Teisės ir ekonomikos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Teisės ir ekonomikos magistro programoje daugiausia dėmesio bus skiriama rinkos reguliavimo ekonominiams ir teisiniams aspektams (bankininkystės, energetikos, telekomunikacijų, transporto, sveikatos priežiūros ir kt.), Privataus kapitalo, rizikos draudimo fondams, konkurencijai ir konkurencijos politikai, korporacijai valdymas ir susijungimai. Sužinosite iš tarpdalykinės teisės ekspertų ir ekonomistų komandos, kurios tobulina iššūkių kupiną kurso turinį tiek teorijos, tiek realaus pasaulio žiniomis. Pagrindinis dėmesys programoje yra ekonomikos ir teisės tarpusavio priklausomybė. Baigę šią programą, būsite unikaliai pasirengę įveikti bendrą šių disciplinų atotrūkį. Jūs sujungiate bendrą šios programos tikslą su vienu iš dviejų skiriamųjų teisės ir ekonomikos takelių. Sužinokite daugiau apie šiuos takelius:

 • LLM trasa
 • Magistrantūros studija

Didėjantis poreikis daugiadisciplininiams ekspertams

Utrecht University teisės ir ekonomikos magistras buvo įsteigtas reaguojant į didėjančius tarptautinių darbdavių reikalavimus daugiadalykiams ekspertams konkurencijos, reguliavimo ir valdymo srityse. Programoje išnagrinėsite teisinius ir vadybinius klausimus, taip pat pagrindines ekonomines teorijas, tokias kaip:

 • Europos Komisija "Philips" taikė 1,47 mlrd. Eurų baudą už katodinių spinduliuotės vamzdžių kartelio veikimą.
 • UPS atsisakė 5,16 mlrd. Eurų vertės sandorio su "TNT Express", kai Europos reguliuotojai pradėjo blokuoti įsigijimą.
 • Europos Komisijos atliktas tyrimas dėl siūlomo įsigyti Olandijos kabelinės televizijos operatoriaus "Ziggo", kurį JAV įkūrė "Liberty Global".
 • Valdymo kodeksų tinkamumas sprendžiant Reino krašto ir akcininkų ekonomiką vykdomosios užmokesčio srityje be kita ko.
 • Vyriausybė bando užkirsti kelią finansų sistemos žlugimui.
 • Finansų būstinės perkėlimas arba perkėlimo kainų naudojimas siekiant išvengti mokesčių, kaip neseniai atskleidė tokios įmonės kaip "Google", "Starbucks" ir "Rolling Stones".

Tikroji dviejų disciplinų sąveika

Jei turite teisės pagrindus (LLB), per šią programą turėsite teisę į LLM laipsnį, tuo tarpu ekonomikos fonas (BSc) paprastai suteikia jums teisę gauti teisės ir ekonomikos magistro laipsnį. Abiejų (ir kitų) sluoksnių studentai naudojasi ta pačia integruota programa, kad nuo pat pradžių puoselėtų daugiadalykę aplinką. Utrecht University teisės ir ekonomikos profesoriai, pripažinti savo srities mokslo lyderiais, tiria tiek Europos, tiek tarptautinį reguliavimą ir valdymą.

Sutelkta tiek į teisines, tiek ekonomines perspektyvas

Vykdydama tarpdisciplininį požiūrį į rinkos reguliavimą tiek teisiniu, tiek ekonominiu požiūriu, ši magistro programa suteiks jums visiškai naują perspektyvą ir įrankių rinkinį.

Mokymo programa suteiks jums akademinių žinių, tarpdisciplininio supratimo ir mokslinių tyrimų bei analitinių įgūdžių, reikalingų profesinei ar akademinei karjerai ekonomikos ir teisės sričių sankirtos link (čia galite išnagrinėti savo karjeros perspektyvas). Taip pat mokysite veiksmingai bendrauti su specialistais iš bet kurios disciplinos.

Baigę programą, būsite:

 • Gebėti atlikti nepriklausomus tyrimus teisės ir ekonomikos srityse.
 • Gebės spręsti teisines ir ekonomines problemas tiek savarankiškai, tiek su kitais, atsižvelgdamos į socialinius aspektus.
 • Taikykite teisines ir ekonomines žinias, teorijas ir modelius išbandydami ar plėtodami firmų, organizacijų ar vyriausybinių institucijų politiką.
 • Gebėti profesionaliai bendradarbiauti su kitais tarpdisciplininėse komandose, vertinti savo pasirodymus, prisidėti prie naujų žinių sujungimo ir generavimo komandoje.

Profesinės karjeros link

Šios programos absolventai paprastai kreipiasi dėl pozicijų norminimo ir konkurencijos įstatymuose ar korporacinėje aplinkoje (pavyzdžiui, konsultacinėse įmonėse ar tarptautinių įmonių reguliavimo skyriuose). Jie taip pat gauna pozicijas reguliavimo įstaigose (tokiose kaip Europos Komisija, ECB ar nacionaliniai bankai), konkurencijos institucijose (tokiose kaip ACM Nyderlanduose) ir įvairiose kitose reguliavimo agentūrose. Šios pozicijos gali būti nacionaliniu lygiu arba Europos lygio institucijose, tokiose kaip ACER ar EVPRI. Taip pat galimos pareigos vyriausybės departamentuose, tokiuose kaip Ūkio ar Sveikatos apsaugos ministerijos. Kai kurie absolventai plėtojasi kaip verslininkai pradedančiose įmonėse. Tie, kurie įgyja LLM laipsnį, taip pat gali tęsti per dideles advokatų kontoras, turinčias daug dėmesio įmonių ir konkurencijos įstatymams, arba mažesnes įmones, kurios specializuojasi konkurencijos ir norminių įstatymų srityje. LLM studentai įgis Nyderlandų civilinių daiktų kvalifikaciją (kai bus įvykdyti bakalauro reikalavimai), tai reiškia, kad jie turi teisę į teisėjo ir teisininko profesijas. Absolventai taip pat tęsė mokslą kaip dėstytojai arba kaip doktorantai.

Galimos profesinės karjeros galimybės

Teisės ir ekonomikos absolventai paprastai randa pozicijas pramonės, teisinėse ir ekonominėse konsultacijose bei vyriausybinėse agentūrose. Konkurencijos institucijose ir įmonių susijungimų kontrolės skyriuose tipiškas darbo vietas galėtų rasti viešojoje erdvėje.

Baigę šią studijų programą, turėsite įgūdžių ir išsilavinimo, reikalingų dirbti:

 • Pramonės atitikties pareigūnas, kuriam priskiriama atsakomybė už įmonės teisinio ir atitikties departamento veikimą.
 • Įmonių susijungimų ir įsigijimų konsultantas, atsakingas už ryšius su konkurencijos institucijomis.
 • Brokerio sandoris, atsakingas už įsigyjančių firmų atitikimą tikslams tiek teisiniu, tiek ekonominiu požiūriu, tuo pačiu prisiimant ypatingą atsakomybę už sandorių kokybę.
 • Mokslininkas: įgysite įgūdžių ir mokymų atlikti tolesnius tyrimus universitete ar mokslinių tyrimų institute (NVO, komercinių tyrimų tarnyboje ir kt.).

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Skaityti daugiau

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Skaityti mažiau