Transatlantinių magistro


Transatlantinių magistras yra unikalus, Tarptautinės magistrantūros programa, kuri rengia absolventų karjeros, verslo, administravimo, diplomatijos, politikos formavimo ir mokslinių tyrimų. Visu etatu programa apima keturis pusmečius, kurių metu studentai studijuoja iki trijų programos 's partnerių universitetų:


Šiaurės Karolinos universiteto Chapel Hill | University of Bath | Humboldt-Universität zu Berlin | Freie Universität Berlin | UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE | Sciences Po, Paryžius | Università degli Studi di Siena


., Departamentas Socialinių mokslų Humboldt-Universität zu Berlin ir Freie Universität zu Berlin 's Otto Suhr Institut für Politikwissenschaft veikia Berlynas modulių programos.


Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis.

&nbsp


Programos apžvalga


Transatlantinių magistro rengia studentų karjeros, verslo, administravimo, diplomatijos, politikos formavimo ir mokslinių tyrimų. Programa valdo Europos Amerikos universitetų konsorciumo (EAUC). Šis didžiulis žinomų universitetų tinklas suteikia studentams unikalią galimybę užbaigti programą mažiausiai dviejų ir iki trijų skirtingų universitetų Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje. Todėl studentai, ne tik sužinoti apie transatlantinių santykių, bet patirti iš abiejose Atlanto pusėse, jų (mokslo), kultūroms ir kalboms keliose šalyse perspektyvos JAV ir Europoje. Transatlantinių magistro dėmesys skiriamas politikos, politikos ir visuomenės transatlantinio regione.


Studentai turi pasirinkti tarp dviejų laipsnių variantų, po to, kai sėkmingai užbaigti visų studijų reikalavimus.Pasirinkimas yra Šiaurės Karolinos universiteto ar magistro laipsnį iš vienos Europos partnerių svetainėse, kurias sudaro politikos mokslų magistro laipsnį. Berlyno svetainėje, tai bus dailės, socialinių mokslų magistras. Be to, studentai gaus transatlantinio magistro sertifikatą. Mokslo laipsnį variantų pasirinkimas turi įtakos paraiškų teikimo procesą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Humboldt-Universität zu Berlin »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
3,750 USD
per semestrą.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date