Teisės ir ekonomikos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Teisės ir ekonomikos magistro programoje pagrindinis dėmesys bus skiriamas ekonominiams ir teisiniams rinkos reguliavimo (bankininkystės, energetikos, telekomunikacijų, transporto, sveikatos priežiūros ir kt.), Privataus kapitalo, rizikos draudimo fondų, konkurencijos ir konkurencijos politikos, įmonių valdymas ir susijungimai. Jūs išmoksite iš tarpdisciplininės teisininkų ir ekonomistų komandos, kurie sustiprins sudėtingą kursų turinį tiek teorijos, tiek realiosios žiniomis. Programos pagrindinis dėmesys skiriamas ekonomikos ir įstatymų tarpusavio priklausomybei. Baigus šią programą, būsite unikaliai pasirengę įveikti tai, kas yra bendras atotrūkis tarp šių disciplinų. Jūs sujungsite bendrą šios programos tikslą su vienu iš dviejų išskirtinių teisės ir ekonomikos krypčių. Sužinokite daugiau apie šiuos takelius:

 • LLM trasa
 • Magistrantūros studija

Didėjantis poreikis daugiadisciplininiams ekspertams

Utrecht University teisės ir ekonomikos magistras buvo įkurtas reaguojant į augančius tarptautinių darbdavių poreikius daugiadalykiams ekspertams konkurencijos, reglamentavimo klausimais ir valdymui. Programoje jūs išnagrinėsite teisinius ir valdymo klausimus bei pagrindines ekonomines teorijas, susijusias su tokiais atvejais:

 • Europos Komisija "Philips" taikė 1,47 mlrd. Eurų baudą už katodinių spinduliuotės vamzdžių kartelio veikimą.
 • UPS atsisakė 5,16 mlrd. Eurų vertės sandorio su "TNT Express", kai Europos reguliuotojai pradėjo blokuoti įsigijimą.
 • Europos Komisijos atliktas tyrimas dėl siūlomo įsigyti Olandijos kabelinės televizijos operatoriaus "Ziggo", kurį JAV įkūrė "Liberty Global".
 • Valdymo kodeksų tinkamumas sprendžiant Reino krašto ir akcininkų ekonomiką vykdomosios užmokesčio srityje be kita ko.
 • Vyriausybė bando užkirsti kelią finansų sistemos žlugimui.
 • Finansų būstinės perkėlimas arba perkėlimo kainų naudojimas siekiant išvengti mokesčių, kaip neseniai atskleidė tokios įmonės kaip "Google", "Starbucks" ir "Rolling Stones".

Tikroji dviejų disciplinų sąveika

Jei turite teisės bakalauro laipsnį (LLB), jūs turėsite teisę į LLM laipsnį per šią programą, o ekonomikos bakalauro laipsnį paprastai apibūdina jus teisės ir ekonomikos magistro laipsnį. Studentai iš abiejų (ir kitų) fonų vadovaujasi ta pačia integruotąja programa, kad nuo pat pradžių skatintų daugiadalykį. Utrecht University teisės ir ekonomikos profesoriai, pripažįstami kaip pagrindiniai jų sričių mokslininkai, tiria Europos ir tarptautinį reguliavimą bei valdymą.

Sutelkta tiek į teisines, tiek ekonomines perspektyvas

Per savo tarpdisciplininį požiūrį, orientuotą į rinkos reguliavimą tiek teisiniu, tiek ekonominiu požiūriu, ši magistrantūros programa suteiks jums visiškai naują perspektyvą ir įrankių rinkinį.

Mokymo programa suteiks jums akademinių žinių, tarpdisciplininio supratimo ir mokslinių tyrimų bei analitinių įgūdžių, reikalingų profesinei ar akademinei karjerai ekonomikos ir teisės sričių sankirtos link (čia galite išnagrinėti savo karjeros perspektyvas). Taip pat mokysite veiksmingai bendrauti su specialistais iš bet kurios disciplinos.

Baigę programą, būsite:

 • Gebėti atlikti nepriklausomus tyrimus teisės ir ekonomikos srityse.
 • Gebės spręsti teisines ir ekonomines problemas tiek savarankiškai, tiek su kitais, atsižvelgdamos į socialinius aspektus.
 • Taikyti teisines ir ekonomines žinias, teorijas ir modelius, skirtus įmonių, organizacijų ar vyriausybinių institucijų bandymams ar plėtrai.
 • Gebėti profesionaliai bendradarbiauti su kitais tarpdisciplininėse komandose, vertinti savo pasirodymus, prisidėti prie naujų žinių sujungimo ir generavimo komandoje.

Profesinės karjeros link

Šios programos absolventai paprastai kreipiasi dėl reguliavimo ir konkurencijos teisės ar verslo aplinkos (pvz., Konsultacijų ar tarptautinių įmonių reguliavimo tarnybų). Jie taip pat užima pozicijas reguliavimo institucijose (tokiose kaip Europos Komisija, ECB arba nacionaliniai bankai), konkurencijos institucijos (pvz., ACM Nyderlanduose) ir įvairios kitos reguliavimo agentūros. Šios pozicijos gali būti nacionaliniu arba Europos lygio institucijų, pvz., ACER arba EVPRI. Taip pat galimi padaliniai vyriausybės departamentuose, pavyzdžiui, ekonomikos reikalų ar sveikatos apsaugos ministerijose. Kai kurie absolventai vystosi kaip verslininkai pradedančiose įmonėse. Tie, kurie gauna LLM laipsnį, taip pat gali tęsti pernelyg didelėse advokatų kontorose, turinčiose stiprią įmonių ir konkurencijos teisę, arba mažesnėms įmonėms, kurios specializuojasi konkurencijos teisės ir įstatymų leidybos srityje. LLM studentai gaus Olandijos civilinio poveikio kvalifikaciją (kai bus patenkinti bakalauro reikalavimai), tai reiškia, kad jie atitinka teisėjo ir advokato profesijas. Absolventai taip pat tęsė akademinę veiklą tiek dėstytojais, tiek doktorantais. kandidatai.

Galimos profesinės karjeros galimybės

Įstatymas

Baigę šią studijų programą, turėsite įgūdžių ir išsilavinimo, reikalingų dirbti:

 • Pramonės atitikties pareigūnas, kuriam priskiriama atsakomybė už įmonės teisinio ir atitikties departamento veikimą.
 • Susijungimai
 • Brokerio sandoris, atsakingas už įsigyjančių firmų atitikimą tikslams tiek teisiniu, tiek ekonominiu požiūriu, tuo pačiu prisiimant ypatingą atsakomybę už sandorių kokybę.
 • Mokslininkas: įgysite įgūdžių ir mokymų atlikti tolesnius tyrimus universitete ar mokslinių tyrimų institute (NVO, komercinių tyrimų tarnyboje ir kt.).

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Skaityti daugiau

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Skaityti mažiau