Magistrantūros Tarptautinis Rinkodara

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MSc International Marketing laipsnis yra vienas iš mūsų konversijos laipsnių. Taip pat sveikiname studentus iš verslo sluoksnių, mūsų konversijos laipsniai taip pat yra atviri studentams, kurie nėra studijavę verslą kaip savo bakalauro laipsnio dalį.

Rinkodara, kaip verslo disciplina, per pastarąjį dešimtmetį smarkiai pasikeitė, visų pirma dėl nuolat besiplečiančių socialinių žiniasklaidos kanalų asortimento, siekiant nukreipti, bendrauti ir bendradarbiauti su tarptautiniais klientais. Nepaisant nuolatinio pokyčio, pagrindiniai rinkodaros principai išlieka tokie patys, kaip ir bet kada. Dėmesys klientui. Suprasti, reaguoti ir prisitaikyti prie jų poreikių, įtakoti jų pirkimo elgesį, jų norus ir norus. Šiuos laipsnius sukūrėme, kad sutelktume dėmesį į pagrindinius rinkodaros principus, taip pat su naujausiais prekybos kanalais, įrankiais ir strategijomis, kurias naudosite kaip profesionalų rinkodarą.

Kaip ir su visais mūsų magistrantūros konversijos laipsniais, mes suteikiame jums pasirinkimo galimybes ir lankstų požiūrį į studijas. Mes sukūrėme tvirtą supratimą apie tai, ką studentai nori studijuoti rinkodaros srityje, todėl sukūrėme keletą pagrindinių specialybių, susijusių su pirminiu tarptautinės rinkodaros laipsniu.

Galimos laipsnio specializacijos su magistrantūros tarptautine rinkodara

Be pirminio magistrantūros tarptautinio marketingo laipsnio, galite pasirinkti vieną iš šių veiksmų:

  • Magistrantūros Tarptautinės rinkodaros ir prekės ženklo kūrimas - ši parinktis jums tinka, jei norite daugiau specializuotis į prekės ženklo pasaulį. Pagrindinė rinkodaros sudedamoji dalis, kuri gali būti neteisingai suprantama ir neteisingai interpretuojama, ženklinimas žiūri į organizacijos požiūrį ir bendradarbiavimą su savo klientais ir platesnėmis suinteresuotosiomis šalimis. Sutelkiant dėmesį į vizualų, rašytinį, strateginį ir nuoseklų požiūrį į tai, kaip įmonės yra matomos ir suprantamos.
  • Magistrantūros skaitmeninės ir socialinės žiniasklaidos rinkodara - be abejo, socialinės žiniasklaidos priemonės ir rinkodaros strategijos per pastaruosius kelerius metus patyrė radikaliausius pokyčius, visiškai transformuodamos, kaip organizacijos visame pasaulyje bendrauja, bendrauja ir reaguoja į savo klientus ir vartotojus . Šis spartus pokyčių tempas rodo, kad profesionalams nereikia sustoti ir rinkodaros specialistai turi suprasti naudą ir iššūkius, kuriuos socialinės žiniasklaidos platformos gali pasiūlyti organizacijoms, taip pat suprasti, kaip pagrindiniai rinkodaros principai vis dar yra susiję su šiomis šiuolaikinėmis technologijomis.
  • Magistrantūros tarptautinės rinkodaros ir vadybos magistras - rinkodara yra pagrindinė verslo sritis, turinti aukščiausią atstovavimą didžiausių organizacijų valdybose ir valdymo grupėse. Rinkodaros specialistai turi suprasti metodus ir pagrindinius principus, reikalingus valdyti komandas, biudžetus, projektus, strategiją ir verslo pokyčius. Profesionalūs pardavėjai turi daryti įtaką aukščiausio lygio verslo strategijai ir siekti rezultatų siekdami paskatinti darbuotojų ir išorės agentūrų komandas.
  • Magistrantūros tarptautinė rinkodara ir finansai - verslo sėkmės supratimas yra labai svarbus sėkmės veiksnys. Ši laipsnio parinktis apima daugelį sričių, per pagrindinius ir pasirenkamus modulius, tokius kaip pasaulinės finansų rinkos, įmonių finansai, rizikos analizė, tarptautinis verslo finansavimas. Profesionalūs pardavėjai, kurie gerai supranta verslo finansus, yra patrauklūs verslui, ypač tiems, kurie gali pasiekti geresnių rezultatų.

Mokymas

Kaip dinamiškas studentas, mes suprantame, kaip svarbu įdiegti dinamišką mokymo būdą. Mes turime akademinius ekspertus, kurie vadovauja programai, turintys didelę patirtį dirbant su pagrindiniais pasaulio prekių ženklais ir organizacijomis bei konsultuojantis su jomis. Mes taip pat pristatome kai kurias dabartines pramonės šakas į klases.

Jūs ištirsite pagrindinius modulius ir pasirinksite pasirinktinius modulius, pagrįstus konkrečiu laipsniu. Pagrindiniai moduliai suteikia jums pagrindinį tarptautinio marketingo pagrindą ir supratimą. Pasirenkami moduliai sutelkti dėmesį į konkrečias verslo sritis, pvz., Finansus, valdymą, ekonomiką ir strategiją. Kaip ir pažangesni rinkodaros moduliai, priklausomai nuo pasirinkto laipsnio specialybės.

Kaip jums bus mokoma?

Mokymo metodai apima paskaitas, seminarus, grupinį darbą ir studentų pristatymus. Visi moduliai suteikia jums galimybę įgyti ir praktikuoti taikomus įgūdžius (pvz., Problemų sprendimas, atvejo analizės analizė, grupinis darbas).

Kaip bus vertinamas?

Visi moduliai yra vertinami derinant dalykinius darbus ir baigiamąjį vertinimą, kuris vyksta kiekvieno semestro pabaigoje, o po to vėl bus sėdėti. Kursinis darbas gali sudaryti 40-50% viso laipsnio.

Karjera

„ University of Dundee “ University of Dundee mūsų magistro kursai pasiruošia sėkmingai karjerai, kad ir kur norėtumėte dirbti. Esame įsitikinę, kad sukūrėme įvairius rinkodaros laipsnius, kurie atitiks jūsų poreikius, nepriklausomai nuo to, kurioje srityje norite specializuotis.

Rinkodaros karjera yra apie prisitaikymą, išankstinį mąstymą ir kūrybiškumą. Taip pat svarbu turėti tvirtą verslo supratimą.

Patekimo reikalavimai

Paprastai geras (bent antrosios klasės apdovanojimų laipsnis arba lygiavertis) pirmasis laipsnis bet kokiame dalyke, kuris leido pareiškėjui kurti analitinius ir kiekybinius įgūdžius. Jei esate susirūpinęs, kad jūsų kvalifikacija neatitinka mūsų įprastų lūkesčių, galite kreiptis, bet turėtumėte pateikti trumpą asmeninę pastabą apie jūsų bendrą interesą savo pačių išsilavinimo, darbo patirties ir ankstesnio atitinkamo mokymosi. Vietos yra ribotos, o ankstyvas pritaikymas yra patariamas net gerai kvalifikuotoms kandidatėms.

Anglų kalbos reikalavimas

IELTS apskritai
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2019

Apie mokyklą

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Skaityti mažiau