Tarptautinis metalo lydinių konstrukcijų projektavimas ir taikymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinis magistro tyrimas, paremtas dviem pagrindinėmis medžiagų mokslų temomis; Lotaringijos universitete siūloma medžiagų mechanika ir mikrostruktūros. Mokymas vyksta anglų kalba, o programa gali naudotis visų tautybių studentai, turintys magistro laipsnį M1 ar lygiavertį, tai yra studentams, kurie jau studijavo vienerius metus magistrantūros studijose ir kurie nori įgyti savo antrosios pakopos magistro studijas tarptautinė atmosfera. Šio naujojo magistro tyrimo tikslas - apmokyti aukšto lygio metalurgijos ir medžiagų mechanikos vadovus. Šio kurso pabaigoje studentai turės visas žinias, reikalingas tęsti savo karjerą akademikuose ar siekti pramoninių tyrimų.

Šiuo kursu siekiama mokyti metalurgijos ir medžiagų mechanikos sričių specialistus inžinerijos ir magistrantūros srityse, tenkinančius daugelio profesionalių metalų lydinių gamybos ir perdirbimo sektorių (automobilių pramonės, aeronautikos, energetikos, įrangos, viešųjų darbų) lūkesčius. , naujas technologijas ir kt.) Prancūzijoje ir Europoje, taip pat ir visame pasaulyje.

Po šio magistro gautas magistro mokslinių tyrimų diplomas atvers galimybes ateityje atlikti daktaro laipsnį Lotaringijos regiono akademinėse laboratorijose, ypač Jean Lamour institute Nansi mieste ir LEM3 laboratorijoje Mete - dviejose finansuojančiose laboratorijose. meistras DAMAS - ir visi kursai ir tiriamoji veikla yra anglų kalba.

Programa organizuojama per du semestrus, pirmoji pusė skiriama konkretiems kursams, o antroji pusė daugiau skirta moksliniams tyrimams. Mokymas organizuojamas per 216 tiesioginių paskaitų, vadovėlių, praktinių, seminarų ir literatūros apžvalgų valandas. Kursai yra sudaryti iš keturių privalomų mokymo vienetų, leidžiančių labai skirtingo išsilavinimo studentams papildyti ir sustiprinti žinias, kurios sudarys teorinį pagrindą jų tyrimams. Tarp privalomų kursų studentai turėtų lankyti tarptautiniu mastu pripažintų tyrėjų seminarus. Be 21 ECTS vieneto (Europos kreditų perkėlimo sistema), priskiriamo privalomiesiems kursams, studentai, pasitarę su savo praktikos vadovu, gali pasirinkti iš pasirenkamųjų kursų.

Baigę studentai turi sėkmingai baigti kursus ir apginti magistro darbą, ne mažiau kaip 60 ECTS kreditų. Kursus skaitys Lotaringijos universiteto dėstytojai, priklausantys atitinkamai IJL ir LEM3 laboratorijoms, esančioms Nansi ir Metz. Sinchrotronas ir neutronai metalurgijoje 3 S10 Tyrimo stažuotė 30 LEM3 ir IJL laboratorijų metalurgijos komponentai taip pat vykdo tyrimus jungtinėje kompetencijos laboratorijoje, vadinamoje „DAMAS“; Lieti metalų, skirtų mažo jautrumo metalo konstrukcijoms, dizainas, kuris buvo sukurtas 2012 m., Specialiu Prancūzijos vyriausybės finansavimu pagal „Investiciją į ateitį“. „LabEx DAMAS“ siūlo šešias stipendijas atrinktiems žymiems magistrantų kandidatams (www.labexdamas.com) atveria galimybes ateityje vykdyti doktorantūros studijas Lotaringijos regiono akademinėse laboratorijose, ypač Nanso Jean Lamour institute ir LEM3. Laboratorija Mete - dvi finansuojančios meistro DAMAS laboratorijos - ir plačiau - laboratorijose visoje Prancūzijoje, taip pat ir užsienyje. Iš tikrųjų šios dvi laboratorijos glaudžiai bendradarbiauja su 60 laboratorijų visame pasaulyje, taip pat bendradarbiauja su technologinių tyrimų institutais Prancūzijoje (Medžiagų-metalurgijos procesų technologinis tyrimų institutas; IRT-M2P, atominės energijos ir alternatyvių energijos technologijų centras; CEA Tech). taip pat pažangių pramonės šakų tyrimų centrai (pavyzdžiui, „Arcelor-Mittal Research“).

Pacific Northwest National Laboratories researchers at the Bioproducts Sciences and Engineering Laboratory at WSU-Tri-Cities use a robot to prepare high throughput samples for a variety of projects.

