Tarptautinis mokslų, chemijos ir fizikos mokslų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinė magistro chemija ir medžiagų fizika

CHEMIJOS IR MEDŽIAGŲ FIZIKA (CPM) MASTER PROGRAMA

Mūsų visuomenė šiuo metu susiduria su dideliais iššūkiais energetikos, medicinos, ekologijos, statybos ir transporto srityse. Siekiant tolesnių pažangos šiose pagrindinėse srityse, tapo svarbu atrasti ir kurti naujas funkcines medžiagas.

Turinys

Medžiagų mokslo ir fizikos katedroje siūloma chemijos ir fizikos medžiagų magistro programa (CPM) rengia studentus šiems svarbiems klausimams. Tai atvira studentams iš visų šalių ir skirtingų mokslo sričių.
Tai orientuota į sintetines ir natūraliai veikiančias medžiagas sintezę, apibūdinimą ir apdorojimą. Ši programa suteikia studentams išsamų supratimą apie fizinių, cheminių ir biologinių medžiagų savybes, susijusias su jų integravimu į funkcinius prietaisus ir realias programas. Studentai, įstojusieji į šią programą, įgis išsamų medžiagų mokslo ir inžinerijos išsilavinimą, kuris atitiks pramonės ir akademinės bendruomenės poreikius.

Įėjimo reikalavimai

B.Sc. laipsnis susijusioje ar lygiavertis studijas patvirtintoje Austrijos ar užsienio šalies aukštojo mokslo įstaigoje (fizika, chemija, inžinerija, medžiagų mokslai ir kt.).

ORGANIZAVIMAS IR STUDIJŲ KRYPTIS

 • Akademinis laipsnis: magistro laipsnis
 • Programos trukmė: 3 semestrai
 • ECTS vienetai: 90
 • Pradžios data: žiema (spalio mėn.) Arba vasaros (kovo mėn.) Semestras

Struktūra

CPM magistro programa yra anglų kalbos mokymo programa. Tyrimas orientuotas į tris semestrus. Subalansuotas reikiamų pagrindinių kursų ir pasirenkamųjų modulių derinys suteikia lanksčią ir individualią mokymo programą. Pirmaisiais dviem semestrais pristatomi šiuolaikiniai funkcinių medžiagų sintezės, apdorojimo ir charakterizavimo metodai. Trečiasis semestras skirtas magistro darbo moksliniams tyrimams.

Tyrimai

Per magistrantūros studijų programą studijų programa, studentai susipažins su nepriklausomų eksperimentinių mokslinių tyrimų priemonėmis, nuolat bendraujantys su mūsų fakulteto nariais. Tai suteiks studentams galimybę rasti naujoviškus sprendimus dėl medžiagos, apdorojimo ir tvarumo problemų.

ORGANIZAVIMAS IR STUDIJŲ KRYPTIS

Kiekvienas semestras atitinka 30 ECTS vienetų.

Pagrindiniai kursai

 • Medžiagų chemija
 • Medžiagų fizika
 • Medžiagų apibūdinimas
 • Sveikata, sauga ir reglamentai

Penki pasirinktiniai moduliai

 • Nanomedžiagos ir sąsajos
 • Biologinės medžiagos ir aplinka
 • Medžiagos, mineralai ir ištekliai
 • Kompiuterinė medžiaga
 • Pramoniniai valdytojai

Taikymo sritis ir mokymo programa

Technologijos, skirtos spręsti dabartinius pasaulinius iššūkius, labai priklauso nuo medžiagų kūrimo. Norint tobulinti šiandienos medžiagą, taip pat kurti naujos kartos medžiagas, reikia gilių žinių ir įgūdžių gamtos moksluose. Nuo 2014-2015 m. Žiemos semestro Zalcburgo universitetas siūlo naują tarptautinės magistro programos, pavadintos "Medžiagų chemija ir fizika", mokymo programą.
Ši magistrantūros programa skirta mokyti puikius bakalauro absolventus iš chemijos, fizikos, medžiagų mokslo ir inžinerijos sritis, apibūdinimas ir taikymo funkcinės medžiagos. Ypatingas dėmesys bus skiriamas gamtos ištekliams ir aplinkai. Chemijos ir fizikos medžiagų magistro programa yra trijų semestrų programa, teikianti pažangų techninį pasirengimą moksliniams tyrimams ir plėtrai, taip pat vadybai ir verslumui. Programos reikalavimai yra lankstūs, kad būtų remiami studentai, turintys skirtingų interesų ir karjeros tikslų. Medžiagų mokslo ir fizikos katedroje anglų kalbos kursai bus mokomi srities specialistams.

PARIS LODRONAS SALZBURGO UNIVERSITETAS

1622 m. Zalcburgo universiteto (PLUS) sukurtą kunigaikščio arkivyskupo Paryžiaus Lodroną sudaro keturi fakultetai (teologija, teisė, kultūros ir socialiniai mokslai, gamtos mokslai), kuriuose dirba maždaug 18 000 studentų ir 2800 darbuotojų.

Zalcburgo universitetas siūlo studentams įvairius bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius. subalansuoto mokytojų ir mokinių santykio programos. "PLUS" studentams, esantiems Sporto centre ar įvairiuose studentų klubuose, galima užsisakyti papildomų pamokų.
Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2018

Apie mokyklą

Created by Prince Archbishop Paris Lodron in 1622, the University of Salzburg (PLUS) is now composed of four faculties (Theology, Law, Cultural and Social Sciences, Natural Sciences) with approximatel ... Skaityti daugiau

Created by Prince Archbishop Paris Lodron in 1622, the University of Salzburg (PLUS) is now composed of four faculties (Theology, Law, Cultural and Social Sciences, Natural Sciences) with approximately 18,000 students and 2,800 employees. Skaityti mažiau