Tarptautinis finansų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Zhejiang University International Business School (ZIBS) finansų magistro laipsnis (IMF) yra skirtas lyderiams, turintiems pasaulinę viziją, pramonės įgūdžius ir nepriekaištingą profesionalumą. Studentai įsisavins finansų ir informacijos analizės principus, išmoks sumaniai pritaikyti finansines teorijas realiame pasaulyje, gilinsis į pažangiausias pramonės tendencijas Kinijoje ir užsienyje bei ugdys stiprius verslumo ir inovacijų įgūdžius. Absolventai turės galimybę tobulėti finansų ir technologijų pramonėje bei vyriausybėje ir tapti konkurencingi visame pasaulyje finansų specialistai.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Programos ypatybės

Orientuota į „FinTech“

Finansų magistras specializuojasi finansinių technologijų srityje ir suteikia studentams tvirtus pagrindus taikomosios ekonomikos, vadybos, teisės ir informatikos srityse. Programos tarpdisciplininis požiūris ir dėmesys į pažangiausias teorijas ir naujas technologijas suteikia absolventams galimybę naujoviškai pritaikyti „FinTech“ vyriausybei, pramonei, švietimui ir tyrimams.

Garsūs profesoriai ir ekspertai

„IMF“ programai vadovauja žinomi „FinTech“ ekspertai iš Kinijos ir ji glaudžiai bendradarbiauja su Zhejiang universiteto interneto finansų akademija ir Kembridžo alternatyviųjų finansų centru, kad suburtų garsius pasaulio ekspertus, mokslininkus ir „FinTech“ pramonės vadovus dalyvauti paskaitose, mentorystėje, praktinė patirtis ir tyrimai.

Tarpkultūriniai mainai

Įdarbindama kinų ir tarptautinius studentus ir naudodama anglų kalbą kaip pagrindinę mokymo kalbą, „iMF“ programos tarptautinė studentų bendruomenė integruoja Rytų ir Vakarų kultūras ir skatina skirtingų kultūrų supratimą. Tarptautinis miestelis, kuriame įsikūrusi programa, taip pat suburia iškiliausius inžinerijos, biologijos ir kitus pagrindinius studentus kultūrinių ir intelektualinių mainų srityje.

Bendradarbiavimas su pirmaujančiomis firmomis

ZIBS partneriai su garsiais „FinTech“ filmais, tokiais kaip „Ant Financial“, suteikia studentams puikias stažuočių galimybes ir platformas „FinTech“ tyrimams. Studentai naudojasi ne tik praktiniais kursais ir verslo mentoriais, bet ir naudojasi tyrimų galimybėmis Zhejiang University-Ant finansinių paslaugų centre ir karjeros plėtrai Kinijoje bei užsienyje.

Programos struktūra

„iMF“ yra dieninių magistro studijų programa, trunkanti 2 metus. Studentai turi uždirbti ne mažiau kaip 38 kreditų už kursus ir 4 kreditus už stažuotę. Stažuotė turėtų trukti ne mažiau kaip 6 mėnesius, iš kurių bent 3 mėnesiai turėtų būti su finansais susijusiose pareigose finansų įmonėse, korporacijose ar vyriausybėje. Būtina pateikti baigiamąjį tiriamąjį darbą.

134963_pic3.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134963_pic3.jpg" />

Informacija apie priėmimą: Pretendentai iš užsienio

Programos kvalifikacija

 • Turėkite bakalauro laipsnį ar jam prilygintą kvalifikaciją su atitinkama darbo patirtimi
 • Nereikalaujama kinų kalbos

Prašymo procesas ir reikalingi dokumentai

 • Pateikti paraišką internete
 • Išsiųskite šiuos patvirtinamuosius dokumentus paštu (* TVF paraiškai pateikti dokumentai nebus grąžinti)
  • Pasirašyta paraiškos forma su nuotrauka (baltas fonas, dydis 35 mm x 45 mm)
  • Galiojančio paso kopija (nuotraukos puslapis)
  • Aukščiausio laipsnio originalas arba notaro patvirtinta kopija
  • Oficialūs kiekvieno turimo laipsnio nuorašai
  • Oficiali TOEFL arba IELTS balų ataskaita (jei taikoma) (TOEFL C603 departamento kodas)
  • GRE arba GMAT balų ataskaita (jei yra) GRE GRE kodas: 4741)
  • Asmeninis pareiškimas (mažiausiai 1 500 žodžių) anglų arba kinų kalbomis
  • Pilnas gyvenimo aprašymas ir du informaciniai laiškai su referentų parašais ir kontaktinė informacija (vienas akademinis ir vienas profesionalas)
  • Paraiškos mokesčio pervedimas (800 RMB)
 • Interviu: „ZIBS iMBA Priėmimo biuras“ sudarys kandidatų sąrašą ir nustatys, kurie bus apklausti. Interviu vyks tiesiogiai arba per vaizdo konferenciją.

Mokestis už mokslą

Programos mokestis yra 148 000 RMB, mokamas per 2 metus dviem dalimis.

Prieš kreipdamiesi internetu susisiekite su ZIBS darbuotojais ir mes padėsime jums bet ką, kur reikia pagalbos.

 • Visų paraiškos dokumentų minkštosios kopijos turėtų būti siunčiamos adresu zibs-imf@intl.zju.edu.cn
 • Spausdintinės kopijos turėtų būti išsiųstos šiuo adresu:
  • „iMF“ programos komanda, kambarys. 405, Meno ir mokslo pastatas, Zhejiang University International Business School .718 East Haizhou Road, Haining, Zhejiang Province, China 314400,
  • +86 571 87572711

ZIBS pirmo kurso studentų stipendija (10000-20000 RMB)

ZIBS pirmojo kurso studentų stipendija įsteigta siekiant apdovanoti asmenis, turinčius išskirtinį pasaulinio vadovavimo potencialą. Ja gali naudotis visi pirmo kurso tarptautiniai studentai.

Stipendija bus mokama studentams kas mėnesį kaip pragyvenimo pašalpa, pradedant skaičiuoti po mėnesio po studentų registracijos laikotarpio. Stipendija bus išmokėta per vienerius mokslo metus (10 mėnesių). Tačiau studentai privalo sumokėti visą mokestį už mokslą registracijos metu.

Taikymo gairės

 1. Užpildykite ZIBS pirmųjų metų stipendijos paraiškos formą.
 2. Atsiųskite minkštą programos paketo, įskaitant paraiškos dokumentus, ir ZIBS Pirmųjų metų stipendijos paraiškos kopiją adresu zibs-imf@intl.zju.edu.cn.
 3. Išsiųskite paraiškos paketo kopiją, kaip aprašyta aukščiau, šiuo adresu: iMF Program Team, Rm. 405, Menų ir mokslo pastatas, Zhejiang University International Business School , 718 East Haizhou Road, Haining, Zhejiang Province, China 314400 +86 571 87572711

Vertinimo kriterijus

Stipendijos pasiūlymas bus nustatomas atsižvelgiant į pareiškėjo: akademinę informaciją (70%) + pokalbio rezultatus (30%).

Rezultatas bus paskelbtas birželio pabaigoje, taip pat patikslintas priėmimo laiške.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... Skaityti daugiau

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. Skaityti mažiau