Šis lankstus kursas " University of Dundee " University of Dundee yra skirtas orientuotis į anksčiau įgytą kvalifikaciją tarptautinės verslo, valdymo, finansų, bankininkystės, apskaitos, rinkodaros ar žmogiškųjų išteklių valdymo srityse. Tai leidžia jums pasirinkti sritį, kuriai norite specializuotis, taip pat įgyti perduodamų įgūdžių, todėl esate pasiruošę daugybei potencialiai didelės uždirbtos karjeros.

Nesvarbu, ar turite verslo ar ne verslo laipsnį, šis kursas suteiks jums gerą pagrindą verslo strategijoje, finansų ir investicijų tarptautiniame kontekste.

Tarptautinio verslo magistrantūra yra dviguba akredituota CMI. Tai reiškia, kad sėkmingai baigę savo laipsnį, jūs automatiškai gausite antrą profesinę kvalifikaciją.

Kursas tiesiogiai reaguoja į darbdavių poreikius ir teikia pirmenybę komandiniam darbui, tyrimams ir duomenų analizei, pranešimų rašymui, pristatymams ir daugiakultūrėje sąveikai. Ją sudaro fondo modulis, aštuoni branduoliai ir papildomi moduliai bei trumpa verslo srities ataskaita.

Žemiau išvardyti Pathways nurodo būsimiems darbdaviams įgūdžius ir supratimą, kuriuos jūs sukūrėte kurse.

Jūs susitiksite su pirmaujančiais specialistais per Universiteto pasveikinimo lankytojų paskaitų seriją ir "Enterprise Gym" ir išgirsite iš jų pirmiausia apie svarbiausius ir svarbius tarptautinio verslo aspektus.

Šis konversijos laipsnio kursas apima ne mieste gyvenančių mokymosi renginius, įterptus į daugelį jo modulių, ir "miesto patirties" elementą, rodantį pagrindinę komandos formavimo svarbą verslo kontekste.

Mes sveikiname studentus iš Didžiosios Britanijos ir kitur mūsų patraukliam, palaikančiam, draugiškam ir gerai organizuotam universitetui. "Dundee" yra viena iš 25 geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje 2018 m. Guardian universiteto reitinguose, ir kai kurie įtakingiausi aukštojo mokslo tyrimai yra vertinami kaip geriausi Škotijoje. Mokymo personalas yra visi mokslininkai, kurie yra aktyvūs ir pirmaujantys savo srityje.

Galimi apdovanojimai

 • Magistrantūros Tarptautinis Verslas ir Bankininkystė
 • Magistrantūros Tarptautinis Verslas ir Finansai
 • Magistrantūros Tarptautinis Verslas, Bankininkystė ir Finansai
 • Magistrantūros Tarptautinis Verslas, Apskaitos Ir Finansų
 • Magistrantūros Tarptautinis Verslas ir Valdymas
 • Magistrantūros Tarptautinis Verslas ir Rinkodara
 • Magistrantūros Tarptautinis Verslas ir žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Magistrantūros Tarptautinis Verslas, Rinkodara ir žmogiškųjų Išteklių Valdymas

Magistrantūros Tarptautinis Verslas ir Bankininkystė

Studentai taip pat imasi:

 • Tarptautinė bankininkystė
 • Pinigai, investicijos ir bankų sistemos
 • Dabartinės bankininkystės ir finansų problemos
 • Bankų ir finansinių paslaugų įstatymas

Karjera

University of Dundee mūsų magistrantūros kursai rengia sėkmingą karjerą visur, kur planuojate dirbti. Darbdaviai tikisi, kad jų antrosios pakopos studijų pakopos darbuotojai turės pažangių techninių ir komunikacinių įgūdžių, bus tikri komandos darbuotojai, nepriklausomi tyrėjai, geri projektų vadovai ir pirmaujantis jų specializacijos bruožas. Mūsų studijų kursai yra parengti taip, kad atitiktų šiuos reikalavimus.

Mūsų absolventai dirba mažose ir didelėse daugiašalėse įmonėse, turinčiose biurus visame pasaulyje.

Galėsite pasinaudoti Universiteto specialiomis karjeros paslaugomis, kad padėtumėte pasitikslinti save geriausiais pasaulio darbdaviais.

Patekimo reikalavimai

Paprastai geras (bent antrosios klasės apdovanojimų laipsnis arba lygiavertis) pirmasis laipsnis bet kokiame dalyke, kuris leido pareiškėjui kurti analitinius ir kiekybinius įgūdžius. Jei esate susirūpinęs, kad jūsų kvalifikacija neatitinka mūsų įprastų lūkesčių, galite kreiptis, bet turėtumėte pateikti trumpą asmeninę pastabą apie jūsų bendrą interesą savo pačių išsilavinimo, darbo patirties ir ankstesnio atitinkamo mokymosi. Vietos yra ribotos, o ankstyvas pritaikymas yra patariamas net gerai kvalifikuotoms kandidatėms.

Anglų kalbos reikalavimas

IELTS apskritai
Programa mokoma:
 • Anglų
University of Dundee

Peržiūrėti 11 daugiau kursų University of Dundee »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 19, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
12 mėnesių
Dieninės
Price
6,950 GBP
per metus, Škotijos, ES ir likusių JK studentų. Užsienio studentai (ne ES) 16450 svarų sterlingų už studijų metus.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date