Tarptautinis metalo lydinių konstrukcijų projektavimas ir taikymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinis magistro tyrimas, pagrįstas dviem pagrindinėmis medžiagų mokslų temomis; Lorraine universitete siūlomos medžiagos ir mikrostruktūros mechanika. Mokymas pateikiamas anglų kalba, o programa yra atvira visų tautybių studentams, turintiems magistro M1 lygį arba lygiavertį, ty studentams, kurie jau studijavo vienerius metus absolventų lygmenyje ir nori realizuoti savo 2-ąjį magistro kursą. tarptautinė atmosfera. Šio naujo magistro tyrimo tikslas - mokyti aukšto lygio vadovus metalurgijoje ir medžiagų mechanikoje. Šio kurso pabaigoje studentai turės visas žinias, reikalingas karjerai akademikoje ar pramonės tyrimams.

Šio kurso tikslas - apmokyti metalurgijos ir medžiagų mechanikos srities specialistus inžinerijos ir magistro lygmenyse, atitinkančius daugelio profesionalių metalų lydinių gamybos ir perdirbimo sektorių (automobilių pramonė, aeronautika, energetika, įranga, viešieji darbai) lūkesčius technologijos ir kt.) Prancūzijoje ir Europoje, bet ir visame pasaulyje.

Pasibaigus šiam meistrui, gautas magistrantūros diplomas atveria galimybes ateityje atlikti mokslinius tyrimus Lorraine regiono akademinėse laboratorijose, ypač Jean Lamour institute Nansyje ir LEM3 laboratorijoje, esančioje Metze - dvi kapitono finansavimo laboratorijos. DAMAS - ir visi kursai ir mokslinių tyrimų veikla yra anglų kalba.

Programa organizuojama per du semestrus, pirmąjį pusmetį skiriant konkretiems kursams, o antrąjį pusmetį daugiau skiriama moksliniams tyrimams. Mokymas organizuojamas 216 valandų paskaitų, pamokų, praktinių, seminarų ir literatūros tyrimų metu. Kursai yra suskirstyti į keturis privalomus mokymo padalinius, leidžiančius studentams iš labai skirtingos kilmės papildyti ir sustiprinti savo žinias, kurios bus teorinis jų tyrimų pagrindas. Tarp privalomų kursų studentai turėtų dalyvauti tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų rengiamuose seminaruose. Be 21 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistemos), priskirtų privalomiesiems kursams, studentai, pasikonsultavę su stažuotės vadovu, gali rinktis iš neprivalomų kursų.

Studijų baigimui studentai privalo sėkmingai baigti kursus ir ginti magistro baigiamąjį darbą ne mažiau kaip 60 ECTS kreditų. Kursus duos Lorraine universiteto fakulteto nariai, priklausantys atitinkamai NJJ ir LEM3 laboratorijoms. Synchrotron ir neutronai metalurgijoje 3 S10 Mokslinių tyrimų stažuotė 30 IJL laboratorijų LEM3 ir metalurgijos komponentai savo tyrimus atlieka ir bendroje laboratorijoje „DAMAS“; Lengvojo lydinio metalo konstrukcija, skirta nedidelės apimties konstrukcijoms, kuri buvo sukurta 2012 m., Skiriant specialų Prancūzijos vyriausybės finansavimą investuojant į būsimus veiksmus. LabEx DAMAS siūlo šešias stipendijas atrinktiems geriems magistrantūros kandidatams (www.labexdamas.com).

Atidarykite ateities mokslinių tyrimų galimybes doktorantūroje Lorraine regiono akademinėse laboratorijose, ypač Jean Lamour institute Nansyje ir LEM3 laboratorijoje, esančioje Metz mieste - dvi pagrindinės DAMAS finansavimo laboratorijos - ir plačiau - laboratorijose visoje Europoje. Prancūzija, taip pat ir užsienyje. Iš tiesų, šios dvi laboratorijos bendradarbiauja su 60 laboratorijų visame pasaulyje, taip pat bendradarbiauja su Prancūzijos technologinių tyrimų institutais (Medžiagų ir metalurgijos technologinių tyrimų institutas; IRT-M2P, Atominės energijos ir alternatyvių energijos technologijų centras; CEA Tech). taip pat pažangių pramonės šakų mokslinių tyrimų centrai (pvz., „Arcelor-Mittal Research“).

