Šis dvejų metų magistras suteikia jums žinių apie esamus ir būsimus iššūkius maisto moksluose, derindamas naujoves ir autentiškumą, suteikiant jums galimybę glaudžiai bendradarbiauti su maisto pramone. Programa yra bendra iniciatyva su Parma ir Udine universitetais, žinoma visame pasaulyje, už jų kompetenciją aukštojo mokslo srityje maisto mokslai.

kurso aprašymas

Kursas skirtas mokyti specialistus, kurie gali dirbti pasitikėdami maisto sričių , tokių kaip technologijos, inžinerija, mikrobiologija, chemija ir tvarumas.

Po pirmųjų metų galite pasirinkti iš penkių skirtingų profilių :

 • Taikomoji inžinerija ir genetika;
 • Maisto kokybė ir vadyba;
 • Mitybos mokslų;
 • Maisto chemija;
 • Maisto pakuotė.

113692_unibz_Stimmung-auf-dem-Universitaetsplatz-min.jpg

Pastarieji du mokymosi trasos siūlomi kartu, atitinkamai, su University College Cork, Airijoje ir technikos universiteto Miunchene, Vokietijoje. Studentai turės galimybę praleisti iki dviejų semestrų vienoje iš šių Europos partnerių institucijų.

Programa remiama pramonės asociacijoms Alto Adige - Sezione Alimentari ir Südtiroler Bauernbund - Unione Agricoltori e Coltivatori Diretti Sudtirolesi. Ši partnerystė leis studentams rašyti savo mokslinių tyrimų disertaciją su bendru globėjo iš abiejų universitetų ir maisto pramonėje.

Žvilgsniu

 • Laipsnių klasė: LM-70
 • ECTS kreditai: 120
 • Kurso trukmė: 2 metai
 • Kursai bus mokomi anglų kalba
 • Galimos vietos: 30 ES 5 ne ES
 • Campus: Bozen-Bolzano
 • Mokestis už mokslą: 1 435,50 EUR per metus

Kurso struktūra

Pirmieji metai apima daugiausia maisto technologijų ir maisto mikrobiologijos modulius, kurie yra bendri visiems mokymosi takams. Nuo antrųjų metų moduliai tampa būdingi pasirinktam profiliui. Norėdami pritaikyti savo kursą, galėsite pasirinkti iš penkių profilių ir įvairių modulių.

Valiutų programos ir stažuotės

Šiuo metu mes siūlome mainų programas beveik 20 partnerių universitetų visame pasaulyje, kaip dalį didelio bendradarbiavimo tinklo su pramonės įmonėmis Italijoje ir užsienyje, kur galite baigti savo stažuotę. Visų pirma šis magistras turi partnerystę su Korko universiteto koledžu, Airija ir Miuncheno technikos universitetu , Vokietija, dviem pasauliniais maisto mokslų lyderiais.

Užimtumo perspektyvos

Programos absolventai yra maisto pramonės įmonėse , specializuojasi moksliniams tyrimams ir plėtrai; maisto perdirbimas; gaminio projektavimas ir tobulinimas; maisto tvarkymo valdymas ir kontrolė; maisto automatizavimo technologijos; maisto autentiškumo užtikrinimo metodų kūrimas; kokybės kontrolė; ir naujoviškų procesų, skirtų maisto produktų maistinei vertei ir maisto grandinės tvarumui didinti, kūrimas.

Kursas suteikia studentams įrankius, kaip karjerą konsultantu arba dirbti vadovaujančiu vaidmeniu , daugiausia maisto pramonėje, ir įmonėse, kurios sieja maisto tiekimo grandinę, nuo gamybos iki sandėliavimo ir platinimo, įskaitant didelius mažmenininkus, viešieji ir privatūs centrai, skirti procesų planavimui, valdymui ir tobulinimui. Mūsų absolventai projektuoja ir diegia visus maisto procesus ir produktus, kad garantuotų ir sustiprintų juslinę, maistinę ir tvarią maisto grandinės kokybę .

Paraiška

Norint įstoti į kursą, jums reikės pateikti B2 lygio kompetencijos anglų kalba pažymėjimą. Jei neturite oficialaus kalbos sertifikavimo, galite pasinaudoti kalbos egzaminu mūsų universitetuose.

Išsami informacija apie studijų programą pateikta studijų manifestu, kuriame pateikiama informacija apie studijų planą, priėmimo reikalavimus, kalbos reikalavimus, paraiškų teikimo procesą, priėmimo procedūras, įregistravimo ir studijų mokesčius.

Atrankos kriterijai

Baigė bakalauro laipsnį (bakalauro arba jam prilygintas).

Internetinė programa

 • Early Bird - ES ir ne ES piliečiams: kovo-balandžio 2019 m
 • Pavėluotas prašymas - tik ES piliečiams: gegužės - 2019 m. Liepos mėn

Skelbimo reitingų sąrašas

 • Ankstyvasis paukštis: iki 2019 m
 • Vėlyva paraiška: iki 2019 m. Rugpjūčio pradžios

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Free University of Bozen-Bolzano »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 19, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
1,346 EUR
Mokestis už mokslą: 1 435,50 EUR per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date