Tarptautinio verslo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūsų kompetencijos stiprinimas būsimoms valdymo užduotims

Jūsų kelias į aukštesnius tarptautinės rinkos valdymo lygius.

Magistrantūros programa yra labai geras pasirinkimas, jei norite ...

  • norėčiau išplėsti savo vadovavimo įgūdžius po savo bakalauro laipsnį
  • norėtų pereiti prie tarptautinės valdymo pozicijos
  • ieško magistro programos su novatorišku turiniu valdymo ir personalo vadybos

Turinys, tikslas ir kurso struktūra

Sėkmė per pagrindines kompetencijas - su magistro programa

Magistro programa "Tarptautinis verslas

Kiekvienas semestras apima šias temas:

Lyderystės įgūdžiai (1-asis semestras)

Per pirmąjį semestrą vadovavimo kompetencijos yra parengtos pagal mūsų naujovišką mokymo ir mokymosi koncepciją CORE ("Kompetencijos orientuotas tyrimas ir švietimas") pagal rinkos poreikius, orientuojantis į įmonių ekonominių iššūkių vertinimą pasaulinių tendencijų kontekste, nustatyti būsimas rinkas ir jų galimybes bei kurti verslo modelius, įskaitant finansavimą. Be to, pirmasis semestras skirtas suprasti vadovavimo veiklos svarbą, atsižvelgiant į verslo kultūrą, kuriant ir taikant atitinkamas kompetencijas.

Vadovavimo užduočių taikymas (2 semestras)

Antrojo semestro metu šios vadovavimo kompetencijos taikomos konkrečioms lyderystės užduotims. Temos, kurios yra ypač sunkios vadovams, yra strateginių žmogiškųjų išteklių valdymo talentų paieška, tobulinimas ir išlaikymas. Sukurti naujus darbo modelius, plėtoti komandas ir jų veiklą, taip pat atsižvelgti į kultūrinius ir etinius aspektus, kai vadovaujasi darbuotojais. Modulių turinys naudojamas kuriant sąvokas. Susitariančiosiose šalyse skatinamas asmeninių ir socialinių veiksmų kompetencijų ugdymas

"Going International" (trečiasis semestras)

Trečiąjį semestrą daugiausia dėmesio skiriama tarptautiniam bendradarbiavimui. Per stažuotes užsienyje arba per semestrą užsienyje galite įrodyti savo įgytus įgūdžius tarpkultūriniame kontekste.

Gilumoje patirtis (4 semestras)

Paskutinis semestras prasideda internetiniu tyrimo moduliu "Analizuojantis tarptautinį vadybą", po kurio eina magistro baigiamasis darbas, kuris idealiai susijęs su verslo praktikos klausimu.

Karjeros perspektyvos

Per kompetencijos stiprinimą tarptautinei karjerai

Su mūsų magistro laipsniu visi karjeros keliai yra jums atviri. Naujoviškos valdymo strategijos ir vadovavimo sąvokos optimaliai pasiruošia būsimiems iššūkiams valdymo srityje.

Magistrantūros studijuojantys darbuotojai gali tikėtis labai įdomių veiklos sričių, ypač vyresniosios vadovybės. Tokiose pozicijose, esančiose įmonės viršuje, vadovavimo gebėjimai ir pagrindinės kompetencijos yra būtinos. Todėl tarptautiniame kontekste kvalifikuoti vadovai turi geriausias ateities ir karjeros perspektyvas.

Be to, pagal laipsnį "magistro laipsnis (MA)" sukursite geriausias sąlygas akademinei karjerai mokymo ir mokslinių tyrimų srityje.

Paraiška

Ką reikia su savimi pritraukti - magistro programos priėmimo reikalavimai

Magistrantūros programa reikalauja motyvacijos ir socialinės kompetencijos iš mūsų studentų. Su mūsų unikaliu CORE principu ("Kompetencijos orientuotas tyrimas ir švietimas") mes puikiai pasiruošę jūsų būsimoms valdymo užduotims.

Reikalavimai:

  • 3 metų bakalauro laipsnis iš pripažinto universiteto
  • Pagrindinis ekonomikos supratimas, kurį įrodė ankstesnių studijų moduliai
  • Geros anglų kalbos žinios (mes priimame TOEFL, IELTS, TOEIC, CAE, CPE ar pan.).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz n ... Skaityti daugiau

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz named after the first governing mayor of Berlin. Skaityti mažiau