Tarptautinio saugumo ir plėtros magistras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Tarptautinio saugumo ir plėtros magistras supažindina jus su pagrindinėmis problemomis ir kritinėmis diskusijomis giliai rimtoje srityje.

Saugumas, smurtas ir konfliktai dabar yra pagrindiniai tarptautinės politikos ir vystymosi politikos diskurso dalykai. Norint suprasti šiuolaikinį pasaulį, reikia visapusiškai įvertinti konfliktus ir smurtą.

Šiame kurse jūs apžvelgsite „tradicinius“ saugumo klausimus, tokius kaip karas ir konfliktai, be „netradicinių“, tokių kaip ekonominis saugumas, aplinkos saugumas, sveikata ir migracija.

Pasinaudoję departamentų kompetencija saugumo srityje, gausite išsamų įvadą apie pagrindinius saugumo tyrimo metodus.

Šie požiūriai apima realizmą, pakeitimo vertybiniais popieriais teoriją, feministinius požiūrius, kritinę teoriją ir poststruktūralizmą.

Kodėl tarptautinis saugumas ir plėtra Svanse?

Swansea University turi gerai žinomą tarptautinio saugumo ir plėtros dėstymo vardą.

Remdamiesi savo energingu „Singleton Park“ miesteliu, parko apylinkėse su vaizdu į Swansea įlanką, mes turime kompetencijos ir visą spektrą modernių įrenginių, kurie užtikrins, kad jūsų mokymasis bus reikalingas iki minutės.

Menų ir humanitarinių mokslų kolegijos Absolventų centras yra skirtas skatinti individualų ir bendradarbiavimą skatinančią tarptautinio lygio mokslinę veiklą.

Tai siūlo palankią aplinką magistrantūros tyrimams ir dėstytiems magistrantų studijoms, taip pat mokymus akademiniam ir profesiniam tobulėjimui skatinti.

Jūsų tarptautinio saugumo ir plėtros patirtis

Prieš imdamiesi pasirinktos 60 kreditų disertacijos projekto antroje kurso dalyje, išmoksite keturis privalomus 20 kreditų tarptautinių santykių modulius ir dar du pasirenkamus modulius.

Privalomi moduliai yra žmogaus teisės, humanitarinė intervencija ir visuotinis teisingumas; kritiniai saugumo tyrimai; ir smurtas, konfliktai ir vystymasis.

Platus pasirenkamų modulių pasirinkimas apima karą, technologijas ir kultūrą, politikos formavimo procesą ir pasaulinio valdymo permąstymą, demokratiją ir konstitucinę struktūrą.

Tarptautinio saugumo ir plėtros užimtumo galimybės

Jūs sukursite žinių apie tarptautinį saugumą ir plėtrą gilumą, taip pat turėsite puikių žodinių ir rašymo įgūdžių.

Tarptautinio saugumo ir plėtros magistrantai tęsia karjerą JT organizacijose, vyriausybėje ir politikoje, humanitarinėse organizacijose, žiniasklaidoje ir viešųjų ryšių srityje.

Patekimo reikalavimai

Paprastai stojamasis reikalavimas yra pirmas atitinkamos disciplinos laipsnis, paprastai žemesnis antrasis (vidutiniškai 55 procentai) arba didesnis ar lygiavertis. Tikimasi, kad užsienio studentai turės 6,5 IELTS balo.

Karjera ir darbingumas

Karjera ir galimybė įsidarbinti "Swansea Employability Academy" (SEA) padės jums kiekviename savo karjeros kelio etape, kuris padės jums sukurti ryškią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

  • Įdarbinimo seminarai, darbdavių pokalbiai, specialūs renginiai ir karjeros mugės.
  • Individualūs patarimai ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros konsultantų.
  • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanoriškos veiklos galimybių.
  • Prieiga prie informacijos šaltinių įvairiomis karjeros valdymo temomis.
  • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau
Swansea , Dubajus + 1 Daugiau Mažiau