Mokymo planas114642_OrganizationMaster.jpg

Visi kursai ir mokslinių tyrimų veikla yra anglų kalba.

Programa organizuojama per du semestrus, pirmąjį pusmetį skiriant konkretiems kursams, o antrąjį pusmetį daugiau skiriama moksliniams tyrimams.

Mokymas organizuojamas 216 valandų paskaitų, pamokų, praktinių, seminarų ir literatūros tyrimų metu.

Kursai yra suskirstyti į keturis privalomus mokymo padalinius, leidžiančius studentams iš labai skirtingos kilmės papildyti ir sustiprinti savo žinias, kurios bus teorinis jų tyrimų pagrindas.

Tarp privalomų kursų studentai turėtų dalyvauti tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų rengiamuose seminaruose.

Be 21 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistemos), priskirtų privalomiesiems kursams, studentai, pasikonsultavę su stažuotės vadovu, gali rinktis iš neprivalomų kursų.

Studijų baigimui studentai privalo sėkmingai baigti kursus ir ginti magistro baigiamąjį darbą ne mažiau kaip 60 ECTS kreditų.

Kursus suteiks Lorraine universiteto fakulteto nariai, priklausantys IJL ir LEM3 laboratorijoms, esančioms Nansyje ir Metze.

Priėmimo tvarka

Kiekvienas pareiškėjas turi parsisiųsti Meistro paraiškos formą

Dokumentai, reikalingi priimant:

  • Paso (arba asmens tapatybės kortelės) ir gimimo liudijimas
  • Laipsnio pažymėjimas (lygus 60 ECTS magistro lygmenyje). Šis dokumentas gali būti išsiųstas vėliau, jei galutiniai rezultatai dar nepasiekiami.
  • „Marksheet“
  • Tikslo pareiškimas (motyvacinis laiškas)
  • Anglų kalbos testo rezultatai
  • Visas oficialios korespondencijos pašto adresas
  • neprivaloma - stažuotės pažymėjimai ir rekomendaciniai laiškai

Užpildžius bylą ir reikiamus dokumentus reikia siųsti Mokslo ir technologijų fakulteto Švietimo tarnybai elektroniniu paštu arba paštu.

Paraiškos pateikimo terminas yra 2016 m. Birželio 10 d.

Gavusi jūsų bylą, jūsų paraiška bus pateikta kompetentingam komitetui. Švietimo tarnyba informuos jus apie sprendimą kuo greičiau.

PASTABA: Netinkamos paraiškos bus atmestos.

Jei esate priimtas, gausite patvirtinimo laišką, kuris leis jums pradėti vizos gavimo procedūrą (vizos D studentas). Labai svarbu: jei esate užsienietis, nesate baigęs prancūzų universiteto ir gyvenate vienoje iš šių šalių: Alžyras, Argentina, Beninas, Brazilija, Burkina Fasas, Kamerūnas, Čilė, Kinija, Kolumbija, Komorai, Kongas (Brazavilis), Egiptas, Gabonas, Gvinėja, Indija, Indonezija, Iranas, Dramblio Kaulo Krantas, Japonija, Libanas, Madagaskaras, Malis, Mauritanija, Mauricijus, Meksika, Marokas, Peru, Rusija, Senegalas, Pietų Korėja, Sirija, Taivanas, Tunisas, Turkija, JAV, Vietnamas: turite naudoti internetinę CEF procedūrą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate ... Skaityti daugiau

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate). Skaityti mažiau
Nancy , Lježas , Luleå , Freibergas , Metzas , Marseilis , Prahos 6 , Saclay , Leganés , Štutgarte , Gente + 10 Daugiau Mažiau