"Technion-Cornell" dvigubo magistro laipsniai "Connective Media"

Bendroji informacija

Programos aprašymas

"Technion-Cornell" dvigubo magistro laipsniai "Connective Media"

DEGREE: MS INFORMACINĖS SISTEMOS (CORNELL)

Skaitmeniniai įrenginiai ir platformos pakeitė tai, kaip mes sąveikaujame su pasauliu, tampa svarbia ir vis labiau reikalinga darbo, mokymosi, parduotuvės, komunikacijos netgi pavaros dalis. Vis dėlto jungiamojo ryšio priemonės naudingumas dar nėra visiškai įmanomas, o būdai, su kuriais mes sąveikaujame, yra nuolatinės naujovės.

"Technion-Cornell" dvigubo magistro laipsniai jungtinėse žiniasklaidos priemonėse, siūlomi per "Jacobs Technion-Cornell" institutą " Cornell Tech , padės jums klestėti šioje dinamiškoje žmogaus ir technikos sankirtoje.Sužinokite, kur sąveikauja skaitmeninis ir žmogus

Pirmasis tokio pobūdžio laipsnis pasaulyje, "Technion-Cornell" dvigubo magistro laipsnis "Connective Media" kuria naujos kartos į žmogus orientuotą programinės įrangos inžinierių, naujų produktų kūrėjų ir techninio vartotojo patirties specialistus, remdamasis kompiuterių mokslo, inžinerijos disciplinais , sociologija, psichologija, verslas ir dizainas.

Programa buvo sukurta naudojant tokias technologijas valdančias kompanijas kaip "Twitter", "Facebook" ir The New York Times. Jo praktinis, dvejų metų mokymo programa yra orientuota į kompiuterių mokslą ir inžineriją, žmogiškąjį ir socialinį technologijų poveikį ir verslumą. Dirbdami skirtingų funkcijų komandose, kuriose dirba bendraklasiai iš įvairių " Cornell Tech " įvairių studentų, "The Studio Studio" išspręskite realių klientų problemas ir sukursite savo verslą "Startup Studio". Tuo tarpu baigsite specializacijos projektą, išsamiai išnagrinėsite pasirinktą temą. Be puikių techninių įgūdžių ir gilaus žmogaus technologinių aspektų supratimo, jūs įgysite patirties, pasitikėjimo ir profesinio tinklo, reikalingų greitam jūsų karjerai šioje įdomioje ir nuolat besikeičiančioje srityje.

Kas turėtų kreiptis?

"Technion-Cornell" dvigubo magistro laipsniai jungtinėse žiniasklaidos priemonėse yra atviri ambicingiems studentams, turintiems stiprią akademinę mokslo ar inžinerijos patirtį, žavisi žmonėmis pagrįstomis technologijomis ir stipriu verslumu. Jei neturite stiprios akademinės mokslo ar inžinerijos pagrindų, mes atsižvelgsime į reikšmingą asmeninę ar profesinę patirtį programavimo ar matematikos srityje.

Tiriamos temos

 • Mašininis mokymasis
 • Kompiuterio saugumas
 • NLP
 • Sistemos (kompiuteris)
 • Duomenų mokslas
 • Kompiuterio vizija
 • HCI
 • Psichologijos ir sociologijos aspektai
 • Technika, etika, vertybės, teisė ir politika
 • Vartotojo orientuotas dizainas

