Tarptautinių santykių magistro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tarptautinių santykių magistras

Menų magistro tarptautinių santykių programa leidžia studentui įgyti žinių ir įgūdžių svarbiausiuose su tarptautine diplomatija, politika ir ekonomika susijusiais klausimais, kad būtų galima kuo veiksmingiau bendrauti ir bendradarbiauti su tarptautiniais partneriais. nevyriausybinėms organizacijoms, bet taip pat ir versle.

Tarptautinių santykių menų magistras tinka tiems studentams, kurie siekia karjeros tarptautiniu mastu, ypač diplomatijos ir užsienio politikos srityse, nors tarptautinių santykių pagrindai pasauliniame versle taip pat bus apimti tarptautinės lyderystės ir vadybos, verslo ir projekto srityse valdymas, taip pat tarpkultūrinio bendravimo ir derybų įgūdžiai. Be to, visas kursas yra skirtas EDRS (etika, įvairovė, atsakingumas, tvarumas). Taip pabaigę programą studentai galės įstoti į tarptautines organizacijas, tapti diplomatinių tarnybų dalimi ir (arba) dirbti privačiame sektoriuje.

 • Kalba: Anglų
 • Trukmė: 3 semestrai (1,5 metai): 2 semestrai Magistro darbas / stažuotė
 • Pradžios datos: spalio ir vasario mėn
 • Kreditai: 91 ECTS
 • Apdovanotas laipsnis: Tarptautinių ryšių magistro laipsnis

Kursai

Kursai tarptautinių santykių magistro studijoms skirstomi į tris pagrindines kategorijas: pagrindiniai kursai (36 ECTS / 9 kursai), kurie yra privalomi, ir specializacijos kursai / seminarai (16 ECTS / 5 kursai), kurie pristatomi programos antrąjį pusmetį ir Seminarai ir seminarai (9 ECTS). Studijų pabaigoje studentas privalo parengti magistro baigiamąjį darbą (30 ECTS) ARBA baigti stažuotę (30 ECTS).

Priėmimo procesas ir reikalavimai

 1. Atsiųskite paraiškos formą.
 2. Gaukite atsiliepimų iš SSHE darbuotojų.
 3. Nusiųskite papildomus reikalingus dokumentus (ankstesnius diplomus ir CV, jei taikoma).
 4. Gauti registracijos patvirtinimą.

Su Jumis susisieksime, kai tik išsiųsite užpildytą paraišką ir reikiamus dokumentus.

Spustelėkite

Reikalavimai

 • Ankstesni diplomai ir CV (jei taikoma).
 • Dabartinio asmens ID nuskaitymas.
 • TOELF / IELTS (80/7) Anglų kalbos pažymėjimas arba lygiavertis dokumentas.

Klausimai?

Pasiekite mus! Tai galite padaryti naudodami formą čia arba tiesiogiai elektroniniu paštu: info@sshe.ch

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. ... Skaityti daugiau

SSHE is a private university based in Switzerland – the heart of Europe’s luxury, finance and hospitality. University has a Swiss Labeled Accreditation EduQua and part of EFMD and ECBE organisations. Skaityti mažiau