saugos valdymo sistemų ir mokymo, elgesio saugos ir saugos kultūros koncepcijų nagrinėjimui. . Rizikos ir vertės valdymas nagrinėja rizikos nustatymo, analizės, priėmimo ir perdavimo metodikas, kurios yra esminės projekto sėkmės ir vertės valdymo metodų dalys

Be šių pirmiau išvardytų pagrindinių modulių, programa apima įvairius galimus pasirenkamuosius / pasirinkimo būdus, kurie sustiprina šiuolaikinės statybos pramonės profesinius reikalavimus. Šie moduliai pabrėžia įvairius įgūdžius, įskaitant statybos sutartis ir ginčus, statybos finansų valdymą, strateginį valdymą statybos ir nekilnojamojo turto įmonėse, energetikos auditą

Švietimo programos tikslai

Bendrieji švietimo programos tikslai yra šie:

  • Būti aprūpinti žiniomis ir įgūdžiais, kad jie galėtų karjerai, kaip projekto vadovui statybos pramonėje, Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu;
  • Plėtoti kompetenciją įvairiose atitinkamose specializuotose srityse;
  • Plėtoti kritinius ir analitinius studento įgaliojimus, susijusius su skirtingų požiūrių į naujas koncepcijas analize, ir suteikti jiems galimybę jas įvertinti nuolat besikeičiančios pramonės fone;
  • Įgyti įgūdžių prisitaikyti ir teigiamai reaguoti į pokyčius;
  • Sukurti kritinius, analitinius probleminius mokymosi įgūdžius ir perduodamus įgūdžius, kad jie būtų pasirengę įsidarbinti kaip projekto vadovas projekto metu;
  • Didinti jų bendravimo įgūdžių ugdymą;
  • Tolesnis įgūdžių, reikalingų jo / jos darbui, tobulinimas;
  • Gauti mokymosi patirtį, skatinančią ir skatinančią mokymosi visą gyvenimą kultūrą tolesniam mokymuisi, atsižvelgiant į jo tęstinį profesinį tobulėjimą.

Statybos valdymo Pathway

Programa, sukurta remiant Statybos pramonės mokymo tarybos (CITB) parama, skirta patenkinti didėjančią novatoriškų ir toliaregiškų statybos vadybininkų poreikį.

Ji siūlo modulių pasirinkimą, apimantį daugybę įgūdžių, kuriuos turi modernūs statybos specialistai. Tai kyla dėl to, kad vis dažniau ieškoma tvarių ir aplinką tausojančių statybos metodų bei novatoriškos valdymo praktikos, kuri pakeistų tradicinius pirkimų maršrutus ir valdymo metodus.

Programa apima įgūdžius, reikalingus šiuolaikiniams statybos specialistams, siekiant patenkinti pramonės uždavinius. Tai suteikia naujausiems absolventams ir patyrusiems specialistams puikią galimybę patobulinti savo įgūdžius, siekiant pagerinti jų karjeros pasirinkimą.

Informacija apie modulį

Strateginis valdymas statybos ir nekilnojamojo turto įmonėse: modulis supažindina su strateginiais sprendimų priėmimo procesais, reikalingais organizacijoms organizaciniams tikslams nustatyti ir įgyvendinti. Taip pat nagrinėjami strategijų tipai ir kaip jie gali būti sėkmingai panaudoti.

Apžvelgiami ir vertinami šiuolaikiniai analizės metodai. Veiksniai, darantys įtaką įmonių strategijai, yra vertinami ir kontekstualizuojami atsižvelgiant į statybos ir nekilnojamojo turto bei sudedamąsias įmones.

Kaina

Mokestis už mokslą turi būti mokamas universitetui, tačiau kai kurie studentai gali gauti paramą už mokslą. Jums svarbūs mokesčiai ir finansinė parama priklauso nuo to, kur gyvenote prieš atvykstant į universitetą.

Tautybė

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti atvykimo reikalavimai atitinka reikalavimus, keliamus įeinant į programą, kuri paprastai yra prašoma. Priėmimo komanda gali įvertinti papildomus įrodymus, kad įvertintų jūsų tinkamumą, tačiau, priklausomai nuo jūsų pilno akademinio / užimtumo fono.

Tipiniai įėjimo reikalavimai

JK garbės laipsnis (arba lygiavertis) 2: 2 bet kuriame statybos, geodezijos ar inžinerijos srityje. Taip pat bus svarstomi pareiškėjai, turintys JK garbės laipsnį (arba lygiavertį) 2: 1 iš kitų sluoksnių arba pilnateisės narystės užsakomoje aplinkoje dirbančioje profesinėje įstaigoje (pvz., MRICS, MCIOB, ARIBA, MICE, MAPM).

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Anglų kalba

Akademinis IELTS balas 6,0 (arba lygiavertis) be elemento žemiau 5.5.

Tarptautiniai Pathways

Tarptautiniai studentai, neatitinkantys akademinių reikalavimų, gali būti tinkami tarptautinei diplomo programai. Sėkmingai užbaigus šį INTO kursą su reikiamais laipsniais, garantuojamas sąlyginis pasiūlymas Glasgow Caledonian universiteto studijų programoje. Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė į anglų kalbą universiteto studijų programai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of Lond ... Skaityti daugiau

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of London’s most attractive locations, GCU London is in proximity to the capitals globally recognised financial and fashion industries. The campus offers a range of MBA and courses, high quality teaching and links with international businesses. GCU London provides students with an enriching and diverse learning experience underpinned by a vibrant international, intellectual and cultural life. We attract students from over 56 countries, from a range of backgrounds from all corners of the world. Skaityti mažiau