ĮVAIRIAS KURSAS

Ryšių žiniasklaidos psichologiniai ir socialiniai aspektai

Kreditai 3,00

Šis kursas nagrinėja ryšių technologijų ir informacinių mokslų elgsenos pagrindus bei elgesio mokslų teorijų ir metodų vaidmenį suprasti žmonių naudojimąsi informacija ir ryšių technologijomis, jų prieigą prie jų ir jų sąveiką. Įvairūs analizės lygiai - individualūs, mažos grupės ir didesni kolektyvai - bus įtraukti kartu su daugybe drausminių perspektyvų. Kursų temos bus: įvadas į elgesio tyrimų metodus; žmogaus suvokimo ir pažinimo principai; projektavimo, dėmesio ir atminties kognityvinės perspektyvos; emocija / poveikis; kalbos vartojimo psichologinės teorijos ir savęs pateikimas kompiuteriu perduodamoje komunikacijoje; koordinavimo ir grupinio darbo socialinės psichologinės perspektyvos (skaitmeninė sąveika), organizacinės mokslo teorijos apie socialinius ryšius ir santykius; vartotojo motyvacija, įtikinimas. Metodologinės temos bus tokios: laboratorinių ir lauko eksperimentų projektavimas, apklausos tyrimai ir lauko stebėjimai, bendri statistiniai metodai, naudojami elgesio moksluose ir jų interpretavimas, ir strategijos, skirtos pranešimams apie elgesio mokslo studijas.

Karjera lauke

 • Programinės įrangos kūrėjas
 • Produkto vadybininkas
 • Duomenų mokslininkas
 • Techninis naudotojo patirties specialistas
 • "Startup" įkūrėjas arba CTO

Mokymo planas

"Technion-Cornell" dvigubo magistro laipsniai jungtinių žiniasklaidos studijų programose susideda iš kursinių darbų ir projektų, kurie suteikia jums tvirtą techninį pagrindą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama inovacijoms, produktų kūrimui, žmonių dalyvavimui ir socialiniams aspektams, esantiems visame technologijų pasaulyje.

" Cornell Tech išskirtinėje švietimo naujovių Cornell Tech jūs taip pat dalyvausite pasimėgauti "Studio" patirtimi, kurioje sukursite komandos kūrimo ir vadovavimo įgūdžius, kurdami naują produkto idėją, reaguodami į strategines realios organizacijos poreikius ir sukurti savo paleisties.

Koks tavo planas gali atrodyti

Pirmame rudens semestre, ryte vyksite pageidaujamus ir pasirenkamuosius kursus. Jūs praleisite po pietų, dirbančių komandos projektuose "Product Studio" ir "Startup Ideas", ir iš Studijos pokalbių išmoksite iš pramonės lyderių.

Savo pirmame pavasario semestre jūs tęsite reikalingus ir pasirenkamuosius kursų kursus ir pradėkite dirbti dviem semestrais, giliai technine specializacija.

Savo antrojo rudens semestro metu jūs tęsite būtinus ir pasirenkamuosius kursų kursus ir baigsite darbą savo specializacijos projektuose.

Savo paskutiniame pavasario semestre jūs praleisite savo ryte reikalingus ir pasirenkamuosius kursų kursus. Po pietų jūs pradėsite komandos projektus "Startup Studio" ir "Product Management" bei tęskite "Studio" pokalbius.

Magistrantūros Informacinės Sistemos

"Connective Media" ir "Health Tech".

Taikymo laikas

Cornell Tech siūlo tris paraiškų teikimo etapus. Pareiškėjai raginami pateikti paraišką, kai jie yra pasirengę. Mes svarstysime kandidatus, kurie bus taikomi kiekviename paraiškų ture. Peržiūrime paraiškas, kai jas gauname.

2018-2019 m. Paraiškų pateikimo terminai yra tokie:

1 turas - penktadienis, sausio 4 d., 2019 m., 11.59 val. ET

2 turas - penktadienis, 2019 m. Vasario 15 d., 23.59 val. ET *

Pasibaigus 2 etapo paraiškų pateikimo terminui, Priėmimo komisija peržiūrės paraiškas pagal eilės tvarka.

Paraiška

Būtina atsižvelgti į tai, kad visi pareiškėjai savo internetinėje paraiškoje turi pateikti šiuos duomenis:

Aprašymas

Jūs turite pateikti dabartinę santrauką kartu su savo paraiška. Naudodamiesi "LinkedIn" turėsite galimybę automatiškai užpildyti paraiškoje pateiktą užimtumo ir švietimo informaciją. Atkreipkite dėmesį, bet kurią informaciją, kuri automatiškai užpildyta "LinkedIn", galima redaguoti.

