Tarptautinio planavimo ir darnaus vystymosi magistro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Šis kursas skirtas pastatyto aplinkos specialistams ir kitiems, turintiems atitinkamą išsilavinimą, norintiems įgyti išsamų supratimą apie planavimą ir tvarų vystymąsi, siekiant pagerinti karjeros perspektyvas savo šalyje arba įvesti tarptautinę praktiką. Per kursą išnagrinėsite didėjančias tvaraus vystymosi problemas, su kuriomis susiduria miestai, regionai ir bendruomenės sparčiai besivystančiame pasaulyje, atsižvelgiant į didėjantį klimato kaitą ir kitus aplinkosauginius, ekonominius ir socialinius spaudimus ir riziką.

Įsikūręs Londone, turėsite prieigą prie tarptautiniu mastu pripažintos tvaraus vystymosi erdvės planavimo patirties ir ištirti šiuolaikines teorijas, viešosios politikos mąstymą ir gerą planavimo praktiką tiek išsivysčiusiuose, tiek besivystančiuose pasauliuose. University of Westminster yra pirmasis JK Habitat Partner universitetas. Mes bendradarbiaujame su JT-HABITAT ir panašiomis institucijomis, siekiant skatinti socialiai ir ekologiškai tvarią miestų, miestų ir regionų plėtrą pagal JT Tūkstantmečio vystymosi tikslus.

Kursų Pathways

Yra du Karališkojo miestų planavimo institutas (RTPI) -accredited Pathways per kursą. Erdvinio planavimo Pathway turi tvirtą miesto dizaino komponentą ir akcentuoja plėtros planavimo procesą. „Urban Resilience Pathway - tai tvaraus vystymosi keliu, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas klimato kaitos švelninimo ir prisitaikymo planavimui. Abu Pathways tam tikru mastu apima visus šiuos aspektus.

Kurso struktūra

Šie moduliai rodo, ką jūs studijuosite šiuo kursu. Kiti moduliai su mokymosi rezultatais gali būti taikomi atsižvelgiant į tvarkaraščių apribojimus ir kursų bei modulių vadovų sutikimą.Pagrindiniai moduliai - abu Pathways

 • Disertacija arba pagrindinis projektas
 • Tarptautinė erdvinio planavimo praktika
 • Planavimas globalizuotame pasaulyje
 • Tyrimo metodai ir sukurta aplinka
 • Įgūdžiai planavimo praktikai
 • Tvarūs miestai ir rajonai
 • Tvari kaimynystės plėtra ir valdymas
Pagrindinis erdvinio planavimo Pathway modulis
 • Miesto projektavimo ir planavimo įgūdžiai
Miesto atsparumo Pathway pagrindinis modulis
 • Miesto rizikos ir atsparumo planavimas
Neprivalomi moduliai
 • Aplinkos politika, vertinimas ir klimato kaita
 • Būstas ir regeneravimas
 • Viešoji sritis: reikšmė, dizainas, patirtis

Kurso akreditacija

Kursas yra visiškai akredituotas Karališkojo miesto planavimo instituto (RTPI) kaip „kombinuotos planavimo programos“.

KarjeraKarjeros kelias

Kursų studentai greičiausiai dirbs atitinkamoje pastatytoje aplinkoje arba su tvariu vystymusi susijusioje profesijoje. Užjūrio studentai gali gauti vyriausybės stipendiją. Kursų absolventai per 18 mėnesių nuo studijų baigimo gali užtikrinti, kad jie būtų skatinami savo esamoje ar naujoje susijusioje darbo srityje, arba pereiti prie atsakingesnių pareigų. Tai gali būti valdymo postai arba atsakomybė už projekto ar politikos kūrimą. Tikimasi, kad absolventai padidins savo potencialą apsvarstyti vystymosi pozicijas už savo šalies ribų.

Šio kurso absolventai gali tikėtis rasti darbą kaip planuotojai ar miesto dizaineriai, miesto regeneravimo ar aplinkosaugos vadybos specialistai privačiose konsultacijose, vietos ir nacionalinėse vyriausybėse bei nevyriausybiniuose sektoriuose savo šalyje arba tarptautiniu mastu, įskaitant tarptautines plėtros agentūras.Karjeros plėtros centras

Mūsų Karjeros vystymo centras ką tik buvo atrinktas geriausiam universiteto karjeros tarnybai Nacionaliniame bakalauro įdarbinimo apdovanojimuose už 2017 m.

Turėdami vis daugiau nei 3000 darbdavių tinklą visame pasaulyje ir patyrusių karjeros konsultantų komandą, mes esame čia, kad padėtų jums sėkmingai.

2015–2016 m. Padėjome daugiau kaip 1500 studentų rasti darbo vietų įvairiuose sektoriuose, 250 darbdavių dalyvavo 14 universitetinių įgūdžių ir karjeros mugėse.

Kaip „Westminster“ studentas galėsite susipažinti su mūsų paslaugomis per visą savo studijas ir baigus studijas.

Mes galime Jums padėti:

 • rasti su jūsų kursu susijusių darbo vietų,
 • rasti ne visą darbo dieną / atostogas, įdarbinimo ir absolventų darbo vietas, įskaitant savanorišką patirtį,
 • rasti tarptautinių galimybių padidinti savo įsidarbinimo galimybes,
 • efektyviai prekiauti darbdaviais,
 • parašyti geresnius gyvenimo aprašymus ir paraiškų formas,
 • plėtoti savo interviu ir verslo įgūdžius,
 • planuoti savo karjerą su savo karjeros konsultantais,
 • susitikti su darbdaviais ir ištirti savo karjeros galimybes mūsų darbdavių mugėse, karjeros pristatymuose ir tinklo renginiuose per metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Skaityti daugiau

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Skaityti mažiau