Mokymo skyriai

Tarptautinio magistro laboratorijos DAMAS Lotaringijos universiteto mokymo vienetų sąrašas

 • SPIM-MET-902: mikrostruktūros formavimas
 • SPIM-MM-909: Deformacijos mechanizmai ir mikrostruktūra
 • SPIM-MET-908: Streso fazės transformacijos sąveika
 • SPIM-MM-911: Mechaninis medžiagų elgesys
 • SPIM-DAM-901: Bibliografijos tyrimas
 • SPIM-DAM-902: Seminaras
 • SPIM-MET-904: Eksperimentiniai mikrostruktūros apibūdinimo metodai
 • SPIM-MET-910: spalvotųjų metalų lydiniai ir metalų matricos kompozitai
 • SPIM-MM-910: Eksperimentiniai kietosios mechanikos metodai
 • SPIM-MET-907: skaitmeninė metalurgija
 • SPIM-MM-918: Medžiagos tekstūra ir fizinės savybės
 • SPIM-MET-901: Gavybos metalurgijos elementai
 • SPIM-DAM-903: Miltelių metalurgijos technologija ir sukepinimas
 • SPIM-MM-930: formavimo procesai
 • DAMAS-DAM-904: Lengvos metalinės konstrukcijos medžiagų pasirinkimas
 • SPIM-MET-909: Juodųjų metalų lydiniai
 • SPIM-MET-913: Sinchrotronas ir neutronai metalurgijoje
 • S10-OT1: Praktikos mokymai

Visi kursai ir mokslinių tyrimų veikla yra anglų kalba.

Programa organizuojama per du semestrus, pirmąjį pusmetį skiriant konkretiems kursams, o antrąjį pusmetį daugiau skiriama moksliniams tyrimams.

Mokymas organizuojamas per 216 tiesioginių paskaitų, vadovėlių, praktinių, seminarų ir literatūros apžvalgų valandas.

Kursai yra suskirstyti į keturis privalomus mokymo padalinius, leidžiančius studentams iš labai skirtingos kilmės papildyti ir sustiprinti savo žinias, kurios bus teorinis jų tyrimų pagrindas.

Tarp privalomų kursų studentai turėtų dalyvauti tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų rengiamuose seminaruose.

Be 21 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistemos), priskirtų privalomiesiems kursams, studentai, pasikonsultavę su stažuotės vadovu, gali rinktis iš neprivalomų kursų.

Studijų baigimui studentai privalo sėkmingai baigti kursus ir ginti magistro baigiamąjį darbą ne mažiau kaip 60 ECTS kreditų.

Kursus suteiks Lorraine universiteto fakulteto nariai, priklausantys IJL ir LEM3 laboratorijoms, esančioms Nansyje ir Metze.

Priėmimo tvarka

Kiekvienas pareiškėjas turi atsisiųsti pagrindinio kandidato paraiškos formą .

Dokumentai, reikalingi priimant:

 • Paso (arba asmens tapatybės kortelės) ir gimimo liudijimas
 • Mokslo laipsnio pažymėjimas (lygus 60 ECTS magistro laipsnyje). Šis dokumentas gali būti išsiųstas vėliau, jei galutiniai rezultatai arba jų dar nėra
 • „Marksheet“
 • Tikslo pareiškimas (motyvacinis laiškas)
 • Anglų kalbos testo rezultatai
 • Visas oficialios korespondencijos pašto adresas
 • neprivaloma - stažuotės pažymėjimai ir rekomendaciniai laiškai

Baigę nusiųsti failą ir reikiamus dokumentus į Mokslų ir technologijų fakulteto Švietimo skyrių el. Paštu arba paštu.

Paraiškų teikimo terminas yra birželio vidurys.

Gavusi jūsų bylą, jūsų paraiška bus pateikta kompetentingam komitetui. Švietimo tarnyba informuos jus apie sprendimą kuo greičiau.

PASTABA: Netinkamos paraiškos bus atmestos.

Jei būsite priimtas, gausite priėmimo laišką, kuris leis pradėti procedūrą norint gauti vizą (vizos D studentas).

Labai svarbu: jei esate užsienietis, nebaigęs Prancūzijos universiteto ir gyvenate vienoje iš šių šalių: Alžyre, Argentinoje, Benine, Brazilijoje, Burkina Faso, Kamerūne, Čilėje, Kinijoje, Kolumbijoje, Komoruose, Kongo mieste (Brazzaville), Egiptas, Gabonas, Gvinėja, Indija, Indonezija, Iranas, Dramblio Kaulo Krantas, Japonija, Libanas, Madagaskaras, Malis, Mauritanija, Mauricijus, Meksika, Marokas, Peru, Rusija, Senegalas, Pietų Korėja, Sirija, Taivanas, Tunisas, Turkija, JAV, Vietnamas: turite naudoti internetinę CEF procedūrą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate ... Skaityti daugiau

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate). Skaityti mažiau
Nancy , Lježas , Luleå , Freibergas , Metzas , Marseilis , Prahos 6 , Saclay , Leganés , Štutgarte , Gente + 10 Daugiau Mažiau