Asmeninis pareiškimas

Čia " Cornell Tech būsite dalis aplinkoje, kurioje kūrybiškumas, techninis gylis ir lyderystė turi vietą prie stalo. Mes vertiname, kas jūs esate ir ką jūs įtraukiate į šią formulę. Pateikite vieno ar dviejų puslapių ataskaitą, kurioje aprašomas jūsų susidomėjimas šia programa. Jūsų pateiktame dokumente turėtų būti parodyta asmeninė patirtis, rodanti jūsų kūrybiškumą, lyderystę ir techninius gebėjimus.

Visų pirma, galite laisvai išsiaiškinti techninius projektus, kuriuos baigėte, jų kūrybinius ir techninius aspektus; bet kokia verslumo ar vadovavimo patirtis; jūsų profesinės karjeros tikslai; naudą, kurią, jūsų manymu, yra "Niujorko" technologijų ekosistemos dalis; ir kodėl ši programa jums tinka.

Dvi rekomendacijos

Rekomendatoriai turėtų būti fakulteto nariai, prižiūrėtojai ar kiti asmenys, kurie jus profesionaliai žino ir matė jus svarbų vaidmenį esminiuose projektuose. Rekomendacijos turi būti pateiktos internete.

GRE

GRE yra privalomi norint įstoti į magistro programas informacinių sistemų. Visi oficialūs testai turi būti tiesiogiai pranešti Kornelio universitete. GRE instituto kodas Korneliui yra 2098 m. Prašome nuosekliai rašyti savo vardą tiek savo paraiškoje, tiek bandymų rezultatų ataskaitoje.

Siužetai

Reikalaujama iš kiekvienos anksčiau lankomos kolegijos ar universiteto atsiųstų pranešimų, kuriuos reikia nusiųsti internetu su programa. Priimti studentai turės pateikti oficialų stenogramą tiesiai į Kornelio aukštąją mokyklą prieš imatrikuliavimą.

Paraiškos mokestis

Negrąžinamas paraiškos mokestis 95 USD turi būti pateiktas kartu su internetine programa.

Tarptautiniai pareiškėjai

Siužetai

Be minėtų programoje nurodytų reikalavimų, tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti patvirtintą anglų vertikalų nuorašą, jei originalo kalba nėra anglų. Sėkmingi tarptautiniai pareiškėjai gaus bakalaureato laipsnį iš pripažintos mokyklos ar universiteto.

TOEFL

Pareiškėjai taip pat privalo įrodyti anglų kalbos įgūdžius priimdami anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL). Oficialūs TOEFL balai turi būti siunčiami į Kornelio universiteto aukštąją mokyklą. Institucijos kodas yra 2098. Kornelio oficialūs minimalūs daliniai balai už kiekvieną TOEFL elementą yra tokie:

 • Rašymas: 20
 • Skaitymas 20
 • Klausymas 15
 • Kalbėjimas 22

TOEFL reikalavimą galima atšaukti, jei pareiškėjas atitinka bent vieną iš šių kriterijų:

 • Ar vietinis pilietis yra Jungtinės Valstijos, Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija arba Jungtinė Karalystė.
 • Per pastaruosius penkerius metus studijuojote dieninėse studijose ne mažiau kaip dvejus mokslo metus Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėje Karalystėje arba su anglų kalbos mokymu Kanadoje ar Pietų Afrikoje. Turite pateikti stenograma, rodančią, kad lankėtės kolegijoje vienoje iš patvirtintų vietovių.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Cornell Tech is a revolutionary model for graduate education that fuses technology with business and creative thinking. Cornell Tech brings together like-minded faculty, business leaders, tech entrepr ... Skaityti daugiau

Cornell Tech is a revolutionary model for graduate education that fuses technology with business and creative thinking. Cornell Tech brings together like-minded faculty, business leaders, tech entrepreneurs and students in a catalytic environment to produce visionary ideas grounded in significant needs that will reinvent the way we live. Skaityti mažiau